Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Maistas nėštumo metu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 97

2010-03-27 13:29

niu joo, nezinaujau sito, sauguosiuosi ir as katinu dabar, bo tai cia gan ziauriai nuskambejo

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ -VAIKU MINTYS

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-03-29 12:26

Doriuks 2010 03 26    

.Beje sia liga persirgus antra karta nebeuzsikreciama.

Na nezinau, ar tikrai nebeuzsikreciame antra karta?? Man gydytoja liepe vis delto laikytis to paties rezimo, nesvarbu, kad tyrimai parode, kad esu persirgusi sia liga, nestumo metu jos neturiu... Gydytoja sake, kad galima ja susirgti ir ne viena karta (o gal tiesiog maziau sansu ja pasigauti, arba gydytojai "apsidraudzia" ir nenori likti po to kalti), gal tiesiog tie simptomai gali buti lengvesni ar siaip...  uzsikretus toxoplazmose gali buti paprasciausiai tokie simptomai, kaip ir kad persalus, ar lengva sloga, nu vienu zodziu, net visiskai neitarti, kad ja turime. As tai del ramybes, vis dar laikau katina izoliuota, nevalgay neapdorostos mesos, nei zuvies; gerai nusiplaunu rankas po zalios mesos lietimo, po darzo... kad po to nereiktu griauztis nagus

Nu vistiek, kaip tie gydytojai prigasdina, privaro baimes nesciosioms, o dar sako, kad nestumas tai ne liga, gyvenamas ir toliau normalus gyvenimas... nu jo, ne liga, bet uztad kiek tu apribojimu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2010-07-28 17:36

mane tai traukia ant pieno produktu suris varske ir dar vaisiai darzoves,kazkodel i mesa visai nenoriu paziuret,nors pries tai ja valgiau,dar vistienos galiu valgyt,zuvi tai itk lasisa,darausi visai ispuikus,ot ir nestumas

]

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2010-07-29 08:49

manau didziajai daugumai nestukiu mesa nekelia susizavejimo pradzioje :) as irgi i mesa paziureti negalejau. O kas blogiausia kad vyras mano be mesos negali, tai tekdavo ruosti nosi uzsispaudus :) o dabar jau nieko - viskas tvarkoj :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-07-29 14:39

as kai su pirmu nėštumu vaikščiojau tai dievinau pomidorų sultis, o dabar tai kefyras eina labai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-07-29 14:55

Pamenu ir as per pirma nestuma,tai i apyvarta ejo pomidorai ir pomidoru sultys.Nespejom pirktis.O vat i vistiena negalejau ne ziureti,is kart supykindavo.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 01:17

Galima viska valgyti ir gerti,tik su saiku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2010-08-11 02:03

visa nestuma geriau obuoliu sultis,valgiau viska isskyrus juros gerybes,pasteta ir patiekalus kur ieina "zalias"kiausinis

Моя диета: диета Дюкана  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 40

2010-08-12 09:46

Eina ir man į trasą pomidorai bei jų sultys

ir dar bulvių patiekalai niam niam :)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-12 12:03

as pirmus men ryte ryjau arbuziukus negalejau nieko valgyt pagalvoju vien apie maista o valgyt tai norejos.db jau super duper viska valgau.gal tik saldumynu nebesinori tiek geriau kazka suriau

2010-08-12 14:31

bulviu patiekaliukai skanu. viskas gerai kol nepavalgau tai taip po maza kasniuka ir zaidziu,atrodo noreciau daug ko o kai uzvalgau ir tuoj

]

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2010-08-26 19:53

Man skaniausi bulvių patiekalai, ypač paprastai keptos bulvytės su kefyru ir pan.  O mėsos tai irgi sumažėjo poreikis. Į šašlyką iš vis nebegaliu žiūrėti, o saldumynų man ir šiaip niekada nereikėjo. Dabar dar gavau velnių nuo daktarės. Šlapimo tyrimas nelabai geras, kažkokių T...-itų yra. Liepė dažniau ir daugiau valgyt bei daugiau skysčių vartoti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 84

2010-08-26 20:43

Kai aš laukiausi, nors tai aišku truko neilgai :( , mane traukte ant sūraus ar rūgštaus kažko... Namuoser niekuomet vyras nerasdavo raugintų kopūstų su sultimis, jei jau valgydavo, tai be sulčių...

2010-08-27 10:49

na man jau kazkaip viskas stoja i savo vezes,bet vyras savaitgali gaus daryti pusmarskone kose su spirguciais ir dar kaip tik turesim sviezrugiu agurkeliu.o as prisiruosiu lietiniu i saldykli.jau varskes surio atsivalgiau.daabr isitaisiu apelsinu sultis priserku ir issipaudziu pati.

]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 215

2011-05-05 11:57

Ziuriu cia forumas aprimes, bet gal iseis atgaivinti, gi besilaukianciu mamyciu visada yra... :D Mano vyras juokiasi, kad labai jau dievinu marinuotus agurkelius ir net skysti isgeriu visa...  Bet man tai labai patinka. Be to labai vienu metu dievinau citrinas su druska... I diena po viena budavo normalu... Valgau ir greipfruktus, zinoma obuoliai, braskes (jos ne tokios skanios kaip gimtinei, bet ju norisi..), taipogi ir pomidorai siuo metu tinka man daugiau nei anksciau  Na seip viska valgau ir per diena daug kartu, bet vat riebaus maisto nesinori...  Manau viska ir galima valgyti tik ne viska lialius priema...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-05 22:35

Violalove tu saunuole kad temike atgaivint nusprendei

Cia kai paskaiciau ankstesnius pasisakymus kad kazko negalima is citrusiniu valgyti,tai tikrai sakau,kad netiesa,galima valgyti tik ne kilogramais ir gerti mineralini jei tik norisi. Siaip viska diktuoja leliaus poreikiai,ko norisi ta ir valgai tik mazais kiekiais. Ir nereiketu valgyti blogai virto ar kepto kiausinio,pastetu,ir pelesiniu suriu. O siaip as tai valgau viska kas man kelia apetita

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 215

2011-05-06 11:58

Seip kaip mano vyras juokiasi- geriau nusistovek ant marinuotu agurkeliu... :D Vieno draugo mama valge angli ir net muila... Tai jaum net plaukai pasisiause kai tai isgirdo...  Vot ir leliaus poreikiai... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-05-06 11:59

ar galima nestumo metu valgyti pelėsini sūri

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-05-06 15:31

man atrodo kad galima viska valgyti organizmas pats mums signaizuoja ko mes norime ir kokiu medziagu truksta as per pirma nestuma dievinau ledus,o per antra viskas kas suru ypac traskuciai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-06 17:45

Nu cia tai geras su muilo valgymu bet zinok gal istikruju jai taip norejosi,kartais uztenka ir kasniuko kad pasitenkintum norus.

Ugniukas zinoma kad pelesiniai suriai grieztai draudziami nestukems ir tie lydyti nerekomenduojami ir pastetai...nors prisipazinsiu valgiau pastetus kepenu nes tikrai nemaniau kad nereiketu. Ir saulegrazu norisi palukstenti,bet kai pagalvoju gal geriau nereikia...geriau chalva

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Maistas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Kristupas