Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Maistas nėštumo metu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-06 18:58

O mane tiesa sakant ant nieko netraukia, nera tokio apatiško  noro valgyti kažko labai  dažnai arba daug.. būna perpusdieni  kažkaip pagauni save ant minties kad  na nkieko tokio ir nesuvalgiai.. vat tik ko ko ant kiek galejau gerti pomidoru sučiu dabar pakesti ju negaliu, o buvo mano pačios mylimiausi

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 215

2011-05-06 21:37

Na man niekad nepatiko pomidoru sultys ir dabar dziaugiuosi,kad mano vaikas ju nenori... Bet vat noreciau paragaut burokeliu sriubos kurios nevalgau daugiau nei 20 metu  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-06 22:05

Tos manijos,kad noriu dabar ir viskas neturiu. To ko norisi galiu nusipirkti ir po savaites ir kita diena progai pasitaikius,o buna,kad norisi,bet kasni padarius neskanu pasirodo ir nebevalgau. Is gerimu patinka gaivos,tie limonadai negazuoti,nuo ju atsigaivinu,o nuo sulciu negaliu atsigerti,geriau jau tada vandenukas.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-05-06 22:51

Kalista, o as is ligonines nestumo pradzioj gavau lankstinuka, kuriame parasyta, kad saulegrazas reikia valgyti. O pelesinio surio tai tikrai negalima. As jo ir nemegstu, tai man jis vienodai sviecia :D O kad pasteto negalima, sito negirdejau, todel kartais ir suvalgau kokia riekele duonos :)

2011-05-06 23:45

As pati niekada nemaniau,kad pastetas kazka kenktu,bet kazkur va perskaiciau ir pati net nustebau.Visko gali buti kad tai netiesa.pelesiniu suriu ir as nemegstu,bet dievinu skystesnius kiausinius,man trynys turi nors biski buti skystas. O pasirodo negalima.Vat ir tenkinuos kietais kiausiniais.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-05-07 07:48

as dabar prisimenu savo antra nestuma ir ginekoogo pavaduotoja tai negaliu net juokas ima,su antru nestumu man kazkaip svoris labai greit pradejo augti nors atrodo perdaug ir nevalgiau,zodziu gryzau i lt,tai ka jus galvojat man dieta dave padavae atspauzdinta lapa su dieta,o ta dieta gal 1990 metu buvo,aisku as tos dietos net nesilaikiau,bet kas juokingiausia nemegstu apkalbeti zmoniu bet pati jinai stora kai karve o nesciai siulo dietas

2011-05-07 10:59

nu geras :D zinau, kad buna nesciuju dietos, bet tikrai ne svoriui mest :)

o cia isvis su tais kiausiniais ir vistiena zmones baigia isprotet, nes susirgt gali labai greitai. palietei kiausini - sveisk rankas, palietei zalia vistiena (ar siaip mesa), sveisk rankas. nes cia labai zmones daznai uzsikrecia salmonelioze ar kokia ten ta liga nuo tu kiausiniu ir vistienos. apie pusiau minkstai virta kiausini nei kalbos neturi but... arba apie pagirioms geriama zalia kiausini...

o siaip as valgau viska, ko mano organizmas uzsigeidzia :)  

2011-05-07 11:02

Pagavau saves ant minties jog noriu meliono :) ir kažkaip i savaite po 3 kartus

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-07 13:12

A man tai patinka labai ledai (gyditojai pataria karsto ir salto nevalgyti,bet po truputi manau galima...), jogurtai, vaisiai, braskes... Tokie lengvi maisto gaminiai kaip sriubytes su pienu, Sumustinukai su darzovem... Aisku neatsisakau ir tuputi mesytes... :)  Kaip sakant- visko po truputi...

2011-05-07 20:58

Drugeli, ir man buvo uzejes periodas, kai melionus valgiau kasdien :) bet po kiek laiko po ju man negera pasidarydavo, nors vis tiek ju dar norejau :D tai teko kazko kito ieskot :)

2011-05-07 21:00

Viola, man nieko nesake del karsto ar salto :) bet vat as karsto ar taip ar taip negaliu valgyt :) net arbatos karstos negaliu gert - laukiu 10-15 min, kol praves  bet vat kai karsta (tiesa pasakius ir ne tik), del paprastu lietuvisku ledu atiduociau viska :D bet kadangi tokiu DK nera, tai perkam tuos vaisinius (tipo sultys saldytos) :)

2011-05-08 19:08

Man taip pogi ledai patinka... Na tiesiog skaiciau internetinei enciklopedijoi atrodo, kad salto, karsto negalima... Istikro as viska valgau kas tik patinka... ;) Kazkaip manau perdaug saugotis negalima tada ir vaikas bus letas, bei perdaug visko bijos... :)  

2011-05-08 22:25

Labuka

Kaip cia suprast salto karsto negalima???? Kai labai karsta arbata tai jos ir taip neatsigersi,ar pvz sriuba...paputei saukste sriuba ir siurbi...juk nelauksi kol jis bus vesi...man tokia net neskani,o ka jau kalbeti jei susergi,tai kaip issigydyti su arbatom vaistazoliu jei jas atvesusias jau gersi...kazi ar suveiks????Su ledais tas pats,kas kad saltas tai tam jie ir daromi,kad saltus valgyti,arba gerimai is saldytuvo???Kaip visa tai gali pakenkti???

Del nesciosios antsvorio,tai dieta skiriama, ne tam kad numestu svorio,o kad dar daugiau jo nepriaugtu,teisingai? Pas mus airijoj ir taip daug tu storu zmoniu ir aisku niekas neziuri ar tu per daug priaugai ar per mazai,svarbiausia,kad sirdis nestreikuoti ir leliui nekenktu

2011-05-16 09:46

Na as tai isvis jei ka stengiuos valgyti viska tik proto ribose, o vat i mesa jau visa esama nestuma nelabai norisi ziureti... :-) Sako gal veliau pramus.. Aisku buna,kad valgau tik va virt nelabai norisi...kvapas netinka... 

2011-05-16 10:07

Violalove 2011 05 08    

Man taip pogi ledai patinka... Na tiesiog skaiciau internetinei enciklopedijoi atrodo, kad salto, karsto negalima... Istikro as viska valgau kas tik patinka... ;) Kazkaip manau perdaug saugotis negalima tada ir vaikas bus letas, bei perdaug visko bijos... :)  

o aš valgau ledus.Pasak mano gydytojos mamytė gali viską valgyti,bet  ne vieną ir tą patį produktą ar tas pačias produktų grupes.

2011-05-16 14:15

Na kaip ir viska gyvenime galima isnaudot, bandyt ir panasiai- tik nereikia pamirst zodzio ¨su saiku¨ reiksmes ;-) 

2011-06-01 10:57

BEPROTISKAI ERZINA KAI NEZINAU KO BENORIU :(

2011-06-01 11:04

:) tai nors kažka  ar nori?

2011-07-22 11:10

Na labai jau man patinka buterbrodukai su pomidoru rytais... O vat i mesyte nelabai krypsta akys... Seip vasara man patinka labai....Ir uogos ir darzoves...viska valgau kai i soda nueinu ir esu labai patenkinta... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-08-03 01:08

oman, gal kokias 2 savaites nestumo pradzioj labai norejiosi mesos. Dabar norisi tik . Valgau daugiausia vaisius ir pomidorus. Kaip ir seniau megstu ivairias sriubytes.  Pirmo nestumo metu valgiau daug vaisiu, tame tarpe ir citrusiniu, sumustinuku su zaliais pievagrybiais ir gan nemazais kiekiais. Vaikas nera niekam alergiskas.

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Maistas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
emilija