Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Ekstremalus gyvenimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-29 08:26

Nagi mamytes ar jums reikia gyvenime kaip sakant "extrymo"? ar vaikuciai, vyras, namu buitis- apkarpo sparnus? Nesinoretu tiketi... as visa laika zavejausi savo pazystama viena, ji jau 8 metus sokineja su parasiutu... manau kad tai pakankamai ekstremalus malonumas... O ka jus tokio megstate? gal kuri sokusi su guma nuo televizijos boksto? pati asmeniskai megstu greity, karta vyras su mocu praveze taip kad sirdis ilgai dar buvo kulnuose... vazinedavomes ziema ant uzsalusiu ezeru... zinoma iskart sutinku kas vienai extymas kitai tik juoka gali kelti... o kokie jusu beprotiskiausi nutikimai, ar laisvalaikio praleidimo budai? o gal visos esam nusivylusios namu seimininkes   ;( neblogas serialas)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-29 08:29

as tai nusivylus namu seimininke 

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-29 08:39

Na sia vasara man tai labai nuobodi buvo. Kadangi buvau nescia, tai saugodama savo sveikata sedejau namuose, niekur nebuvau isvaziavus. Na o kita vasara su seima varysim visi. Tiek man, tiek vyrui ekstrymas labai patinka, tai tikrai nenuobodziausim...

2009-08-29 08:46

emy, tai zinoma kad nestumo metu gal nesoksi su kokia guma ar nenardysi juroj... reikia vistiek save saugoti... bet manau gimdymas tai cia irgi toks eksrtymas savotiskas, isliekantis visa gyvenima... :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-29 08:49

jei greiti galima pavadinti ekstrymu,tai taip ,megstu as ji.bet daugiau man jokio ekstrymo nereikia.bet nusivylusi namu seimininke tikrai nesu.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-29 08:54

Nu jo. Sutinku. Gimdymas tikrai geras ekstrymas. Pojuciu atsiminimas garantuotas visam gyvenimui

2009-08-29 09:12

o man visa laika norejosi isbandyti suoly su parasiutu...pas mane gyvenime galbut irgi nedaug tu tokiu yspudziu, bet as pasvajoju apie daug ka... o paprastai kada nors mano svajones issiluipdo (aiksu zemiskos svajones, y menuly gal irgi noreciau nuskristi) :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-30 00:31

O as negaliu gyventi be atrakcionu, isbandau pacius greiciausius ir baisiausius. Man asmenikai tai nera cia jau toks extrymas, bet mano vyras negali i mane ziuret, kai as ten visokiuose burbuluose sukuosi.

2009-08-30 07:21

tai ir sakau, kas vienam astrus pojutis kitam juoka kelia... o man atrakcionai irgi jega ir patys tie geriausi. Prahoje teko ismeginti amerikietiskus kalnelius - antra karta jau neisdrysciau, bet vistiek, mano vyras nei pirma karta neiosdryso, o mane vadino silpno protelio graziai kalbant :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-31 10:16

man taip pat patinka atrakcionai, na o suoliai guma ar parasiutu, seniau svajodavau apie tai, greiti megdavau o dabar jau atrodo per didele rizika, jei kas atsitiktu ar verta bandyti, gal atradau prasme del ko verta gyventi ,vaikutis, vyras, del ju atsiranda baime ir nublanksta visi sitie dalykai,na o kazka smagaus, tikrai noreciau nuveikti, ka nors tokio ko dar niekad nedariau, pabuti ten ,kur niekad nebuvau, smagiai ir nerizikingai. po truputi tampu nusivylusia namu seimininke, nes rutina, kasdienybe padaro savo, reiktu tikrai nuveikti ka nors ipatingo.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-11-25 14:33

hmm.nelabai dar turejau tokio ekstrymo :D na neskaitant ivairiausias mylu mylu vietas kur gali kas uzklupti :D  adrenalino irgi uztekdavo :D  siaip labai noreciau su parasiutu nusokti :) anksciau irgi svajodavau apie sokima su guma,taciau kazkaip pradejo kilti mintys kad ar nepazeisciau savo stuburo? nes yra truputrli problemu su juo,tai toks suolis galetu tikrai i neigiama puse paveikti sveikata..o pvz po vandeniu lisciau nardyti tik jeigu salia butu profesionalas :D  na dar esu jauna,tai manau apturesiu extrymo iki soties :)

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Ekstremalus gyvenimas

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Matukas