Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Maistas nėštumo metu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2009-09-02 12:40

labas mamytes, noriu paklausti ar nestumo metu galima gerti mineralini vandeni? kai drauge pasake kad nelabai galima nes paskui ir pagimdyti sunku ir kazka ten kune daro tie anglevandianei, na nezinau patarkit. man butinas mineralinis vanduo, ns man po valgio sustoja skrandis ir jei neatsigeriu kas prajudintu mano skranduka apsikabinusi tualetu bunu jau uz pusvalandzio.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-21 15:31

sv,

• Skaiciau,kad kaiptik pataria gerti mineralini vandeni..Tarkim ir tada,jei labai pykina,kad skrandukas nebutu tuscias

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-10-21 15:44

as ir manau kad nieko blogo gerti mineralini vandeni, vat kokios jau kolos tai jau butu tikrai nesveika as tai labai daug per nestuma isgeriu pieno,na koki litra dienai

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-21 15:45

Patarkit prasau ka galima valgyti ir ko geriau atsisakyti besilaukiant leliukui?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-10-21 16:20

Na as geriau mineralini,bet nedideliais kiekiais.O valgiau viska ko tik norejau,vengdavau tik ankstiniu darzoviu ir raugintu kopustu.Labai noredavau obuoliu ir truputi isgerdavau alaus,kokia stikline.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-21 17:02

maminukas 2009 10 21    

Na as geriau mineralini,bet nedideliais kiekiais.O valgiau viska ko tik norejau,vengdavau tik ankstiniu darzoviu ir raugintu kopustu.Labai noredavau obuoliu ir truputi isgerdavau alaus,kokia stikline.

Galima gerti alaus?Wow,o nekenkia?

O kodel negalima valgyti raugintu kopustu ir ankstiniu darzoviu?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-12-22 13:36

Maistas nėštumo metu

man daktare patare gerti negazuota mineralini vandeni.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-01-19 13:00

sveikutes merginos,as taip pat labai geriu mineralini vandeni,tiesiog be jo negaliu....daznai pagalvoju ar gerai daraubet kaip supratau is jusu pasakojimu kad vandeni gerti butina

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2010-01-26 19:48

Na aš tai nevalgau raugintų kopūstų, kavos, colos(ir pan gėrimų)stengiuos vengti kečiupo ar kaško panašaus , o šiaip tai maždaug viską tik su saiku  na o mano daktaras patarė kuo daugiau vartoti skysčiu (aišku negerti per prievarta)  

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-27 08:18

Per abu nestumus valgiau viska[gal buciau ribojusi labai astriai,bet kadangi as ir taip nemegeja,tai bedos nebuvo].Tik nevartojau visiskai jokio alkoholinio gerimo[nnebent kokia taure sampano per visa nestuma].O gerti geriausia paprasta negazuota vandeni.O kas liecia vaisius,tai reiketu privengti visu tu citrusiniu,geriau paprasti lietuviski obuoliai,kriauses is mociutes sodo,kurie tikrai zinome,kad uzauginti be jokiu trasu,nitratu.Cia taip gydytojai pataria,bet ne visada taip pavyksta laikytis ju patarimu.

Tiesa,reiketu su saiku valgyti ir visus rukytus gaminius.

Paskutinį kartą redagavo: vaivorykste (2010-01-27 08:19)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-01-27 09:46

as valgiau tik musu lietuviskas darzoves,gyd nepatare valgyti kaip jau minejo vaivorykste citrusiniu vaisiu,o taip tai valgiau viska, geriau daug pieno i kuri dabar negaliu ziuret

Maistas nėštumo metu

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-27 12:12

Aš irgi valgiau viską, ir raugintus kopūstus (nežinau net kodlė jūs sakot, kad nėsčiai nerekomenduojama), ir citrusinius vaisius, o "nesveikas maistas" vežė .. Toks jausmas, kad galėčiau gyvent Mc'Donalde O kai įtarinėjo gestacinį diabetą, tai reikėjo dietos pasilaikyt truputį

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-01-27 13:45

man taip norisi kivi,pomelo,mandarinu-rugsteles...bet skaiciau kad gali poto vaikas alergija tureti....gal kas galit daugiau apie vaisius papasakot,valget,nevalget-kaip lauketes?ir kaip poto vaikas,ar buvo alergiskas?

2010-01-27 13:49

denise 2010 01 27    

man taip norisi kivi,pomelo,mandarinu-rugsteles...bet skaiciau kad gali poto vaikas alergija tureti....gal kas galit daugiau apie vaisius papasakot,valget,nevalget-kaip lauketes?ir kaip poto vaikas,ar buvo alergiskas?

As valgyt valgiau,bet ne taip,kad be saiko.Truputi prisilaikiau,nes visuose tuose citrusiniuose vaisiuose tiek visokio s... atsiprasant yra,kad ir baisu pagalvot.Ir kaip dabar atsimeu,vienas KMUK vyr gydytojas pasake-kuose nera ne vieno vertingo dalyko.Todel sako jau geriau sugriauzti koki lietuviska obuoli,nei situ vaisiu.Bet va,norisi ju,tai ir valgai,bet nors su saiku.Beje,vaikam jokios alergijos nera niekam

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-27 13:56

Tai beabejo, kad su saiku, nesuvalgyčiau niekaip vienu prisėdimu kg mandarinų O ir su obuoliais reikia saikingai. Viena pažįstama laukėsi, daktarė sako obuolius valgote, sako valgau valgau, porą kg per dieną - tai davė velnių jai labai. O dėl ko nepamenu, bet barė..

Aš manau galima viską valgyti, tik su saiku. O jau kai maitini, tada jau atsirinkti, ką valgyt, o ko ne.

2010-01-27 15:17

Zinoma,proto ribose viska galima.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-27 17:14

Aš nevalgiau aštriai, sūriai, citrusinių vaisių beveik visai nevalgiau, jų ir nepatartina nėščioms valgyti, kadangi didelė tikimybė, kad leliukas gims alergiškas.

Beproto su antru valgiau obuolių gal todėl ir nebuvo jokių problemų su pilvuku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-01-28 11:55

Gerti rekomenduojama tik ne gazuota mineralini vandeni (ir aplamai, net ir nebunant nesciai, rekomenduojama kuo maziau vartoti gazuotus gerimus). O jei skrandis ne virskina po valgio ir tik gazuoto vandens deka pradeda dirbti, ar nevertetu susimastyti apie mityba?? Man anksciau irgi budavo tokiu pat problemu, bet kai pradejau keisti mityba, itraukti kuo ivairesnius produktus (didiziaja gali mano mitybos sudaro sviezios darzoves, vaisiai, darzoves ir zuvis gaminta garuose ir pan.), visos problemos pradejo dingti.

Man gydytoja neuzdraude vartoti citrusiniu vaisiu. Bet manau, jei viska valgom su saiku, tai ir yra svarbiausia.
Liepe valdyti 5 kartus per diena ir mazomis porcijomis, o vakariene super lengva vakariene, kad neapkrautu skrandzio. Tiesa, uzdraude valgyti mesos gaminius, kurie yra nepagaminti, t.y. dziovina ar rukyta (tas pats ir su zuvimi). Po to internete radau info, kad nesciosioms privaloma valgyti tik gerai isvirta/ apdorata mesa ir zuvi (cia del kazkokios pavojingos vaikui ligos, gali kazkokia bakterija pakenkti... tiksliai dabar nebepamenu).
Ai, ir dar liepe netureti jokio kontakto su katinais  Tai man teko savaji uzdaryti ir izoliuoti.... Dabar tik vyras jam nesa valgyti...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 97

2010-03-26 21:41

o prie ko cia katinai nusikalto???

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ -VAIKU MINTYS

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-03-26 21:52

Katinai kalti tuo kad nuo ju (tikslaiu valant ju ismatas) gali uzsikresti tokia liga-toksoplazmoze, kuri labai pavojinga kudikiui.Sia liga rado man aciu dievui, ja buvau uzsikretusi ir pati nezinodama apsigydziusi., nes kitu atveju pasekmes gali buti baisios-vaiko aklumas, kurtumas, problemos smegenelese.Todel kai tik gime mano lialiukas is jo virksteles dare tyrima, tyre akiu dugna kad nebutu pazeidimo.Be to, kai suzinojau kad sergu paskyre antibijotikus. Beje sia liga gali uzsikresti ir per mesa, jei megsti ragauti zalia, arba prastai apdoroji, nes sergantis  katinelis pakakojo ant zolytes, karvyte ar jautis ta zolyte suede ir prasom jus valgot  mesyte, prastai apdorota ir tikimybe kad galit uzsikresti.Taip pat jei kapstotes darzelyje, gelyne, prastai nusiplovet rankas, ar suvalget neplauta vaisiu ir viskas, tikimybe jau yra.Siaip sios ligos kazkokiu ypatingu pozymiu nera, todel dazniausia ja diagnozuoja nesciai moteriai, arba toms kurios ruosiasi pastoti ir pries tai pasidaro tyrimukus.Todel ir nekaltas gyvunelis gali pridaryti bedos. Pergyvenau sita etapa ir niekam jo nelinkiu.Sekmes  visoms nestukems.Beje sia liga persirgus antra karta nebeuzsikreciama.

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Maistas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Emilė