Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
14
Mama.lt

Mama.lt

2011-08-30 14:04

Labukas,mes nuo pirmo rugsejo bandysim pratintis prie darzelio.Su vaikais patinka,bet nezinau kaip bus,mamos juk nebus salia.

Esu pati aukletoja ir zinau ne tik vaiakams bet ir tevams buna pacioj pradzioj stresas.Bet viskas praeina

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-08-30 16:13

niu kaip smagu busit darželinukai :) sekmes jums

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-30 16:19

Aciu tau Drugeli...!!!

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-08-30 22:14

mus dukra symet paruosmukus eis jau tai man stresas juodas negaliu vaiko gaila ir ji taip santuri rami ir greit isizeidzianti o kai suzinojau kad is vaiku grupes 24 bus 18 bernu tai isvis baisu suvalgys nes bernai lieka bernais nezinau naktimis nemiegu dar sitaip nepergyvenau net per savo vestuves

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-31 09:12

emocija tau lengviau nes jau didele mergaite ir lanke darzeli.Va musu maziuke jei tik 3 metukai,kazkaip nelabai pergyvenu,bet truputi nervuojuosi.Nes labai pripratus prie manes.Bet kaip nors...!!!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-08-31 15:17

Mūsų vyresnėliui tai pat rytoj pirmoji rugsėjo šventė darželyje. Jau buvom pora kartų susipažinti sau auklėtoja, apžiūrėti darželį. Patiko būti, žaisti su vaikais. Žiūrėsim kaip bus kai reikės ne tik žaisti, bet ir valgyti, likti miegoti. Neramu man kaip jam seksi, bet tikiuosi viskas bus gerai. Pirmą savaitėlę pratinsim po truputį. O kartu ir reiks man pratintis, kad sūnus jau kiekviedą dieną nebebus ištisai šalia. Na sėkmės visiems vaikučiams pradedanties eiti į darželį-lopšelį. Ir kantrybės mamytėms  Kad viska būtų gerai ir smagiai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-08-31 17:18

Mes siande vel su asarom visa kelia ejom ir vis klausia ar ateisiu pasiimti,palikau verkenti,o radau jau ramu ruosesi eiti i lauka sake jau siande zaide nu ryt vel jauciu tas pats bus,bet sake jau neverks rytoj

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-31 17:26

Visoms palinkesiu sekmes ir katrybes.Ta drasiai sakau is savo pedagogiskos patirties.Esu dirbusi vaiku darzelyje...

Laikykimes mamytes,ir su ateinancia rugsejo pirmaja.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-09-01 12:55

Na Dajor, gal reikia daugiau laiko, apsipras. Labai nesmagu su ašarom palikti, bet sukaupkit kantrybę ir manau bus viskas gerai. 

Ir mes jau po darželio, nuvažiavom prieš pusryčius pasikalbėjau, kad aš nuvažiuosiu pasitvarkyti savo reikalus ir vėl atvažiuosiu. Auklėtoja gražiai pakalbino eiti pažaisti su mašinytėm. Tai maniškis nedrąsiai, bet nužingsniavo. Dar palaukiau kiek, žiūriu, kad ramus ir išėjau. Taip prabuvo porą valandų. Skambučio iš auklėtojos nesulaukiau. Kai atėjau pasiimti, tai išėjom beveik su ašarom, norėjo dar pasilikti. Bet buvo jau kitaip suplanuota diena.  Na nustebino mane jis, aš čia pergyvenau, kaip viskas eisis, o jis namo nenori važiuoti  Tai ryt  bandysiu palikti ir parpiečio miegoti. Jau kalbėjom apie tai, tai jis pareiškė, kad lovyčių ten nėra. Sakiau, kad auklėtoja parodys ir visi vaikučiai eis miegoti, o paskui vėl žais. Tai mano vyrukas nieko prieš tai... Žiūrėsim kaip ryt.

Kaip sekėsi kitiems naujokėliams?

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-01 13:37

Pamatysit mamytes oi dar visko bus.Na svarbiauisia buti kantriom ir napanikuoti,laikui begant visakas susitvarkys....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-09-01 14:54

nu pas mus siande ketvirta diena aisku su asarom,bet sake greit nusiramino ir jau zaide su kitais po truputi pripras dar pietukus pavalge,ryt ir pasiimsiu po pietu valgymo,tik isejom is grupes sako rytoj ateisiu i darzeli patiko

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-01 16:18

sunus pries 10 metu lanke darzeli.Nuo pirmos dienos palikau visai dienai,nes reikejo dirbt.Tai pirma savaite ryte paverslendavo ir pasibaige visi vargai.Is darzelio iseidavo paskutinis.

O su maziuke bus man atrodo sunkiau.Bet manau greit pripras

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-09-02 12:36

Sveikos mazasis startavo i darzeli, taip pergyvenau vis del to kalbos nesupranta anglu, o jam dzin ileke i grupe sako mama eik namo ir ateik veliau manes by by tai linksma ir isejau, ne uzkalnu eisiu pasiimti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-09-02 13:40

vaikams lengviau nei suaugusiems del kalbos  dziaugiuos...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-09-02 23:23

kristulka saunu kad vaikas nepergyvena del anglu kalbos :) greit adaptuosis,ir paciai bus lengviau kai vaikai gerai adaptuojasi :) gal mes nuo pirmadienio eisim i darzeli,vaikas jau kaip ir pasveiko,taciau pati jauciuosi labai blogai.nesinori tik nuejus pirma karta i darzeli ir uzkrest kitus.geriau palauksim,bet paskui jau sveiki eisim.ale taip norisi eiti,ir vaikui ir man :) zinoma vaikas dabar nori eiti pas lialias,taciau kazin kaip bus kai mamyte iseis?nors kiek kartu anksciau buvom uzsuke,tai greit apsiprato,zaist pradejo,nenorejo eiti namo.bet as buvau,nors ir nelabai reikejo mamos tada :D na speju visko bus..baiminuosi dar del reikaliuku su puoduku,dabar jau ilgokai nturejom avariju,viskas gerai,manau gali buti kad mergina naujoj vietoj koki nors diskomfota gali pradet jaust, ar panasiai,kad galim vel pereiti prie pampersu.dar bijau del soskes,jeigu bus vaikuciu kurie dar naudoja soske,maniske pamacius gali vel uzsimanyti.ale kaip atemiau soske,taip ir nereikia..bet kai pamirsti tai ir sirdies neskauda :) na jau kai nueisim darzelin,oj bus ka pasipasakoti :) o kitoms mamytems stiprybes, pati juk zinau kaip mamytems skauda sirdi kai vaikuciai verkia..viskas bus gerai.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-09-03 10:13

pas mus grupėj buvo berniukas kurios miegodavo su soske tai sakydavo auklėtoja jūsų neda aplink jo lovytę vaikšto vaikšto bet nepaimdavo ji iš jo ,kažkaip ir išvengėm tokių problemyčių

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-09-03 22:23

na mum saunei paruosemukuose einasi dukra laiminga atcikele su noru ryte y darzely o iseit vakare nenori sako per nakty pasiliksiu bet tcia yra prazdzia manau kokia savaitele taip laimes bus paskui vaikui rutina pasidaro ir eina kad reikia eiti.nors as kaip pamenu nuo 3metu ejau kekviena diena kaip y svente iki mokyklos drozzzzzziau matot aukletoja mano buvo auksine nepamenu tokio dalyko kad gasdytu ar kampe staytu ar kas pan ji mokejo su vaikais be galo graziai susikalbeti

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

2011-09-04 17:59

emocija tikrai vienetai tokių žmonių čia darbas su vaikais tai yra juodas darbas, reik turėt jau pašaukimą

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-09-04 22:33

brazde visad sako jau su vaikais tau pasaukimo reikia

2011-09-05 10:57

aš negalėčiau su mažais kleckais darželyje dirbti tai ne man........

...
14

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia