Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
13

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-26 15:18

taip taip fiona. as baisiausiai pergyvenau, kad brazdes daro o mano ne. bet va viena diena, kai ranka nukirto ir ji man visa diena dare viska i puoduka, pati issinesa issipila... ir per piet atsikelia sausa. tai jau beveik menuo kai nereikia mum pampiu...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2010-10-26 15:22

sandriukas 2010 10 26    

taip taip fiona. as baisiausiai pergyvenau, kad brazdes daro o mano ne. bet va viena diena, kai ranka nukirto ir ji man visa diena dare viska i puoduka, pati issinesa issipila... ir per piet atsikelia sausa. tai jau beveik menuo kai nereikia mum pampiu...

nu, saunu, sandriuk , tikiuosi ir mes greitu laiku apseisime be pampersu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-26 18:04

aisku kad sulauksit ir jus tos dienos, viskam ateina savas laikas

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-03 12:07

Mes šiandien irgi pirmą karta nuėjome į darželį, kartu ilgai būt neleido, liepė išeiti, po valandos paskambint. Turėjau eit paimt, nes verkė be ašarų, isterijas rodė, griuvinėjo ant žemės ir t.t. Žodžiu, turbūt sunkai mums su tuo pripratimu bus

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-03 12:09

Niu  vargšeliai ;) bet jug pirmas kartas kantrybes :) viskas bus gerai. o vaikučiu daug grupeje? 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-01-03 12:10

Kabuke,sekmes jums.Viskas bus gerai,pripras.Gal kai pirmam kartui vaikui pasirode baugu,kad mamytes nera.

2011-01-03 12:12

Šiandien buvo tik 4. Trys naujokės merginos ir iš senesnių vienas berniukas.  :) Tikiuos, kad viskas bus gerai, bet gaila ir vaiko, kad nervuojasi, ir auklėtojos gaila, kad tik apie maniškę šokinėt teko, ir niekas jai netiko.. O kitos mergytės labai gerai laikėsi, jokių ašarų ar isterijų

2011-01-03 12:13

Ačiū, merginos už palaikymą, tikiuos, kad viskas bus tvarkoj Kad greit tokių ožiukų neliks..

2011-01-03 12:14

Kabuke viskas bus gerai ir  pabandyk taip nepergyventi nes ir vaikučiui persiduoda..   vaikas vaikui nelygus, atsimenu kažkaip manoji irgi nelabai verke, kažkaip  savaite atvaiksčioje o vat paskui jau buvo isterijos veliau jau nenorejo eiti 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-05-11 15:13

na ka mielosios ir mes jau kelias dienas einam i darzeli.ateinam tuo metu kai vaikucei i kiema iseina tai maniskis toki buri vaiku  smenia pamates baisei dziaugesi.buvau palikus ir viena su vaikais ir nuejau sleptis tai maniskis net nepasigedo maniastik sendien kai isejau tai reke per visa zaidimu aikstelia mama o manes ner.tai pasukavo truputuka ir toliau zaist.buvom ir pietu valgyt isiem seilinukus uzriso o maniskis nesiduodarekia ne ir taskas.o pitus valge pats sriubyte pats tik kad kiek valges strikt nuo kedes ir lekia lakstyt ir vel prie stalo seda bet manau kai manes nebus salia tai lakstinet nereiks.pirmadieni jau visai dienai liks nes as jau busiu i darba isejus.gerai kad mociute tam paciam darzeli dirba tai jei labai koncertuos pasiims pas save i grupia.per vasara palankys darzeli kuriamia mociute dirba o nuo rugsejo ais i darzeli arciau namu.leidom dabar i sita darzeli nes niekas kitas neima be rugsejo pirmosios.na tikuosi kai paskui pakeisim darzeli poblemu nebus.zinau kad kuri laika bus visko ir asareliubet kaip nors.ir tikuosi kad pabuves kolektyvia iki rudens soki toki imuniteta igaus nes tokie maziukai daznai serga.va ir daba grupei astuoni vaikucei musu devintas ta kokie penki su varvancio nosytem.bet aukletoja sake kad buvo teveliu susirinkimas ir patys tevelei nusprende kad visgi jei vaikutis sloguoja siek tiek vistiek leisti i darzeli.

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-26 17:40

Musu maziukei jau trys metukai.Nuo rugsejo 1 bandysim eit i darzeli.Vat nezinau kaip mums bus.Vaikus ji myli,kartais pazaidzia,bet siaip tai mano rankinukas.

Va sunus pries desimt metu ejo i darzeli,tai nuo pirmos dienos palikau,truputi paverke,o paskui paskutinis iseidavo.Nes darzelis prie pat musu namu.Kartais buna jau ir bemieges naktys,kazkaip gal per daug pergyvenu.Nors pati esu dirbusi ilga laika aukletoja

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-07-29 13:20

Tai va nuo rugpjucio 29d ir sunelis prades eiti i darzeli,bus matyti kaip seksis,taip su vaikais nori buti sake eis i darzeli pas vaikus ir pasiliks vienas,gal nebus viskas atvirksciai kai nuvesiu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-07-29 13:27

Labai daug kas priklauso nuo aukletoju, jei jos moka uzimti vaikus, sudominti, nesirenka kokie vaikai mielesni joms ir t,.t.t. tai vaikai eina dazniausiai be rupesciu.

Mes nuo rugsejo pradesime lankyti anglijoje darzeli, tai nerima kelia man kaip susikalbes trimetis, dziaugiuosi, kad savarankiskas pats nueina i wc , moka ir rura nusivalyti, buvome susipazinti su aukletojomis tai labai fainos pasirode, o kaip bus parodys viska rugsejis

2011-07-29 18:46

Kristulka jums linku sekmes, laukia tikrai rimti pokyčiai. :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-07-30 12:34

Dekoju drugeli, tikiuosi viskas bus ok, jau nemazai moka per pora men. angliskai, spalvas, skaiciuoti, pasisveikinti, supranta jei paklausia kaip gyveni, koks vardas, suo, kate ir dar kitu, tai gal jau taip negazdins jo, svetima kalba , dar turime viena menesiuka iki darzelio , tai gal dar ka pramoks , taip tai jis pats labai nori vis klausia kaip sitas angliskai, o kaip sitas ir t.t.t.

2011-07-30 13:15

na jus šaunuoliai tai tik pagirtina

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-08-02 21:04

Ir mano sūnus rugsėjį keliaus į darželį. nelaukiu rudens baisiausiai. Kažkaip sunku paleisti vaiką nuo savęs. Nežinau kam didesnis stresas bus - ar man, ar vaikui.  Nors jau trys metukai, bet vis dar mažas atrodo. Man taip gaila, kad jie taip greitai auga. Bet čia jau mano ko gero problema.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-08-02 21:38

na taip ko gero cia mamu beda ir joms didesnis stresas nei vaikui....

kristulka saunuolis tavo maziukas, tikrai jau moka nemazai. galvoju mano milena tiek neismoktu kaip taviskis imlus vaikas  saunu. ir tikiu kad jums viskas bnus gerai su darzeliu.

mes keliausim irgi nuo rugsejo jau. baigesi atostogos jau.. greitai ta vasara prabego. pernai ji man ejo noriai, manau ir siemt eis noriai. viskas priklauso nuo aukletoju...

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-11 20:26

Sveikutės :) manoji vydurinioji dukrytė jau keliauja antra savaitė į darželį..Na ir ką, tris dienas siaubingas verkimas, ašaros, ir net ant mamos pyktis kam ją palikau pas tetą :( o va jau ketvirtą dieną, dar maistavo sakė kad nenori nors eiti į grupę neatsisakė, tačiau atsisveikinome be ašarų  :D Na o šią savaitę jau palieku ir miegeleio ir prieš išeinant namo gražiai atsisveikiname, rodos darželyje mano dukrytei jau laaabai patinka ;)

Taip kad pradžia sunkoka tiek vaikučiui, tiek mamytei bet va po truputį ir apsipratome.Ir man ramiau, nes pirmomis dienomis nežinojau kur dėtis namuose likusi su sūneliu, bet va laikas eina ir manau kad sunkiausias laikas jau praėjo..Laikykites visi vaikučiai pripras , vieni gal ilgiau kiti rečiau bet tikrai mažiesiems smagu su kitais bendraamžiais ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-08-30 13:42

svekos,tai mums vakar buvo pirma diena darzelija,palikau neverke,o po pusvalandzio pradejo verkti ir praverke,siande visa kelia kol ejom verke ir sake kad nenori i darzeli palikau verkenti,oi kaip skaudejo sirdele,bet laikiausi nuejau po 2val radau ramu ruosesi eiti i lauka ir sake patiko darzeli sake eis rytoj,nu bus matyti kaip toliau seksis

...
13

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
sarunas