Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Kiek kartų dienoje...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-05 12:16

darau dažniausiai 2 kartus nors būna ir išimčių

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-09-05 12:33

as irgi gal kazkur duy kartus.man pusryciam buna k asuvalgyt is po vakar,diena padarau vyrui ka i darba pasimti (nes jam reik imtis maista) o vakare vakarien jam padarau.arba atvirksciai diena padarau jam vakariene ,o vakare-i darba niam niam..o sau tai nedarau.nusigriebiu koki kasneli is vyrui pagaminto maisto ;D

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-09-05 20:06

pasyldytas maistas nera toks skanus,as taip pripratus kad butu sviezes maistas,darau mazai kad susivalgytu iskart,is mane nereikalauja vyras kad kasdien darytciau skirtinga maistabet zinau kad jis nemeksta dukart tapaty valgyt,o vaikai ivairus saldytus kepsnelius valgo pirstelius zuvy.valgo ir mano gaminto maisto bet jei jiem jis atrodo grazei,kius korbonadus apkepus dar desreles visokes valgo,cia airijoje vaikai pagyvene dauguma taip daro.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-09-05 20:33

na kas kaip moka tas taip ir soka,,,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-09-05 21:34

as arba viena kart,bet ir tai retai pas mus tevelis vyrejas,aplamai nemegstu virtuvei trintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-10-01 19:52

man labai patinka suktis virtuveje :) kai ateina draugai tai iskart jiems pagaminu ka nors skanaus. vakar kepiau visciuka su medumi, garstyčiomis, apelsinų džemu ir sojų padažu. Ji kepiau apie valanda laiko konvekcineje krosneleje, kuria neseniai nusipirkau is e parduotuves tad buvo pats metas isbandyti ja. isties  patiekalas gavosi skanesnis nei kepant paprastoje orkaiteje. :) )super

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-24 23:29

Dazniausiai du kartus.Jei maniskis dirba.Jei nedirba 1 karta.Bet tai nereiskia,kad tevalgau karta

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-29 09:26

Ivairiai...Jei vyras namuose,tai gaminu 2kartus (pusrycius ir vakariene).Jei dirba,tai tik karta.
O pati as soti nuo visokiausiu smulkmenu..galiu pavalgyti tik sausu pusryciu su pienu ar kokias kosytes ir man to pilnai pakanka,na,o vyro taip neprimaitinsi

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-07-29 09:44

Diena i diena nepanaši, nuna du, kartus buna nei vieno jei vaiaks pas močiute o me dirbam, o buna ir tris. Dažniausiai du

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-07-30 16:44

Hm, geras klausimas...Tikriausiai, kad ivairiai. Kadangi esam dirbantys abu, tai turbut dažniausiai gaminu 2 kartus, o kai esu namie, buna ir 3, ir 4. bet juk buna ir ,,svenciu"- kai negamini ne kartelio.Nors tai buna taip retai...galetu but dazniau.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-07-30 16:56

na as gaminu 3-4 kartus,nezinau esu pratusi valgyti sviezu maista,labai retai perku pusgaminius,geriau prabusiu virtuveje visa diena,bet zinosiu ka valgau as ir mano seima. ta paty maista labai, retai valgome kita diena,dazniausiai jai lieka musiskiai ciucikai suvartoja.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-07-31 09:23

kai vyras ne reise gaminu jei pati dirbu ir vaikas darze tada viena karta.gryzes po darbo pavalgo o kas lieka nesas kita diena i darba.o jei vyras ne namuos tai jau as nesivarginu gamint jei mudu su vaiku kas darbe kas darze.zodziu susakiau.esam namuos gaminu ir puysrycius ir pietus ir vakariene.grystam vakare belieka tik vakariene.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-09-12 00:11

Darbo dienomis pusryčiai (sumuštiniai) ir vakarienė, savaitgaliais - 3 kartai :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-12 13:03

Gaminu dažniausiai kas antrą dieną stipresnį maistą kaip pietūs, nes jei tektų kasdien, tai iš virtuvės neišeičiau  , o apie pusryčius ir vakarienę nekalbu net, nes gaminama kaskart lengvo tą pačią dieną..

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-25 16:25

Dazniausiai du kartus daru valgyt,Kartais tik viena bet daugiau,tadasekancia diena belieka pasisildyt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-09-25 20:01

Sveikutes,musu dienos rutina ir darbas taip sudelioja,kad mes valgome socius pusrycius,pietu nevalgome,nes geriame kava ir dazniausiai koki pyraga slia,todel lieka tik silta vakariene,o sekmadienis sventas dalykas,vyras visad palepina ir niekad negaminu,nes maista uzsako i namus...galetu but taip ir 3k.i savaite.Zinoma,buna visokiu isimciu,kai buna sveciu ir t.t.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-09-25 20:27

gerai Bello vyro sugalvota užsakyti pietus, jaučiu mano šeimoj neateis niekada tokie laikai, ech baltai užpavydėjau...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2013-05-20 14:57

Dažniausiai gaminu 2 kartus, savaitgaliais 3 kartai.  Nors kai gamini tris kartus reik labai paskirstyti maisto kieki, nes persivalgyti irgi negerai. Neneigsiu megstam apsilankyt ir kavinėse, pakeist savo virtuvės aplinką,  kartą esam išbandę tokią pramogą http://www.vaiduokliai.lt/Ekskursija-vilniuje-cepelin%C5%B3-vakar%C4%97lis-LT.html, buvo irgi labai smagu nes ne tik pasotinom pilvukus bet ir sužinojom daugiau apie patį maistą :)

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Kiek kartų dienoje gaminat...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Simutis