Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 101

2009-08-31 15:15

sveikos, vat rugsejo 1diena jau rytoj,tai noreciau suzinot kaip jusu vaikuciam sekes pirma kart issiruosus i lopseli ar darzeli.. mum dabar yra beveik 2,3metu ir nuo rytojaus mes bandysim zinksniuot i darzeli.jauciu kazkoki durna nerima ir jauduli ir siaip kazkokias idomias emocijas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-08-31 15:25

Mano mazajam 2,5 metu, tai irgi bandysim eit i lopseli. Mane irgi uzvalde nerimas, o dar labiau kad be mamos nei per zingsni, jauciu kad sunkiai mum seksis priprast. Pradesim eit pamatysim

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-31 15:27

Viskas bus gerai, bus ir ašarų ir juoko, visko bus  

2009-08-31 15:27

pas mus ir sunkiai be manes bet kai mato daug vaiku, jam labaj patinka-tada jau nebuna svarbu ar bus mama ar neir mes bandysim po biski prtintis

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-01 07:49

eossita 2009 08 31    

sveikos, vat rugsejo 1diena jau rytoj,tai noreciau suzinot kaip jusu vaikuciam sekes pirma kart issiruosus i lopseli ar darzeli.. mum dabar yra beveik 2,3metu ir nuo rytojaus mes bandysim zinksniuot i darzeli.jauciu kazkoki durna nerima ir jauduli ir siaip kazkokias idomias emocijas

labas rytas... tavo emocijos labai naturalios ir taip juk turi buti. svarbus etapas prasideda ir vaikelio ir tavo gyvenime. manau, kad galima su vaikeliu y lopsely eiti ir truputy anksciau,nei rugsejo 1d. pas mus lopselyje kuriame uzregistravau dukryte yra galimybe dar pries kokias dvi savaites pradeti eiti y lopsely. zinoma tas pabuvimas tai tik del to kad vaikui nors kazkiek butu aplinka pazystama, aukletoja su kuria bendraus... ir tai tik nuejimas ir apziurejimas kad ir koridoriuje kabanciu paveikslu, susitikimais su vaikais yra naudingas... reikia ruostis siai dienai. o ar tai duos teigiamu rezultatu tik laikas parodys. dar mums si diena ne ypatinga, taciau po metu ir mano kleckas eis jau... o siandien belieka pasveikinti visus tuos, kurie jau siandien zingsniuoja y lopsely... sekmes mazyliams... :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-09-01 09:19

Šiais metais pasus antras kartas ir tiesa sakant iš vaiko puses labai lauktas ir džiugus.

O pirma karta ejom tais metais, mažoji ir aš negalejom ir pagalvoti kiek visko mus laukia.. ir ašarų ir džiaugsmo ir baimes :) dabar prisimenu ir šypsieną veide, o tada taip bijojau turbut daugiau nei pats vaikas. :) nuejom gan ramiai, Viktorija pamate vaikus ir noras buvo eiti pas juos, kažkaip ramiai buejo man nereikėjo net buti su ja ilgiau jinai ramiai nuejo aš išejau ir skambinau aukletojai kas 3 valandas sužinoti kaip jinai laikes, viskas buvo puikiai. :) tai va pergyvenau daugiau nei vaikas.

P.S savaite lankem gerai ir su džiaugsmu, o vat antra savaite verkem abidvi mažoji nenorėjo lankyti darželio, kai vesdavau jau  lauke eidama verke, tai palikdavau vos ne ant grindų su isteriją..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-09-02 11:44

Mes siandien pirma diena kaip buvom darzeli, tik nuejes pirmiausia ejo prie ziaslu tai aukletoja liepe man eiti, o kai po poros valandu atejau pasitiko mane su asarom, liudna buvo kai neberado mamytes. Tai nezinau kaip rytoj eisime, bet jauciu kad sunkiai.

2009-09-02 20:06

ir mes siandien buvom palike 3valandom lopselyjevyras nuvede ir paliko, jis netaip pergyvena kaip asaukletoja pazadejo kad jei labaj verks-paskambins...nepaskambino..bet vistiek man neramu buvo, tik tiek kad turejau labai daug uzsiemimo..galiausiai nuejom pasiimt..tai radom verkenciu daugiau nei puse grupesmazylis musu isvis pradejo bliaut(gi mama atejo, reik paverkt )kitas berniukas, vaiksciodamas griauze kumsti, nes labaj valgyt norejo na tik tiek kad kai gryzom namo, nuotaika maziuko buvo labaj gera ir dabar kiek bepaklausciau :ar eis jis rytoj i darzeli ,visad atsako AHAtai gal nelabaj prastai,gal priprasim

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2009-09-02 20:18

Nepanikuokit mamytės, visų vaikai priprato jūsų taip pat pripras, o auklėtojos pripratę prie vaikų verkimo. Reikia tik pačioms daug su vaiku apie darželį kalbėti, neparodyti vaikui kad pergyveni. Paverks savaitę, dvi ir nebeverks. Svarbiausia nesugalvoti nebeiti, tada bus dar sunkiau adaptuotis. Palikite vaiką su šypsena, pabučiuokit ir palikite grupėje. Paklausykite manęs, nes aš dirbu darželyje. Sėkmės ir didžiausios kantrybės.

2009-09-03 08:20

Vakar ėjau su sesę dukterėčios pasiimti, jai buvo pirma diena lopšelyje, kaip atėjo neverkė,  kaip mamą pamatė ašaros prapliupo, bet tai natūralus emocijos išreiškimas, bus dar ir ne viena tokia diena, pamato mamas ir susigraudina juk jiems nauji žmonės, veidai, aplinka, o dar kiti vaikučiai be perstojo verke ir mamą šaukiasi, viskas jiems susideda .

2009-09-03 11:57

pritariu kristulkai, prisiminkim ir mes kai pirmą kartą nuėjome į darbą, atrodo nejauku, nežinai kas galima, ko negalima, tik tiek kad neverkiam kaip vaikai, o po kelių savaičių ir įsivažiuojam, tai tas pats ir vaikams.

2009-09-03 12:02

dar galiu pridėti iš savo praktikos, buvo toks berniukas taip pat labai prisi rišęs prie mamos, tai išrėkė ta žodžio prasme tris mėnesius be atokvėpio, mama jau buvo pradėjusi panikuoti, kad nepripras, tai vieną dieną savaime nustojo, gal pačiam atsibodo verkti, tai dabar mama neina namo, išsiveda rėkianti ir vos nepaskutinis išeina, tuo galiu ir pasidžiaugti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-09-03 15:46

na sian ir mes pagaliau nuejome ir uzsiraseme i darzeli. :) Na as vistiek dar pora metuku neleisiu, nes antra auginsiu, tai ir dukryte kartu namuose pabus. :) Abu kartu isleisiu. Aisku dukrytei bus lengviau, nes jai jau bus 3m ,o va mazuikui tai tik 2m. Tikiu kad visko bus....Na bet dar toli ta diena. :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-09-03 18:54

aikšku pripras ir patikekit visko bus.. bet smagu kai mažiukam gerai ir tevai lamingi, o darželį jug mes visi praejom :) viskas bus gerai, tik aišku tą pradžia tikrai labai sunki

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-09-04 14:56

sveikutes na mes siandien visa diena nuo ryto iki pietu miego prabuvom darzeliatejom pasiimt kai buvo katik papietave..daug geriau siandien sekes aukletoja sake kad neverke jau visaibet va vel savaitgalis, tai pirmadieni bus kaip viskas "is naujo"-vel teks pratintisna bet nieko,jau pradejau tiket kad gal viskas bus geraj

2009-09-04 15:10

Mano dukterėčia buvo taip pat jau iki pietų ir pietavo, o kaip atėjo sesuo tik sušaukė mama , apsikabino ir apsisukusi jai sako ate  patiko nebenorėjo namo eiti

2009-09-05 11:29

O maniskis net nenori girdet apie darzeli, pabuvo dvi dienas po pora valandu ir jam uzteko, verksleno, o kai mane pamato tai visai pradeda verkt. Man sirdi spaudzia, tai nusprendem nebeit palaukt kito rugsejo, kad eiti nebe i lopseli o i darzeli, jau bus didesnis gal ir noras bus kitas.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-05 12:58

aš tai savo mergina vesiu kai bus netoli dviejų metų, ir manau viskas bus gerai jau pati matau kai manęs nėra tai ir mažiau kaprizų, šokinėjimų, isterijų, tikiuosi grupėje bus vyresnių vaikų nes su bendraamžiais dar nerandam bendros nei kalbos nei veiklos

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-09-05 13:45

Pamenu kai savo berniuka kelias savaites pasiimdavau pries pietu miega,nes kitaip amen budavo.Ir nors po kiek laiko priprato,bet po kiekvieno savaitgalio mums kaip pirmas kartas gaudavosi.Yra buve ir tokiu  dienu kai aukletoja ji  nuo manes nuplesdavo ir as begdavau is grupes(nes reikedavo i darba),o nusileidusi laiptais stovedavau ir pati verkdavau,girdedama kaip jis plysauja,bet po kiek laiko paskambinusi aukletojai visada isgirsdavau,kad jau viskas gerai,zaidzia,sypsosi.

Na,o mergyte jau taip pat pasidare reikli mamai,jau kai palieku su mociute,kartais verkslena" mama mama",tai net nezinau ar tik nebus taip kaip su broliu,teks vargti.Bet niekur jie nedings,pripras ir bus gerai.

2009-09-05 21:20

rutik 2009 09 05    

O maniskis net nenori girdet apie darzeli, pabuvo dvi dienas po pora valandu ir jam uzteko, verksleno, o kai mane pamato tai visai pradeda verkt. Man sirdi spaudzia, tai nusprendem nebeit palaukt kito rugsejo, kad eiti nebe i lopseli o i darzeli, jau bus didesnis gal ir noras bus kitas.

Kuo didesnis tuo būna dažniausiai, kad dar sunkiau pripranta. Kiti vaikai verkia iki 2 mėn. na nieko paskui eina su džiaugsmu pasišokinėdami, dar dvi dienos nieko nereiškia labai mažas laiko tarpas . Kitais metais verks ir vėl atsiimsite , negerai kad pasiduodate emocijoms  Emocijoms pasiduoti lengviausia išeitis.

1
...

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Augustas