Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-09-05 21:43

maniskis pradejo eit pirma i lipseli ,bet tik puse dienso budavo(13.30) siemet jau prades nuo 14 rugsejo i darzeli tai bus liktais jau iki 17 vel.net nezinau man tiek daug atrodo ,gal kartais anksciau pasiimsim

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-09-06 08:30

kristulka26 2009 09 05     rutik 2009 09 05    

O maniskis net nenori girdet apie darzeli, pabuvo dvi dienas po pora valandu ir jam uzteko, verksleno, o kai mane pamato tai visai pradeda verkt. Man sirdi spaudzia, tai nusprendem nebeit palaukt kito rugsejo, kad eiti nebe i lopseli o i darzeli, jau bus didesnis gal ir noras bus kitas.

Kuo didesnis tuo būna dažniausiai, kad dar sunkiau pripranta. Kiti vaikai verkia iki 2 mėn. na nieko paskui eina su džiaugsmu pasišokinėdami, dar dvi dienos nieko nereiškia labai mažas laiko tarpas . Kitais metais verks ir vėl atsiimsite , negerai kad pasiduodate emocijoms  Emocijoms pasiduoti lengviausia išeitis.

Sutinku, kad pasiduodu, bet man nera butinybes vaika palikt darzelyj, nes as pati iki nauju metu nedirbu, o paskui sake dar pabus mociute. As pagalvojau kad jei butu patike is pat pradziu, kaip man buvo su pirmuoju sunum, tada butumem eje. O dabar nenoriu laukt nepageidaujamu pasekmiu, kaip vel sugrizimo prie pampersu ar bemiegiu naktu.

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 101

2009-09-06 21:18

as va gryzau i mokslus, vyras dirba,tai mum kaip ir ner pasirinkimo-reik vest i darzeli..reikia-ir viskas,einam...ir eisim toliau,turim priprastbet vistiek as kartais pasiduodu emocijom ir negaliu nustot galvot ir pergyvent, kaip jis ten laikos darzely..jam net patinka ten eit , tik tiek kad noretusi jam kad ir mama eitu su juo

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-15 10:22

o mano vyresnioji dukryte pradejo lankyti lopseli nuo 2.5metuku bet iki tol mes gera pusmeti eidavome i darzelio teritorija ir stebedavome kaip ten vaikiukai zaidzia lauke ir graziai pasakodavau ka darys ji,ko ismoks ir t.t...tai pamenu kai buvo pirmoji lankymo lopselyje savaitele tai mano mergina nei asaros neispaude o as uz duru apsiasarojau....Jauciausi tokia kalta kad savo vaikiuka palikau ....Ir norejosi kuo greiciau gryzti pasiimti is ten ...Bet dukryte nei tuomet nei dabar nesiskundzia kad reikia eiti ir nemaciau verkiancios .atsibudusi klausia ar eisim i darzeli ir jei sulaukia teigiamo atsakymo sako "gerai"jei ne tai irgi "gerai"...Va auga mazesnioji ir idomu kaip jai teks priprasti pri darzelio nors laiko iki tol dar oi daug turi .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-01-16 20:43

Sveikos

prasidėjo ir mums šis vargelis....skauda mums abiems  širdeles,bet reik pratintis,nėr kitos išeities...kai palieku su šypsena ir aš džiaugiuos...šiaip pas mus keičiasi auklytės,manau ir dėl to vaikutis neramus,juk ir jie atsirenka žmones....net ir man viena iš jų mielesnė...

vien žo,bukim stiprios ir ištvermingos...nu turi pasisegt...

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2010-03-01 21:16

sweikutes visos man labai yra idomi nuo keliu metuku leidziat vaikus i darzeli?kaip del lygu ?nes mano grazuolytei metkai 9men ir galvojam gal leisti jau i darzeli pradeti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-03-02 09:02

Sveikos, mamytes!

Na as mazaji nuo metuku nuvedziau, kad pratintusi prie kitu zmoniu, o tai visus metus tik su mama buvo ir siaip jis labai bendraujantis.

Tai jau visa menesi lankom lopseli, bet ryte kasdien su asarom, nors kai iseinu greitai nurimsta. Siaip man sildi labiau skauda nei jam (bent jau taip manau). PRatinames po truputi, tai antra savaite, kai pasilieka pietums, o po to pasiimu ir namie is karto krenta miegot.

Savaite po musu atejo 2 metuku berniukas, tai irgi kasdien su asarom, nors ir pasilieka jau net pietu miego, bet adaptacija visiems vaikams skirtingai.

Del laiko kada vesti manau spresti turi pati mama, bet ir per ilgai uzsibuti namie nera labai tikslinga, nes socializuotis vaikui irgi reikia.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-02 11:57

Mes eisime nuo dviejų, o tiksliau nuo 2,5 metukų taip eilė ateina mums, bet man pats tas, dėl socializacijos na čia keikviena mama kaip galvoja, mes vaikštome ir į svečius, ir vasarą pavasarį einame į mažųjų rata kieme, parkeliuose bendraujame, dabar į koncertą jau ėjom, eisime ir teatrą kur bendrauti gali su vaikais ir einame į vaikų žaidimo laivalaikio kambarius, žodžiu tos socializacijos tikrai mums užtenka , bet darželis yra gerai reikia savarankiškumo, mokslo , bendravimo ir t.t.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-03-02 13:34

Mano mergyte jau antra diena lanko lopseli,tik pietu dar nemiegam,nutarem,kad tegu taip pripranta...nors ji labai gerai jauciasi,nera jokiu asaru,net kelnytes sausos antra diena(o namie tai visaip budavo).Zodziu-pradzia nebloga,zadam po savaiteles pasilikti ir pietu miegeliui.

2010-03-02 13:38

Kaip šaunu mamba valio valio valio sveikinu pradėjote minti keliuku  kaip gerai, kad jau galite mums vietos dar nėra eitumėm ir mes jau, kelnės sausos visada net įsvečius jau važiuojame be pamperio

2010-03-02 13:43

NIU,mes dar nakciai su pampersu,nes visada buna beveik pilnas ryte,o siaip tai irgi jau kaip normalus zmones ir mergyte labai patenkinta,kad tame klyne papildomo svorio nera.

Del darzelio,tai mums gerai pasiseke,galejau vesti kada tik noriu,nes vietu bent kol kas turi.

2010-03-02 13:46

Šaunuolės, na dėl nakties aš dedu manau dėsim dar ilgokai, nes vakare mėgsta šiltos arbatėlės atsigerti, dažnai būna, kad naktį atsikelia ir šaukia kakų

Oi nukrypom nuo temos, na mergaitės keliaukite į darželį taip ir toliau šauniai, o mes kaip pradėsim taip pat pasigirsime

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2010-03-02 14:25

as tai del ligu labai bijau i darzeli.bet toks jaudulys yra as sawo panele uzrasiau nuo balandzio ir labai pergyvenu.ji pas mus yra labai gera bet labai truksta jai veiksmo todel sugalvojome i darzeli

2010-03-04 11:17

Mylintimamyte,gerai,kad sugalvojote ja i darzeli vesti...Bus visko,nes as dabar kiekviena diena su naujom emocijom,nes tik sia savaite pradejom eiti.Kalbejausi su aukletojomis,nes jos nuo darzelio atidarymo dirba,tai jos minejo,kad geriausia kuo anksciau vaikus i darzeli pradeti vesti,lengviau adaptuojasi,kuo vyresnis ,tuo sunkiau.O su ligom tai kaip kuriam vaikui,vieni daugiau,kiti maziau,neisvengsit ligu,nes kaip bebutu aukletoja net su auklyte kartu negali visu iskarto priziureti

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-07 12:49

na o as treciadieni lekiu susitarti  nuo kada savo vyruka galesiu vesti i musu taip noreta darzeli :)

netycia ir visai jau nelauktai ten atsirado vietu :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-03-07 14:19

O musu darzelis laukia nuo balandzio 5 jei viskas gerai.Bijau turbut as labaiu nei vaikas.o is tikro jis dabar pasidares labai prieraisu, atrodo jaucia kad teks eiti darzelin.Bet tikiuosi pritaps, tiks ir patiks.O kas del l igu man ir baisu, bet ka daryti, ziuresim kaip seksis, aisku ju neisvengsim kaip ir daugelis.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-07 14:38

zinoma kad neisvengsim... man tai gerai as dar metus namie sedesiu tai tragedijos nebus su darbu ir biuleteniais :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-03-09 08:46

KAs del ligu tai labai priklauso ir nuo vaiko ir nuo grupes. Pas mus tai grupeje labai silta, kartais atrodo, kad ir pedkelnyciu nelabai reiketu, nes kai ateinu pasiimti, tai kojites prakaituotos. Bet mano vyrukas ir siaip sveikas (tfu-tfu-tfu, kaip sakant). Per metus laiko mes nei karto nesirgom, o dabar ir darzelyje jau antras menuo eina iegi nesirguliuojam.

Mamytes, jei jus gerai nusiteiksit, tai ir vaikuciai geriau jausis darzeliuose. Ir nereika labai baimintis del ligu- maziau apie tai galvosit- sveikesni vaikuciai bus. Bet zinoma yra ir neissvengiamu dalyku, tad pasistenkyt nepergyventi perdaug.

Viskas bus gerai!

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-03-09 08:49

Laukia ir musu si svente nuo kito menesio.Bet as kolkas nepergyvenu.Ji man drasi,bendraujanti,megstanti vaikus.Manau ir tikiuos,kad lengvai pripras ir susidraugaus ties su vaikuciais ,tiek su aukletojomis.O kas del ligu-jos neisvengiamos.Bet pas ja imunitetas gana stiprus,tad ziuresim kaip ten bus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-09 11:21

mamba 2010 03 04    

Mylintimamyte,gerai,kad sugalvojote ja i darzeli vesti...Bus visko,nes as dabar kiekviena diena su naujom emocijom,nes tik sia savaite pradejom eiti.Kalbejausi su aukletojomis,nes jos nuo darzelio atidarymo dirba,tai jos minejo,kad geriausia kuo anksciau vaikus i darzeli pradeti vesti,lengviau adaptuojasi,kuo vyresnis ,tuo sunkiau.O su ligom tai kaip kuriam vaikui,vieni daugiau,kiti maziau,neisvengsit ligu,nes kaip bebutu aukletoja net su auklyte kartu negali visu iskarto priziureti

dirbau darzelyje pati ir nelabai sutinku, kad reikia vesti kuo mazesnius vaikus. adaptuojasi jie ir nuo 11 men., ir nuo 2 m., ir nuo 4 m. - tai dideles reiksmes neturi. gaila budavo paciai tu maziausiuju, kuriuos tevai atvesdavo ir palikdavo visai d. vaikai isilieja i kolektyva lb. greit. kt. problemu gali atsirasti, apart jo pripratimo ir ligu. svarbiausia, kad vaikai neskriaustu ir aukletojos butu mylincios savo darba moterys.

2
...

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Rimantas