Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
9

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-08 19:36

Eiwut,tai o kodel nevalgo vaikas?Ar jis nenori,ar jam neskanu?O namuose ir taip buna?Tai gal tada kokiu vitaminu reikia,kad apetita pagerinti?

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-08 19:48

zinok ir namie tas pats... jam reikia tik blynu, desreliu ir kiausiniu.... bet kasdien taip nemaitinsi... darzelio kosiu nevalgo (jis aplamai ju nevalgo), sriubos turi buti nebaltintos , jokiu plovu troskiniu ir taip toliau... tik gryna mesa... be jokiu padazu... nebeismanau nei ka nei kaip.... :)

buvom pas gydtoja padare visus kraujo ir kitus tyrymus... viskas ciki...

paskyre profilaktiskai nuo kirminuku vaisteliu, isgerem...  bet situacija nesikeicia...

negeria nei pieno nevalgo jokio surio, varkses ar dar ko kas baltyminga....

kas antra diena leidziu isgerti pieno gerima "miau"... bet ir tas turi buti tik geltonas bananinis...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-08 20:48

sekėsi puikiai, sakė pasiruošęs vyras visškai darželiui ir pilnai darbo dienai jame   barė auklėtoja atsigules, burbuliavo sakė antakiais surauktais, auklėtoja nu sako nesuprantu kodėl, paskui prisiminė jam jo meškiuką paduoti, tai padavė apsikabino ir užmigo

Mano mažius pieniškos sriubos nevalgo, bet ir sakiau ko nevalgo jokiu būdu negrūskite , ir neverskite, nevalgo vadinasi nenori   pareina namo ir pavalgo jei dar trūksta

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-09-09 09:10

Na ką,prasidėjo "linksmoji"dalis.Palikau šiandien ašarojančią,jau ir eiti nebenorėjo pas vaikučius,tai taip liūdnao vakar sakė viskas puikiai buvo.Nuėjau po pietų miegelio paimti tik,nes ir užmigo ir piešė ir šoko ir valgė gerai.Jau tėvas nervuojasi,atseit vaiko nekankinam-lai būna dar namie.Na aš tikiuos,kad persilaušim ir eisim į darželį su džiaugsmu dar.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-09 10:04

na va 4 rytas syryt, ir paliko maniskis patempes lupa ir iseinat verk pradejo :( matyt susigraudeno nes vienas berniukas verkdamas jau atejo nenorejo pasilikt vienas, tai tas prisiziurejo matyt ir irgi susigraudeno.... bet kol as pas direktore nuejau  ir vel priejus prie duru pasiklausiau viskas jau ramu buvo, girdejau  kad zaide  kale su savo atsinestu plaktuku, tai manau sekmingai isbus, vakar tai labai linksmas buvo, jau ir pietukus valge sekmingai. siandien irgi valgys pietus, bet dar nemiegos pokaicio, ryt bandysim miegot :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-09 10:26

sveikos mamytes ir mano mazoji jau darzelyje. buna ji iki pietu, o paskui pasiimu, kadangi turiu galimybe tai budavo vis nueinu pries vaikuciams pradedant pietaut, kad saviskei padeciau pavalgyt. vakar supratau kad darau didele klaida. mano atejimas pries pietus dukra kazkaip isbalansuoja, tada ji nevalgo visiskai,nesedi prie stalo, pradeda lb oziuotis. tai nuo siandien eisiu pries miegely tik jos pasiimti. siaip aukletoja sake jog dukra adaptuojasi normaliai, neverkia man isejus.aisku pasigenda ji manes taciau sake svarbiausia kad greitai eina nukalbinti. Alinga, jeigu turi galimybe augintis mergaite be darzelio tai gal tavo vyras teisus jog nekankinkite. nors dar nedaug  laiko praejo kuomet ji darzely lanko, pastebekite dar keleta dienu. pas mus darzelis dar be jokiu asareliu ir be jokio didelio streso, labai noretusi kad pasiteisintu tas posakis "gera pradzia - puse darbo"

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-09-09 13:13

oi pas mus ta gera pradzia buvo iki vakar.likdavo noriai,ate tik pamojuodavo....bet vakar atejus viena mergyte verke ir ji susigraudino-eme verkti,o poto jau girdziu,kad visas orkestras duduoja(jie gi kompanija, vienas kitam turi palaikyti net verkiant)Na negavau is aukletojos alermines zinutes,tai manau,kad miega,viskas gerai.O kaip bus ryt,kita savaite-bus matyt.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-09 13:53

manau čia normalus reiškinys, nes vaikas pabuves kelias dienas jau žino visa esama situacija kur ir su kuo yra, dabar jau išbando jus, tai normalus noras buti su namiškiais todel ir prasideda protestas, manau laiko klausimas čia yra, sekmes jums, ir kantrybes

2010-09-09 14:57

Žinoma, kad normalu bus ašarėlių ir susigraudinimų ir po 2 savaičių dar  iš pradžių įdomu , smalsu tai neverkia, paskui jau supranta, kad čia kitaip nebus, tai lūpas tempe, pereis supratimo perjodas, kad taip bus visada ir ne kitaip ir vėl gerai

Kuo mamos dažniau lenda, tuo blogiau, jei dar ir nebeveda iš vis didžiausia klaida, nes pajunta vaikas, kad paverkes, pastresavęs šoks pagal jo dūdelę tai ir šodins tada

Jei nuo pirmos dienos ašaros iki pamėlynavimo, vaikui šokas ir t.t. nes tokių yra tai taip tokie vaikai ypatingai prisirišę prie mamų, namų jiems labai didelė trauma, bet jei eina gerai, po to blogai , tai po keletos dienų vėl gerai viskas bus

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-09-09 22:45

O mes visas dieneles einame su asarom,tiksliau einam be asaru,tik kai mama nori iseiti asaros pasirodo,o paskui nieko,buna,zaidzia,soka,valgo,pietums miegoti dar nepalieku,nes ir aukletoja pati sake sia savaite dar nepalikit,mat manoji labai prisirisusi prie mamytes ir nenori paleisti net darzelyje,turiu issedeti apie valanda kol nutaikau momenta kada galiu iseiti,graudu ir paciai,bet ka padarysi,susidraugausim su tuo darzeliu vis viena

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-09-10 07:56

tfui tfui tfui kolkas mes be asaru einam,pati parejusi viena diena sake ka verke darzelyje paklausiau kodel tai susigraudino ir pradejo verkti,gerai kad brolienes dukryte viska atraportuoja sake mamos norejo,matyt mergaitej silpna uzejo dusuliukas tai nezinojo vargse ka pasakyti,buvau kazkuria dien adarzelyje kalbejaus su aukletoju,tai jis man pasake kad viskas su ja ok,sypsosi pastoviai,tik kai reikia valgyti nenusedi vienoje vietoje nori eiti,na greitu laiku bus susirinkimas daugiau viska zinosiu,vienas berniukas jau menuo laiko pastoviai verkia ,kiek nueinu tiek matau verkianti tai aukeltoja nesiojasi ant ranku,kai nera tevams galimybes namie su juo buti tai nieko ir nepadarysi turi vesti i darzeli arba mesti darbus

2010-09-10 08:39

labas rytas, o as zinokite turiu tam tikra sistema kad savo mergaite darzelyje palikti be asaru...is pirmos dienos su aukletoja sutarem jog as iseidama neatsisveikinsiu nei su dukra nei su paciomis aukletojomis, o tiesiog jos apsiziures kad manes nera :) ir mums sitas variantas idealus, nebuvo nei vieno ryto su asarom. mergaite nuvedu pati pabudu su ja kokia 10min., pazaidziam, apeinam visa grupe,nueinam padaryt "siusiu". tada aukletoja uzima kamiles demesy zaidimu, piesimu, dainele dainuoja o as ta akimirka per duris. ir viskas jokiu asaru, dukra net nemato kada as isejau. aukletoja sake, kad mergaite manes pasigenda po pusryciu, bet sake nesunku ja nukalbinti...

2010-09-10 09:01

man atrodo pareigune kad cia tik nuo pacio vaiko priklauso vieni adaptuojasi labai lengvai kiti sunkiau,bet as tikiu kad man paciai sirdi labai skaudetu jei mano vaikai palikti verktu darzelyje,ir vaiko butu gaila ir pacios saves

2010-09-10 09:08

zinoma, ateja, jei sis budas tinkas mano vaikui, tai gali netikti kitam, pilnai sutinku...tik dziaugiuosi kad as toky buda atradau ir paciai truputy psichologiskai lengiau. ir niekada dar vieno dalyko nedarau: jau isejus is grupes nelieku ir neklausau prie duru. (keletas mano draugiu taip daro) isejau ir tiesiai einu savo reikalais. nes jei isgirsciau verkiant nzn ar susilaikyciau nuo gryzimo atgal y grupe.

2010-09-10 09:33

O aš iš vis nesu buvusi nei 5 min grupėje, nuo pirmos dienos(nors planavau), ateinu perrengiu pasibučiuojame ir nuvedu į grupę, pasakau, kad bėgtu prie lango pamojuoti jam labai patinka mojuoti

Buvo keletą dienų ašarų, bet apkabindavau ir pasakydavau mama greitai ateis(bet jis graudinasi nuo kitų vaikų daugiau nei pats) , tau reikia tik trumpai pažaisti ir nuvesdavau, be jokių buvimų , duris uždarai ir ašaros liaunasi .

Ateidama vakare pasiimti visada atnešu tai saldainį, tai sulčių, tai knygutę , būna labai patenkintas  Dabar prirato, kad nešu ryte klause, mamyte ateisi manes pasiimti, sakau ateisiu būtinai ir visada, niekada niekada taves nepalikčiau, tada klause o dadainį atneši, tariu atnešiu žinoma, nu tada einam į dazelį

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-10 09:43

Vat ir as nesu niekada pasilikusi grupeje.Palaukiu kol persirengs,atsibuciuojam,apsikabinam,ir iseinu.Tik isejusi i lauka,taip pat turiu pamojuoti,nes taip jau iprato,dar pasiunciam viena kitai oro buckius,ir ramia sirdimi gryztu namo.

Laurike,priipras tavo mergyte,ir baigis tos asareles,tik gal vaikui daugiau laiko reikia.Juk ji,kaip ir pati sakei mamyciuke tokia.Viskas bus gerai.

2010-09-10 10:25

mano dukra tai smagiai iskeliauja i darzeli ir parkeliauja,be mamos,tai drauge tai broliene surenka visus ir nuveza ir parveza,is pat ryto jau masinoje verda panu diskusijos,tai kazkiap noriai keliauja i darzeli laukia kuri atvaziuos pirmesne mergaite

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-09-14 12:46

Sveikos,darzelinuku,mamos! Prisiskaiciau as cia kaip jums sekasi su darzeliais draugauti...Mano pacios mergina jau nuo kovo menesio lanko darzeli,bet dar ir dabar buna visko(nezinau ar menulio fazes veikia,ar tiesiog nuotaika) ir verkia ,ir demesio nekreipia ir kojas apsikabinusi stovi,visaip.Manau ,kad labiausiai tai nuo pacio vaiko priklauso,bet juk nei vienas nenumire  ,visi lanke ir lanko tuos darzelius, pripranta ir eina kaip i darba! Sekmes visiems ir visoms! 

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-09-14 12:59

Na mums kol kas tai sunkiai einasi,jau einant ryte i darzeli saukia kad nenoriu buti viena ir viskas,aiskinam kad ne viena,kad bus aukletoju,kad bus vaiku,o ji ne,mamos noriu kartu,zodziu graudu pas mus,siandiena tik ivedziau pro duris,aukletojai idaviau ir isejau,neskitaip tai jokio skirtumo,buni ar ne,kai reikia iseiti asaros prasideda

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-09-14 13:15

Taip,Laurike,as manau ,kad jokio skirtumo ar mama ilgiau sedi ar ne,jeigu vaikui sunku,tai sunku ir po pusvalandzio ,ir po valandos.Pripras,bandykit aiskint,jog cia jos darbelis,kad teveliai irgi eina dirbti,o ne namie sedi,juk ji tai nezino,kur mama eina kai ja darzelyje palieka.

...
9

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Andrėja