Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
16
Mama.lt

Mama.lt

2011-09-20 14:11

maziukei pavyko buti iki pietu miego,jau ir atsigulus buvo bet pradejo verkslenti.Tai aukletoja man paskambino.Jau miega savo namuciuose.Bet vistiek labai neblogai mums sekasi....!!!!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-09-23 11:35

Tikrai neblogai... O toliau ir viskas bus gerai. Ko gero su parpietuko miegojimu ir sunkiausia vaikučiams apsiprasti. Mano vyrukas tik atsikėlęs pirmiausia paklausia - ar nemiegosiu pas vaikučius??? Tai mes sutariam, kad jis tik pamigdys paguldęs ir apsikabinęs savo žaisliuką, kurį nusineša į darželį. Na tada pradeda pats save kaip ,kaip man atrodo guosti ir įkalbinėti, kol rengiamės  - pabūsiu pas vaikučius, pažiūrėsiu pro langelį,pavalgysiu košytės ir mama atvažiuos. Kartais graudu klausytis. Bet šiaip nieko,  pasilieka jau be ašarų, tik liūdnokas. O kai pasiimu iš darželio, tai būna linksmas, pasakoja, ką veikė. Tai reiškia, kad jam ten gerai

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-23 15:12

Mazoji sloguoja ir pakosija tai antra diena kai nevedu i darziuka.Bet tik atsikelus sako lele ir dazelis.Idomu kaip bus po savaitgalio???gal viskas gerai reikia taip tiketis

...
16

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Eimantas