Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
15

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-09-05 11:42

na as irgi manau kaip brazde.tikrai kad sunku..na dar vienas-du vaikai tai nieko, bet visa bury...nespeciau suziuret tiek vaiku :D  

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-05 15:52

o man labai patiko dirbt su maziausiais lopselyje,ir memazai laiko pradirbau.Teko ir vaiku namuose dirbt irgi nelengva ten buvo.

Siandien pirma karta buvom jaudarzelyje, bet tik lauke su vaikais.Jautesi gerai,tik kai palikau smelio dezeje ir toliau nuejau tai labai susigraudino.Bet pirma diena as likau tikrai patenkinta.Dar eism siandien truputeli veliau

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-09-06 12:17

mamukas470  sekmes jums ir visiems darzelinukams pradejus minti valdisku keliu  

Miname ir mes su sypsena ir laimingi idomu man paciai kada jam pabos , o gal neatsibos, buna ne visa diena , pietu miegoti nereikia  geles sodins, indus plaus, tortus lipdys nu idomu visai sakyciau

2011-09-06 14:34

kristulka kaip suprantu jus anglijoj? visai idomu kad vaikams duoda indus laut,geles sodinti :) tikrai butu saunu kad ir pas mus tai darytu :) maniske irgi snd pirma diena darzelyje, veliau pasipasakosiu savo ispudzius,nes jau neuzilgo eisiu pasimti paneles ;)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-09-06 14:46

niu o mes dar i darželi neeinam bet tik užsirašem  eisim 2013 metais :) tai direktore sake jog tikrai bus vietos nes vaiku ne tiek daug 2011 metu yra

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-09-06 17:44

nu siande ne buvo asaru,liko pietu miegoti sake truputi pasigraudino kai reikejo miegoti,o taip jau viskas sake gerai,o manem,kad bus labai sunku net aukletoja taip galvojo,tikiuosi taip ir bus gerai

2011-09-06 20:02

is pradziu dvi val pabuvau su vaiku,paskui isejau,grizau tik pamaitinau pietus ir paguldziau lovon,tada mane auklytes isvijo :D na tai tada tik trecia val atejau jau pavakariu pavalgem ir namucio ejom.sake kad neverke,mamos nereikejo,tureejo veiklos :) kad ir toliau taip butu..ale speju bus dar asaru..ale kas jau man nepatiko tai jua maistas koks neskanus na bent jau man.teko paragauti :D skryliai saldus,sriuba saldi,apkepas irgi saldus.nu neteko bulviu ragaut tai nezinau :D  bet jau per daug visur to saldumo.na bet vaikai tai valgo :) gal ryt tik nuvesiu ir pasivesiu vaika,nes speju vel mane isvarys is  darzelio :D

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-07 10:02

O mes truputeli susilaikom del darzelio,mazoji turi slogyte,tai palauksim kol praeis.Tada vel eisim i lauka pas vaikus...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-09-07 11:09

Labai džiaugiuos už jūsų vaikučius o ypač už mamas nes jiems dvigubai sunkiau atiduoti vaikiuka i darželi :) labiau pergyvena nei tie mažiukai mūsų angeliukai o jus mamukas470 greičiau sveikit   ir prisijunkit prie draugu

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-09-07 15:18

Na ka gi ,ir mes nuo rugsėjo pradėjom kursuot į darzelį.Kol kas viskas gerai ,nes pietų nepaliekam dar miegot,nuo kitos savaitės bandysim.Bijau labai džiaugtis...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-09-07 15:42

vover tai liuks jums darželis, vyriokas atsigauna ten, dar į kaulis negauna? mano neda spardytis pradėjo, mušeika pasidarius oi oi oi

2011-09-07 16:00

na va snd nuvedziau,pabuvau 20min kol isizais ir palikau.tai va tik db parseivedziau. sake kad gera mergaite,ne viena asarele neisriedejo.o ir nelabai norejo eit namo :D tai jau tikrai kad mamos sunkiau.su mielu noru visa diena ten prabuciau salia vaiko,stebeciau..

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-09-07 17:39

aha neda tikrai museika...

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-08 12:17

Drugeli,aciu uz linkejimus....!!!nera pas mus taip baisu,slogyte nelabai didele,dar pakosija.Bet viskas gerai

2011-09-09 12:02

Taip simona26 mes UK , labai jau jam patinka, siandiena iejome jau kaip penktadienis batutas, landynes visokios pristatytos, tai akys issipute , sypsena iki ausu ir isdume .

Sekmes visiems pipirams , o mamytems stiprybes  ligoniukams greiciau pasveikti ir nebesirgti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-09-16 10:30

Nu kaip sekasi darzeliuose,mano sunelis eina jau gerai,bet grysta ant ranku melynes nuo i kandimu dabar dar apdraskytas,sake musasi ir pasispardo,sake su vienu berniuku nesutaria,beto jis eina i misria grupe,jam sia savaite sueju 3metukai,si grupe nuo 2 iki 6metu

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-19 17:36

Siandien musu pimoji darzelio diena praejo SUPER GERAI.....!!!!

Jokiu asaru parode man ate,ir as isejau.Palikau nuo puses vienuolikos ir pasiemiau kai pavalge pietus pries pirma.Ir tai nenorejo iseiti.

2011-09-19 19:40

Kokios jūs šaunuolės mamukas470 ir toliau su šypsena linkiu jums keliauti pas vaikučius :-)

Mes neisime šią savaitėlę suslogavo vyras, tai pabūsime namučiuose ar lauke pasivaikščiosime, o kitą savaitę vėl pirmyn :-D

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-20 10:49

kristulka,sveikit....!!!

Siandien bandys but visa dienele,kad miegotu pietu,Aukletojai sakiau jei ka kad paskambintu,atbeksiu pasismti.Kaip gerai darzelis prie pat namu kieme.

Jauciuosi labai neiprastai,kazko truksta triuksmo,dar nepripratus kad darzelyje....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-09-20 13:53

na mielosios ir mes jau startavomialankom jau antra savaite sekasi neblogai tik pirmas tris dienas buvo asareliu tol kol su mamyti reikia atsisveikintbet aukletoja sake kad man isejus greit nurimsta.bijojau kad po savaitgalio verks bet ne saukia isryto kad pas lialias aissendien tai buckio net nedave pas vaikus nubego tikekimes kad taip ir toliau

...
15

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Žiedė