Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Pirmą kartą į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
10

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-14 13:21

Liūdna, kad plyšta širdelės tiek mamai tiek vaikui, pamažu pamažu adaptuositės laurike.

Nors mano sesers ,mergaitė jau antri metai verkia kas ryt, bet durys užsidaro ir ašarų nebėra, čia kol mamą mato vis antri metai bando su ašaromis mamą sugraudinti, sesuo sako pirmais metais širdis plyšo vis visą dieną mintys visokios lįsdavo, o dabar nebekreipiu dėmesio, nes žinau, kad čia ji manipuliuoti vis bando

O mes einame kaip niekur nieko, maniau po savaitgalio graudinsis , tai kur tau tik perrengiu ir lekia į grupę , bučkį greitai duoda, jei koks draugas grupės neužkalbina (nes žaislų nešasi vis kas dien vis kitokių, vaikai aišku tuoi žiurinėti , išbandyti lekia) tai pamojuoja dar per langą.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-14 13:30

laikykitems mamytes ir vaikuciai kuriems sunkiai adaptuotis i r sveikinimai kuriems puikiai sekas :) :)

o mes sia savaite sedim namuciuose, pas mano pipira sloga kaip is  ciaupo bega, uzgulta visa nosis, alsuoja per burnyte, tai nevedu, pas gyd buvom vaistuku parase gydomes, tikiuosi pasveiksim ir kita savaitele zingsniuosim, bet jau bus vel jis primirses vel is naujo reiks pratintis :) :) nors dar prisimena ir sako noriu i darzeli :)

bet va po pirmos savaites darzelyje  pradeda matytis poveikis, buvom vakar pas gyd laukiamajam ir dar keli vaikai buvo, maniskis jau ir  pasistumdyti  ima ir  zaislu nenori duot, to anksciau niekad nebudavo, visad draugiskai dalindavosi ir apie  joki stumdymasi nebuvo minciu, matyt darzelyje reikia kovot uz vieta po saule.....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-14 13:35

labai dziugu kristulka, kad sitaip sunus ramiai atsisveikina, nu tikiuosi ir man ateis laikas kai nereikes slapcia pabegti :) o sakykite, ar pastebejote kokiu pokyciu su miegu? nes manes siandien gydytoja klause kaip miega dukra nakty? ar nera kokiu pakitimu pradejus eiti y darzely? ir aukletoja minejo, jog jautresniems vaikuciams prasideda visokie nerviniai negalavimai. konsultavausi su pediatre, tai sake kad pastebeciau atidziau dukters elgesy ir jei ka tai israsys profilaktiskai kokiu lasiuku, kad visai neissibalansuotu nervine sistema.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-09-14 13:36

Gvidutis 2010 09 14    

bet va po pirmos savaites darzelyje  pradeda matytis poveikis, buvom vakar pas gyd laukiamajam ir dar keli vaikai buvo, maniskis jau ir  pasistumdyti  ima ir  zaislu nenori duot, to anksciau niekad nebudavo, visad draugiskai dalindavosi ir apie  joki stumdymasi nebuvo minciu, matyt darzelyje reikia kovot uz vieta po saule.....

Va va,maniskei ir taip pat,jei mato kad jau eina link jos,tai tuoj sugniauzia prie saves ir neduosiu sako,o ir mustis pradeda noreti,kas nepatiko,tuoj kojele trepsi arba stumti nori

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-09-14 13:37

oho,dar ir kaip kovoti reikia,gal tai viena is priezasciu,kodel kai kurie vaikuciai ir nenori eiti i darzeli.As savo merginai dazniausiai neduodu zaislu nestis,nes po to tenka "issimusineti",buna sumesti prie valdisku,eini kaip paprasaika ir prasai grazinti savo zaislus.Nezinau gal mano pana pati duoda kam pazaisti,o gal kaip namie,numeta kai pabosta,o aukletojos net nekreipia demesio,juk nesuziuresi ka kas atsinese.Ir kitiems sirdeles neskauda,kad jie tokiu neturi.Grupese zaislu pilna,net jeigu nesu saldainuku,tai tiek,kad bent keli vaikai gautu ir atiduodu aukletojai,o ne jai.Va, namo einant tai jau kitas reikalas,bet cia dazniausiai jau mociutes pasireiskia.

2010-09-14 13:38

Dėl nesidalinimo pas mus jau vasarą atsirado neduosiu, mano, cia ne tavo, bet ir svetimų neima.

O dėl apsistumdymo tai čia viskas yra gerai, vaikai pradeda susipažinti su savisauga, pradeda ginti save, savo teritoriją ir t.t. Sako kas nesigina tai negerai, nes vaikas save nuvertina ir net siūlo pagalbą tokiems vaikučiams, bent taip teko girdėti iš medikų reabilitacijos centre. Na aišku turime suprasti netiesiogiai, kad jei stumdosi, mušasi tai džiaukimės, ne ne tai turi priklausyti nuo situacijos  ir turime aiškinti kodėl negalima, viskas gyvenime išmokstama , tai ir mūsų vaikai mokinasi ne tik spalvas ir kt. bet ir pačio gyvenimo juodųjų ir baltųjų spalvų

2010-09-14 13:38

pareigune 2010 09 14    

labai dziugu kristulka, kad sitaip sunus ramiai atsisveikina, nu tikiuosi ir man ateis laikas kai nereikes slapcia pabegti :) o sakykite, ar pastebejote kokiu pokyciu su miegu? nes manes siandien gydytoja klause kaip miega dukra nakty? ar nera kokiu pakitimu pradejus eiti y darzely? ir aukletoja minejo, jog jautresniems vaikuciams prasideda visokie nerviniai negalavimai. konsultavausi su pediatre, tai sake kad pastebeciau atidziau dukters elgesy ir jei ka tai israsys profilaktiskai kokiu lasiuku, kad visai neissibalansuotu nervine sistema.

Nu dar graziau,pradekim serti vaikus raminamaisiais,as jau geriau kokios arbatos raminancios tokiu atveju duociau pagerti,o ne prie lasiuku is karto,man tokie gydymo metodai ne prie sirdies,na nebent vaikas jau labai jautrus yra ir reikia gerti tu lasiuku.

2010-09-14 13:54

Ne vaistukų tikrai nereikia, geriau jau vitaminų duokite, tiesa patartina 3 mėn prieš darželį pradėti stiprinti imunitetą, kadangi vaikai stresuodami silpnina imunitetą ir pradeda sirgti (sirgimas gali būti ne vien nuo viruso) bet ir nuo streso.

Mes naktį pradėjom balškytis, bet tai truko keletas naktų, matyt daug emocijų , naujovių ir t.t. Dabar viskas gerai miegelis susitvarkė. Juk ir mums suaugusiems po stresų būna visokių naktų, tai kad vaiko miegas sutrinka pirmomis naktimis normalu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2010-09-14 14:09

Sveikos,i darzeli uzrasius nuo kito rugsejo,si sekmadieni suejo 2metukai gaila buvo vesti tai dabar pradejom lankyti mokyklele kartu buna ir mamytes nepilna valandele dukartus savaiteje,pirma karta nelabai norejo eiti,o antra karta ejo noriai,o va trecia karta jau vos nebegte bego ir daug ka dare kartu su visais bus matyti kaip seksis toliau kiek bus noro

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2010-09-20 16:28

Mano mazoji siemet pradejo lankyti darzeli,kelias dienas buvo siaubinga,net lauke isejusi is darzelio girdedavau cypima... Gaila palikti,plysta sirdis,bet reikia,kad priprastu,reikia...Na o po tu keliu dienu,negaliu patiketi!Su didiziausiu noru keliauja,be priekaistu ir labai patenkinta,net nuliusta savaitgali,kad nereiks eit i darzeli Dziaugiuosi,galvojau,kad bus sunkiau priprast

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-20 23:47

po savaiteles sirgimo siandien sunki diena darzelyje :( :( jau atsikeles pareiske nenoriu i darzeli, nu nieko kazkai p nusnekinau isvaziavom visai patenkintas nuejo, persirengem ir jau jis mane kviecias einam mama.... bet mama ji palydejo ir isejo, ir prasidejo :( :( :( asareles ir  mamos saukimas visko atsisakymas....  gal  puse minutes palaukiau, sirdis tai  plyta  bet isejau.... kadangi mes per  pamirsima penktadieni nepaskambinom kad ateisim tai mums pietuksu neuzrase tai jo ir ngalejau ilgiau palikt, atejau uz valandeles,  galvojau kad  viskas bus gerai, bet nea mano pusikas nerekavo bet  liudnai prase mamos, sako noriu namo ir panasiai, tai kai atidariau duris pasiimti is laimes verkt pradejo ir atleke,,,, aukletoja sake kad uzimti  isejo tik labai trumpai pazaidzia ir vel praso mamos, vel  uzsizaidzia trumpam ir vel mamos reikia.... na bus matyt kas bus ryt,,, biaju prisikalbet bet bus sunku :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2010-09-21 09:46

Mano pana ir jau po truputi po truputi adaptuojasi,jau i grupe pati ieina,nors asara vis dar spaudzia,bet pazanga jau yraTikiu kad kuo toliau,tuo bus geriau ir lengviau

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-09-21 10:47

Laurike jus šaunuoles, :) manau tikrai mažiuke adaptuosis ir ašaru nebus. :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-21 12:27

Laurike,tikrai pripras mergaite,tik jums daugiau laiko reikia gal.

2010-09-28 22:53

Nu jau lyg ir nieko,prisneku kad ateidama parsivesiu tetuka is darbelio,tai i grupe jau eina be asaru,tik atvesk tetuka praso,o siaip tai tas darzelis visai nieko,jau traukia daineles namie,na zinoma tik istraukas,bet susizinojm visos daineles zodzius,ta oi kaip dainuoja ir soka namieBeje ir pienelio niekada negerdavo ji man,o si vakara pasiprase pienelioo atsigerti,tai ab su vyru likom labai nustebe ir nesuprate jos tokiu noru,na ka gynem tetuka pirkti pienelio,pasildziau,ipyliau ir isgere visa su pasigardziavimu

2010-09-29 09:07

jau keletas dienukiu dukra lieka miegoti pietu. aukletojos stebejosi, kad jokiu bedu atrodo kaip metus ji lankytu darzely ir eitu pietuku pamiegot. kol viskas taip gerai man dziugu, bet zinau dukra ir ydomu kada gi prasides visokie kaprizai, oziai ir zodis nenoriu... as siaip su pazadais esu labai atsargi, nieko nezadu ir nekalbu bereikalingai tai ko nebus ir negalesiu isteseti. Yra tokiu mamu (ir pacios pazystamu tarpe) kad siekiant nuraminti ar nukalbinti vaika ko jos tik neprizada, o paskui viskas - vaikas lieka apgautas... as sakau taip, kad ateisiu kai tu pamiegosi, ateisiu pasiimti kai pavalgysi vakariene ir t.t. kol kas mano zodziai suveikia puikiai.

2010-09-29 10:17

Tai as ir nezadu nebutu dalyku,pasakau einu tetuka atsivesti,ateidama pasiimti tetukas visada eina kartu,net gi dabar kai gryzau i darbiuka,ryte nuvedu as,o pasiima tetukas,tai gi jokios apgaules nera pas mus,o zadeti nebutu dalyku,tai nezadu,as ir pries vaiku monijima ir apgaudinejima

2010-09-29 12:48

Nelabai suprantu, ką tokiems pipirams galima primeluoti ? Nebent fantazija kokia pajungta, neteko meluoti nei pirmam sūnui, nei antram, tiesiog pasakom ate , greitai pasimatysime , mamytė visada visada ateis pas vaikutį pasiimti, bučkis .Pirmomis dienomis tiesa sakydavau, kad atnešiu , tai saldainį, tai knygutę, kur visada taip ir padarydavau, o dabar nebereikia nieko nešti, tempesi ką nori iš namų , bučkis bučkis ir viskas.

2010-09-29 13:43

tiesiog praeita savaite, teko girdeti musu grupes viena mama sakant, ryte perrengiant sunu: Einam y grupe ten vaikai valgys torta. Jei busi geras ir tau duos.  ;( ta diena tikrai buvo vienos mergaites gimtadienis, bet aukletojos neleido tevams nesti torto, taigi jokio torto nebuvo). O man dukra jau kuris laikas kartoja gryzus is darzelio: buvau gera, duok saldainiu. Cia tikriausiai kazkokia fraze is aukletoju ismoko, nesigilinau :)

2010-09-29 14:48

Na gal ir tikrai,taip geriau nemeluoti,paskui vaikai ir laukia,o negauna,to ko tikejosi,o is aukletoju,tai jie tikrai ten prisiklauso ir aukletojos pacios man yra sakiusi,kad nenustebkit jei vaikas ko paprasytu,nes jos jiem tiek prikuriam,kad tik nuraminti galetu,tai eis pas pusesere i svecius,tai pas kuminus,tai saldainiuka atnes,bet kazkaip jau susigyvenom,jei ka panasaus pasako,tai bandom ir igyvendinti,na jei neiseina nueiti pas kumus,tai skambinam,tiesiog pasakau kad isvykus kuma ir mes jai geriau pasukim ir pakalbesim

...
10

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Kamile