Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Žagsulys

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-28 13:12

Sake, kad gali but kad oro prisitraukia. Kai zagsi nei uzmikt negali, ir isvis atrodo, kad skaudetu kai zagsi.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2009-08-28 17:42

taip cia visu ta pati problema,bet tikrai,savaime praeis,kai tik pauges,as asmeniskai duodavau truputi virinto vandens,neskanu jam buvo,bet,greiciau praeidavo,uz tai dabar vanduo jam skanus,dziaugiuosi,kad daug jo geria,o zagsulio jau nepamenu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 225

2009-08-29 07:38

taip taip visiems tas pats buna, maniske tai istisai zagsedavo o nei salta nei ka, oro prisirydavao, as duodavau vandenuko, nepraeidavo.. bet pazagsedavo ir nustodavo, dabar jau isaugus, nebezagsi taip daznai kaip anksciau o jei ir zagteli tai dabar vandenukas mums jau padeda.

2009-08-29 08:25

Na jei sakot, kad praeis, tai tarkim,kad taip ir bus

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-29 08:45

tikrai taip ir bus.nesuk galvos del to.buk rami

2009-08-29 09:37

O as jau buvau prisigalvojus, kad gal kas negerai yra, tipo kokia liga bus.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-29 20:19

emy 2009 08 29    

O as jau buvau prisigalvojus, kad gal kas negerai yra, tipo kokia liga bus.

baik tu,nekankim saves su tokiom nereikalingom mintim.taip buna beveik visiems vaikuciams.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-08-30 14:42

reikia kantrybes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-09-08 22:36

Sveikutės ;) O aš skaičiau, kad vaikučiam žagsėti yra malonumas, ne taip kaip mums ir ne kartą girdėjau, kad žagsi vaikučiai ne dėl to, kad sušala, nors mam sako, kad dėl to. Aš savo mažiukui leidžiu žagsėti, kaijis nenoriimti krūties, praeina svaime :)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 85

2013-06-29 20:25

Sveiki,

Žagsėjimas yra nevalingas, stereotipiškai pasikartojantis stiprus arba trumpas įkvėpimas. Įpastas žagsėjimas yra nervinio impulso pasireiškimas. Verta pabrėžti, jog žagsulys neatlieka jokios fiziologinės funkcijos- jis yra nereikalingas. Žagsulys dar vadinamas gerybiniu kvėpavimo sutrikimu. Svarbu suprasti, jos žagsulys nekelia vaikui jokio pavojaus. Tačiau kartais gali būti rimtos medicininės problemos ženklas. Kadangi žagsulys yra tokiais atvejais; žarnyno sutriko atvejais, plaučių uždegimo atvejais, psichologiniais atvejais. Jeigu ką domina galite apie žagsulį, jo priežastis bei jo stabdymą daugiau informacijos rasti čia: Vaiko žagsėjimashttp://m-d.lt/straipsniai/vaiko-zagsejimas/

2

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
FAUSTAS