Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
8
...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-02 13:44

sveikos, buvome darželyje pirma dieną šiandiena  tiesa mus pasitiko sekretorė su vedėja ir iškarto pažymos paprašė, mat be jos sako nepriimsime norime apsidrausti ir mes ir jus, man tas labai patiko, tad padavus pažymą mus pristatė žemuogiukų grupei, na ką galvojau nueisiu ir pabūsiu su juo valandėlę, o gavosi visai nuėjome apžiurėjome grupę , o tada nuėjome persirengti ir nespėjau batukus padėti , o jis nudūmė, tai auklėtoja ir sako, kad jis taip gerai atlėkė tai jūs ir eikite kelioms valandoms užteks pirmai dienai  atėjau pasiimti žaidė visi, mane pamatė, kad susigraudino žemuogiukas mano, emocijos užplūdo vaiką , bet nieko apsikabinom ir ašros kaip mat dingo, dabar sako mama einam į dazelį  nori labai jis, žiurėsim kaip rytoi bus, bet šiandiena džiaugėsi , šoko , kad į darželį ėjom

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2010-09-02 13:44

dziugu, kad demokratiškėja darželiai ir jau galima su vaiku pabūti :) na o grupės pavadinimas suteiūkia vaikų veiklai krypties, ir jau galima dauga prie visokių švenčių pritaikyti ir vaikai smagiau jaučiasi, kai yra išskirtiniai darželyje, tad jei Atėja, Jūsų grupė neturi pavadinimo- tai jau kalta auklėtoja, kad nesivadovauja rekomenduojamom naujovėm

2010-09-02 13:47

ateja norvegijoje gal kitokios taisyklės su grupėsmis, kad nėra pavadinimų, o kaip jas tada įvardija?

tiesa dėl verkimų atėjom mes mergaitė verkė, tiesiog visa šlapia jau buvo, atėjau savo pipiro pasiimti ir dar ji verkė nors praėję buvo jau keletas valndų  tai sakė jūsų Aironiukas prieina prie tos mergaitės ir graudinasi su ja kartu  matyt gaila jos mano vaikinukui

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-02 13:50

na Kristulka saunu girdeti kad šauniai pirma dienele jums praėjo

2010-09-02 14:14

jo tikrai, kad pirma diena labai šauniai praėjo, bet žinoma visko bus juk jie tokie dar pypliukai , tai ir graudinsis ir pavargs kol į ritmą atsistos, planuoju kitą savaitę iki pietų miegelio palikti, o jau po savaitės bandysime ir gal miegoti, na čia jau priklausys nuo mažylio, gal ir greičiau pasiliksime visai dienai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-02 15:02

Saunuolis Aironas.O tai ta mergaite kodel neatejo pasiimti mama,ar kitas seimos narys?Ji palikta visai dienai?

2010-09-02 17:10

Kaip supratau visai dienai, tėveliai dirba , nežinau į svetimą vaiką žiūrint širdis plyšta negalėčiau aš taip palikti žinant, kad visą dieną vaikas nieko kito nedaro kaip tik verke

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-09-02 19:11

Mes ir sia savaite pabaigsim su mama,kita bandysiu palikti viena iki pietu,o paskui jau ir visai dienelei,nes mama i darba,tai nebebus kada cackintisO siandiena pabuvau kartu iki pietu,tai tikrai gaila tu pypliu,jei vienas nusiramino,kitas uzsinori mamytes ar tetuko,taip ir sukasi si karusele

2010-09-02 19:19

Aš tai nebuvau, tik 5 min kol su auklėtojom bendravau , perrengiau ir išėjau, neverkia jis tai nėra man ko ten būti  

2010-09-03 10:51

kaip džiugu Kristulka, kad Jums pirma  diena ramiai praėjo, puiku, ka sūnelis toks šaunuolis ir jam ne vistiek kad verkia šalia vaikutis :( sėkmės jums lengvai adaptuotis, priprasti jam ir prie tvarkos ir prie naujų veidų :)

2010-09-03 13:32

Ačiū už gražius linkėjimus  šį rytą kėlėsi labai gerai, dainuodamas ėjo, dainavo į dzeli as noliu į dazelį  į grupę įbėgo su šypsena pamatė kelis vaikučius verkiančius pradėjo graudintis, bet auklėtoja toi paėmė jį pradėjo kalbinti, man liko tiko pamojuoti ir išeiti, šiandiena jau ir pietus valgė darželyje  dabar namučiuose miega , patenkintas

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-09-04 14:48

Tikrai labai smagu kai pas jus viskas gerai. Džiaugiuos ir linkim ir toliau tik gerų linksmų dienų ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2010-09-07 15:07

Tai smagu, kad vaikas dziugiai eina i darzeli- dziaugiuosi uz jus Kristulka :)  

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-07 22:38

mes jau antra diena kaip i darzeli einam, na pakolkas labai sauniai sekas, bet bunam dar ne  ilgai 1,5.-2val. palieku linksma randu linksma.... ryt bus jau ilgiau ir su pietumis, bet dar be pokaicio.... tikiuos kad per sia savaitele priprasim :) verkiaaciu vaikuciu  ir pas mus yra :( ir tokiu kurie visa diena palikti ir verkia :( gaila vaikuciu..... pas mus pakolkas kazkaip aukletojos su auklytem mainosi, ten kazkokie visiems reikalai kad  pastovios vis nebuna, tai kazkaip dar nepamaciau kad butu laba i siltas bendravimas, laukiu  visu tikruju aukletoju ir tikiuos  nusistoves tvarka ir ramybe grupej :)

tfu tfu tfu mano gvidas  siai dienai noriai eina i darzel iir pasilieka ir isbuna visa laika linksmas :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-09-07 23:58

sveikos,mamytės.Na ir mes jau nuo 1d.rugsėjo žingsniuojam į darželį.Tą pirmąją dieną ir gėlytes auklėtojoms nešė ir vienai iš jų(na jaunesnei,gal jai lb.patiko)bučkį skėlė,o mums su tėčiu ate parodė,tai ką beliko tik pro duris nerti ir palikti porai valandėlių.Atėjus pasiimti,ji visai eiti nenorėjo,žaidė sau viena,nes kiti jau miegojo "nykštukų" ;( taip grupė vadinasi)nariai.Su ašarom vedžiaus namo.Auklėtojos gyrė,kad lb.savarankiška-ant puoduko prašosi,ar net pati nueina ir net puoduką pati į klozetą neša pilti,aišku tuo metu lb.giriasi"aš cace".Na šiandien auklėtoja įkalbėjo palikti ir poguliui,bet....nieko nesigavo,gavau sms,jog ji nemiega.Teko eiti pasiimti.ryt bandysim iš naujo,gal kas gausis po truputį.

Bet man vistiek,nors ji kolkas atrodo gerai jaučiasi,gaila kad taip anksti baigiasi nerūpestingos dienos su mama ir kad tokią mažą reikia  vesti į darželį.

2010-09-08 09:04

Sveikos, kaip smagu skaityti, kad mažyliai šauniai žygiuoja į darželį nėra nieko geriau kaip nereikia matyti ašarų, o tik šypseną, tai tėveliams didžiausia dovana. 

Mes šiandiena bandysime miegoti pirmą kartą palikau visai dienai, iki šiol pasiimdavau po skanių pietukų  patinka ir maistas mažyliui , auklėtojos sakė suvalgo beveik viską  

Einame į darželį noriai, nors buvo keli rytai, kad sakė nenoliu į dazelį , bet neverkė   bus dar visko , čia tik pradžia kelionės

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-09-08 09:13

kristulkia,linkiu jums sekmes!saunuolis vaikinukas

2010-09-08 09:24

Dziaugiuosi uz ir Kristulka, ir Alinga ir Gviduti, kad vaikai taip lengvai pritampa ir linksma jiems :) tai jau mamos sparnai atristi - skriskite :)  

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-08 17:50

Kristina,kaip tam mazajam musu bicui sekesi darzelyje miegoti?

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-08 19:28

na o maniskis darzelyje nevalgo .... nieko iskyrus duona su arbata ar sultimis...

:(

siandien is namu dejau ... :( bet jam nerodziau , padaviau auklytei kad jei nevalgys tada pabandytu paduoti...

deja rezultatas nulinis....  nors i darzeli eina noriai , ir zaidzia ir miega ir darbelius daro, su valgymu karas...

...
8
...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Gabija