Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Maistas nėštumo metu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-12-04 20:45

Savo gydytojo, -os reikia paklausti ko galima valgyti ir gerti, o ko ne, jis geriausiai pasakys. Kiekvienos oragnizmas turi savus reikalavimus, vienai reikia vienų dalykų, o kitai kitų.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-12-04 20:49

2009 10 21    

Patarkit prasau ka galima valgyti ir ko geriau atsisakyti besilaukiant leliukui?

man asmeniškai liepė viską valgyti ko noriu, tik vengti riebaus, saldaus(saldainiai, tortukai, pyragaičiai) ir sūraus(maiste naudoti kuo mažiau druskos) maisto. pasak mano gyd. Druska moters organizme sulaiko vandenį, dėl to labaiu tinsta kojos ir pan.  Saldumynai ir taip žinome, kad nėra pilnavertis maistas, o riebus maistas tukina.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-01-06 22:54

kodel negalima valgyt raugintu kpustu, keciupo ir meneralinio vandens? nesciai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2012-02-01 22:39

Sveikos ;) isgerdavau bent po litra mineralinio vandens ,nes nuo nieko kito taip neatsigerdavau tik nuo jo :) skaiciau nesciosios vadove,kad galima gerti mineralini vandeni :) geriau rinktis vandeni,gazuota ir ne negu koki su saldikliais ir dazikliais ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2012-02-01 22:41

sveikos :) sakykit mamytes ka galvojate apie ramuneliu arbata?laukiuosi jau 21 sav.skaiciau kad apskritai zoleliu arbatos geriau atsisakyti

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-15 09:00

giedruse as laukiuosi 23savaites ir zinok valgau viska,ka tik noriu :) ir daktare sake saves nevarzyti del maisto ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-02-15 18:55

man taip pat daktare sake valgyti viska ko tik norisi.taigi valgau  viska is eiles

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-02-15 19:36

taip ir reikia daryti - valgyti viska, ko tik sirdis geidzia :) buvo man toks laikas, kai koki menesi beveik vien tik baltu sokoladu maitinausi :) o paskui i ji ir ziuret nenorejau. saves tikrai varzyti nereikia. be to, nescia valgysit vienoki maista, kai gims leliukas - sugrisit prie seu maitinimosi iprociu, gali kilti del to bedos su maitinimu, nes per piena vaikas pajaus, kad ne ta pati maista mama valgo, gali atsisakyti kruties. LT, kiek girdejau is draugiu ir pazistamu, grieztai su maitinimusi daktarai. o pas mus, DK, liepia valgyti ir gerti ka nori. tai as ir mineralini, ir limonada gerdavau, ir kebabu, ir picu pavalgydavau :) lepinausi ;) ir jums siulau daryti ta pati ;)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-08-07 14:07

Sveikos Mamytes,

Esu nestuke 10 savaiciu, dar labai mazas laiko tarpas,bet noreciau paklausti ko nestumo metu geriau nevalgyti ir ka stengtis valgyti daugiau? Zinau tik tai kad negalima valgyti pasteto, blogai iskepusios mesos, blogai isvirtu ar iskeptu kiausiniu, lasisos..bet kiti sako,kad galiu valgyti viska ka tik noriu, bet jeigu as labai noriu lasisos, o jos negalima? Patarkite, ka geriau nevalgyti ir ka valgyti daugiau. Busiu labai dekinga.. :)

Aciu :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-07 16:26

man neštumo metu labai norėjosi greito nesveiko maisto bet kai žinai kiek tai sveika tai savo norus labai ribodavau... gali valgyti viską tik nepiktnaudžiauk, o su antru neštumu turėjau laikytis angliavandenių dietos nes diabetinis nėštumas buvo tad išvis ribojami produktai buvo...tad jei esi sveika pasilepink save bet ne per daug nes paskui bus sunku sugryžti į pradinį kuno indeksą, nors būna ir čia išimčių vieni greit numeta kitam lieka ilgesnį laiką papildomi kg...linkiu nesukaus nėštumo ir žinoma skanaus apetito...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-08-07 17:26

O kur parašyta, kad negalima valgyti lašišos? Žalios lašišos, kaip ir bet kurios žalios žuvies geriau nevalgyti - carpacio.

Bet gerai iškeptą ir išvirtą žuvį, tame tarpe ir lašišą, tikrai galima valgyti.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-08-07 18:31

sushio negalima nestukem valgyti, o lasisa kepta ir as valgydavau. morku negalima. ypac sulciu, nes morku sultims reikia labai daug morku. nors as morkas valgydavau, bet ne per daugiausia :) ir gazuotus gerimus, ir mineralini gerdavau. viskas turi buti gerai iskepta, istroskinta ar isvirta :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2012-08-13 11:46

Aš kažkaip viską valgydavau ir dabar žadu viską valgyt, galima privengt nesvaiko maisto, bet šiaip esi ne ligonis :) o kas liečia morkas, tai jų reikia kilogramais kirst, kad pakenktum vaikiukui.

2012-08-13 13:57

del morku vis tie knepatarciau rizikuoti ir kasdien ir nemazai valgyt. as ir sakau, kad ir as valgydavau, bet ne taip daznai ir ne po daug, o po viena kita. sultys jeigu morku namie yra spaudziamos, ju gi daug reikia

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-03-04 17:34

Mano gydytoja kaip tik patarė gerti daugiau mineralinio vandens nei vandens iš krano, o ypač rekomendavo borjomi, nes jis savy turi daug naudingų medžiagų, reikalingų nėštumo metu.

10 idomiu faktu borjomi lietuva

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2014-03-15 08:34

vanduo iš krano tai nieko gero... geriausia švarus negazuotas vanduo , bent jau aš neatsigeriu mineralinio vandens troškina ir troškina...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2017-05-25 09:52

Sveikutės! Dėl gazuoto vandens, tai tikrai galima. :) Nepakenks. Tačiau aš turiu ir kitą klausimą. O kaip dėl konservuotų produktų? Laukiuosi jau 12 savaitę. :) Norisi, kad vaisiui niekas nepakenktų. Beje, nusprendžiau dar ir sportuoti :D Girdėjau, kad tikrai sveika tiek mamytei, tiek vaikui jeigu nėra persistengiama. Dar kaip tik radau labai fainą straipsniuką: http://www.dietoscentras.lt/lt/paslaugos/mitybos-planas-nesciajai apie maisto ir sporto derinimą nėščiosioms. Nežinau, bet manau, kad mitybos planas nėščiai moteriai yra tikrai svarbus... O ką žinai ką valgyti, ko ne. :(  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2017-10-12 21:24

Man irgi pamačius Lukamontego žinutę kilo toks klausimas.. Kokį maistą galima valgyti? Aš va dažnai užsimanau visokių greitų maistų, o ir iš darbo pietaut einu dažniausiai į vieną šių restoranų https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/restoranai-kavines/ tai būtų labai aktualu išsiaiškint, ar nedarau klaidų... Gal kas kokių patarimų turit?

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Maistas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Brigita