Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaičių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
49

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-06-16 10:23

sveika,oi mes buvo uzsieme,kraustemes i didesni nama,nes mazyliui gimus butu buve mazai vietos.Na man jau beveik 39sv o lelius lauk nesiruosia,o as taip buvau nusiteikus,kad trecias gims anksciau.Vaikai labai laukia kada lelius lys lauk,tik mazoji ar nepradeda pavydet,nes naktim nustojo savo lovoj miegot,keliasi verkia,tik pas mane lovoj uzmiega,ir gedint bandau,kad negrazu tu didele,butu viena leisciau nakty rekt,bet kai kambary dalinasi su broliu,tai tas atsikelia,o jam tai i mokykla reikia.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-06-16 12:14

O geras Peppa dar puskuoji :) As jau galvojau, kad dziaugsmas namuose. Na bet dabar bet kokia minute dziaugsmelis gali pasibelsti ,lengvo gimdymo tau :) Del mazosios gali buti, kad jaudinasi , bet tai laikina manau gimus susitvarkys viskas. Kaip fainai nauji, didesni namai jeee su ikurtuvemis :)

Pasidziaug su mumis kaip pagauses jusu seimyna :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-06-17 12:31

sveikutes. kaip gerai kristulka kad priime jus i mokykla :) mes tai po truputuka, su bankais greitai susitvarkiau reikalus, be jokiu darbu Lloyds banke lengvai atidare saskaita. gal kuri naudojasi sio banko paslaugomis? kaip jis?  del pasalpos tai nejudu, nes buvo man paskyre apoitmenta del insurance numerio,visai kitame mieste,ana tolokai, as tiesiog negalejau nuvykti. prasiau kad galeciau i artimesni miesta vykti pokalbiui (bet tas miestas tipo skaitosi kitoje grafysteje) tai nieko nesigavo. nezinau kada ta insurance numeri susitvarkysiu..

kai atvykom tai ir as,ir mazoji pakankamai daug sirgome, tai jau turbut adaptavomes, jau nebesergam..tfu tfu tfu.

2012-06-18 10:02

Sveikute, va tai tau sirgote... Dziugu ,kad ligos pasitrauke. Tiesa pirmaji pusmeti ir mes sirgome ypac mazsis ir as, bet po pusmecio viskas apstojo ir apstojo.

Taip mazasis zingsniuos, siais metais pas mus anksti prades eiti i mokykla vaikai nuo rugpjucio 30 d. O mazajam liepos men 3 dienas dar i mokykla susipazinimui. Kita savaite man susirinkimas del aprangu ir t.t.t O mazasis laukia nesulaukia i darzeli einam ir vis klausia dar ne i mokykla einam ? :D

Dickis patenkintas eina i mokykla, egzaminai islaikyti, tai po egzaminu dabar nebespaudzia , sake nuo rudens tik kruvis prasides vel, dziaugiasi nes namu darbu nebeuzduoda :D

Simona vajeiii kiek ilgai gaunasi tau su inciurensu...Tikiuosi jau greitai pavyks nuvykti ir beliks sulaukti numeriuko.De; Loyds banko nesu geros nuomones, bet jei jau jame atsidariai, pinigeliai turi vaikscioti ta prasme inesk £20 isleisi vel inesk, pastoviai inesinek.Jei judejimas nevyks daznai buna ,kad Loyds anuliuoja saskaitos NR nes toks kliantas nenaudingas.

Mes liepos 10 isvykstame i LT savaitelei, jetus kaip dienos skrieja sakes ...

2012-06-27 20:58

sveikos,nu as lloyds banku nesiskundziu,jau virs 7m juo naudojuosi.

kristulka rasau su naujienom,jau turim mes leliuka gime birzelio 19d kaip tik per vestuviu metines,kaip ir norejau,tai gavom geriausia dovana su vyru, vardas Riad 4190g gime per 1.5h. sunus labai dziaugiasi broliu,o mergytei dar apsiprast reikia,kad ne sese.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2012-06-27 22:41

WOW kokios geros naujienos !!!

Sveikinu peppa susilaukus nuostabaus sunaus , o vaikams broliuko :) Kaip miela... Linkiu augti sveikiems ir ramiu nakteliu zinoma :)

O cia siunciu grazuoliui Riad su silciausiais linkejimais :)

Lietuvaičių svetainė Anglijoj 2

2012-06-27 22:48

Na va simona matai peppa patenkinta ,cia kiekvienam individualiai, jei susipyksta su banku ir kalba tada ,kad blogas :) as su Loyd nesusidurus pati, tik pasakiau ka man sake , va taip ir gaunasi sugedes tel :D

Peppa bet kaip greitai sunus atejo tik per 1,5 val labaiiiii smagu, kad nesikankinai ir viskas taip greitai. O mazylis ne is mazuju virs 4 kg saunuolis :) Na dziaugsmelio jums dabar namuose isivaizduoju, o dukryte apsipras su broliuku ir bus geriausi draugai :)

Na ka issilaikiau anglu k egzaminus, liko matematikos.Ir bus poilsis iki kitu metu, pratesiu vel kitais metais reikia siekti maximumo :)

2012-06-29 15:27

aciu uz sveikinumus,nu musu maziukas tai kolkas labai ramus tik valgo ir miega,o sese naktim pas mus i lova ropstis pradejo tai jai kojos sala,tai pilva skauda,nu bet tikiuosi kad ilgai pavydet jei neteks ir apsipras.as irgi pasizyrus,nuo kito menesio teises laikytis,vaikai atostogaus daugiau laiko bus,o poto irgi eisiu mokintis,kai mazius paaugs.

2012-07-01 11:26

Smagu peppa ,kad leliukas ramu , labai fainai. :) beabejones mazoji supras ,kad mylima ir ji yra, tik vieniems vaikams maziau laiko reikia kitiems ilgiau.

O mes jau kt savaite i LT vaziuojame ,tai dapirkineju vis lauktuves, kazin kaip man viskas tilps :)

2012-08-15 16:18

Sveika,kaip sekasi?kaip atostogos praejo?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-08-15 17:36

Parduodu lietuviskas knygeles gyvenancioms UK : http://www.ebay.co.uk/itm/110936138024?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1555.l2649#ht_500wt_1156

Daugiau knygu prie "other items"

:)

2012-08-16 01:26

Sveikos kaip atostogos merginos ?

Peppa kaip pagrandukas auga :)

Na as laisva :D is lt grizome ,ir smagu buvo giminaicius pamatyti, bet ir pavargome savaites per akis . Parsivezeme sunena 3 savaites sveciavosi, tai vazinejomes po apylinkes ,paskui mama su dukterecia savaite buvo, zodziu sveciu maratonas,pilna troba :)

Dabar po tiek laiko per tylu man :D

Dickis stovykloje Wales buvo, jau grizo toks laimingas, taip patiko,kad dar ciauska kas diena apie ja :D Smagu pries mokslus pailsejo.

Kaip gyvuojate mergaites jus ?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-08-18 17:12

sveikutes. nors ir paveluotai taciau vistiek peppa sveikiname susilaukus vaikucio :)

kristulka isivaizduoju kad pasivargsta per atostogas :) visus gi norisi aplankyti, o laiko vistiek mazai buna :) na bet pasisveciavote lietuvelele :) as tai del NIN turiu problemu, tai jau nebeiskentus susiradau skelbima kad padeda su dokumentacija susitvarkyti,tai gal kita savaite susitiksiu su zmogum. nes jau pavargau, gavau laiska is benefito kad vaikas negaus pasalpos nes as neturiu NIN, skambinau tam benefitui,aiskinau situacija, jie man liepia skambinti job centrui kad apoitmenta nauja duotu interviu, jiems paskambinu - ji sako sorry,skambink benefitui,mes negalime tau padet.. o tam benefitui vos prisiskambinti tai misija neimanoma, kiek saskaitos suvariau bandydama jiems prisiskambint. vienu zodziu geriau kitam zmogui sumokesiu kazkiek, bet gal jau gausiu ta insurance.

kas del NIN, parduotuvej su viena moteriske kazkaip uzmezgem pokalbi del NIN,tai ji sake kad girdejo jog nuo rugsejo men daugiau tiem emigrantam nebeduos to NIN , nes tipo jau ir taip cia per daug emigrantu.. kazkaip as nelabai tikiu tokiom kalbom, gal ka pacios esate girdejusios ?

mum is darzelio paskambino,kita savaite eisim i darzeli, tai gal gi nuo rugsejo panele prades lankyti, bet ta kur nemokamai tris val per diena. ale manau vistiek gerai, kalba pramoks, siaip su vaikais bendraus daugiau nei dabar.

dar klausimeli turiu :) o jums pacioms nemokamas gydymas? kokios turi buti salygos kad butu nemokamai? nes esu uzsiregistravusi pas GP, pas ji lankausi, kontraceptikus dave nemokamai, o vaistai jau reikejo uz viena recepta 7svarus moket.  tueiu ta NHS numeri, bet jauciu kad jis nieko man neduoda. nes vis kai vaistinen nueinu su receptu tai klausia - ar tau moket reikia ar ne uz vaistus, sakau ka as zinau,kiek ziurejau tuos niuansus tipo jei gauna pasalpas kazkokias,pencininkas yra pan tai nemokamai,o as i joki punkta neinspaisau.. gal galite truputi papasakoti su ju ta sistema, gal bus aiskiau man kaip cia kas..

nu ir karsta siandien, tiesiog leipstu. i lauka buvom isejusios,tai vos kojas parvilkau. sedziu namie uzsidengus uzuolaida kad suale tik nesildytu kambario :D o praviri langai tai irgi negelbsti :D o jus gal dziaugiates saulyte? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-08-18 20:11

Sveikos,niu jo sian jau nesveikai karsata,buvau as pas jus temoj anksciau,bet va sian nedave jau prisijungti,teko nauja nika susigalvoti

Del nemokamo gydimo,tai jei gauni tax creditus arba kaip seima ar kaip atskiras asmuot,tai turi kortele ta ateisi ,tiek te zinau .

O kas tau det to NIN nesiseka? Vaziavau ji darytis gruodi,jiokiu ten doku nereikejo,nes nedirbau ,tik paso ,jei istekejusi santuokos liudijimo ir tiek.Paklause kam man to nin reik,pasakiau,kad noriu dirbti,klause kiek cia esu ,kada atvaziavau ir vsio .Po sav atejo laiskas,kuriam mano tas nin buvo.

2012-08-19 23:47

sveikos mergaites,

Simona kame saknys su NI prieko cia tau liepia i benefitus skambinti, nieko nesupratau... Keista ,bet su kuo su kuo na o su NI problemu is vis neturetu buti, drauge nesenai i uk atvykusi kurtis be problemu greitai gavo, prisiregistravo nuejo i interviu ir uz poros savaiciu gavo.

Taip istikruju geriau sumoketi ir be galvos skausmo sutvarkys, tik jau isitikink ,kad neaferistu kontora kokia butu ju cia daug... geriau ,kad kas rekomenduotu jau patikrinta...

Dabar del svekatos korteliu, mes jas turime su vyru nors mano vyras dirba ir neblogai gauna, taciau i rankas nenesa £2000 todel work tax credit damoka likuti , mes gavome niekieno neprasant tas koreteles , jos ateiti turi automatiskai jei gaunate kokias nors priemokas is tax. Vizitas pas gydytoja nemokamas, apziura ,proceduros, bet jei vaistus israso dirbantis moka £7 , nedirbantis turetu nemoketi... vaikams savaime aisku nemokamai.

As buvau pas stomotologa nemokejau taip pat ne cento ir akmenis vale, ir poliravo ir t.t.

Buvome mergaites Tropical Birdland oiiii garsai nuostabus ir vaizdai :D zodziu smagiai praleidome sestadienio popiete, o siandiena kepeme saslykus ,smagiai pasisedejome :)

Simona as visus metus vedziau mazaji i darzeli po 3 val labai labai buvau patenkinta. Si rugseji jau abu mano vaikinai keliaus i mokyklas, mat mazajam 4 metukai :)

2012-08-20 00:13

Sveikos

Kaip gerai,kad pasakiai,apie dantistus,kad nemokamai,nes vis  kazkaip gailejau ant dantuku leisti juos.Niu dabar tai jau tikrai eisiu grazinti

2012-08-20 00:19

:D mokamai tik implantai , grazinkis grazinkis vaiksciosime visos bebro sypsenom :D

Kaip ateini pas dantista klausia ar gaunate kokias nors pasalpas, as parodziau NHS kortele ir tiek ,pasake, kad moketi nereikes :) Dziugu. 

2012-08-20 00:24

Jo jo akinsim sypsenom

Niu bet gerai,kai yra kas pasako .Nes man tai apie dantistus cia kai prikalbejo,kad su tom kortelem tai tik rauna nemokamai ir dar kazka .Plombos sidabrines 17 svaru ir pan.Tai ir taupiau melejonu

O vaikams gal zinai kaip ? pvz jei raut reikia ,tai kazkaip nuskausmina? o gal kokiu duju palvepuot duoda ?

2012-08-20 00:28

:D na duju neteko vaikinui mano kvepuoti, bet nuskausminamuju suleidzia 100 % :) o kaip istraukia dantuka ideda i plasmasini dideli danti (indeli) ir pakabina ant kaklo ;D bent taip pas mus ,bet manau, kad visur taip. Mano vyresnysis jam 11 metu labai vargsta su krentanciais ,sunkiai krenta, infekcijos metasi, tai visus tenka eiti pas dantista traukti, cia uk per metus jau 3 istaruke , tikiuosi jau pertraukele bus vaikinukui...

2012-08-20 00:32

A niu tai tavo jau visas vyras,tai jam ir suleido,nes pas man 4m bachuriukas,tai neisivaizduoju kaip jis duotusi ,kad jam suleistu kazka o skyle jau nebloga pas ji dantuke .Gp sesele mus prigasdino,kad reik rauti ne tik ta sugedusi,bet ir sveikus jam is sonu.TIPO ,KAD NEAPKRESTU visu dantuku pieniniu.Tai man toks siaubas ,galvoju kaip cia taip,vaikui trauma garantuota

...
49

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaičių svetainė...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.