Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Įvairios odos problemos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2009-12-05 18:26

Ar tai gali buti D vit perdozavimas?

2009-12-05 18:27

nes mums jau greit 8men ir nieko nekeitem, nei milteliu, nieko tokio kas taip butu padare. Sirguliavom, stomatita turejom, bet burnyte musu jau sveika

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-12-05 19:17

kondr 2009 12 05    

Ar tai gali buti D vit perdozavimas?

kad vitamino D perdozavimas, labai maža galimybė, o jus išbėrė po sirgimo, jei turėjote temperatūros, ir po jos išbėrė, tai būna reakcija organizmo po ligos .

Gali būti nuo maisto, pagalvokite gal ko naujo davėte paragauti, o gal buvote pas ką svečiuose ir kontaktavo su kokiu gyvūnu ir tai gali būti reakcija.

2009-12-06 16:55

vakare vaiko visas pilvelis buvo raudonom plemem isverstas, issikvietem greitaja, mum elergija, liepe atlikti tyrimus elergijos priezasciai nusakyti, uzkliuvom ant kazkokio maisto produkto, kuris mazyliui ne juokais pavojingas :( .

Gal kuri mamyte nezinot, tai papasakosiu kaip med. sesuo sake. Jei isberimas patempus oda isnyksta, tai jis nepiktybinis, ir galit laukti ryto, kad nueitumet pas seimos gyd, jei ne, kvieskit med pagalba.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2009-12-06 17:09

aciu uz informacija nesu to girdejusi.taip dabar pasidaryite tyrimukus ir bus aisku kam alergiskas vaikutis.O kiek amziaus?nes jei dar mazas tai kraujas nerodys kam alergiskas.Tures daryti taskiukus bet turi zinoti kam mazdaug daryti,koki nauja maista daviai.Nes alergonu labai daug.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 13

2009-12-07 14:58

pabandykit maudyti lakišių arbatoj, labai gerai nuo bėrimų.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 35

2009-12-07 16:24

Čia tik norėjau pridurti dėl lakišių arbatos - jei vaikučio oda linkusi sausėti reikėtų būti atsargesniems su lakišių arbata, nes mums irgi patarė, nuo pašutimų, nuo bėrimo, o rezultatas mums įvarė šoką - mergytės oda linkusi labai išsausėti, tai po lakišiaus vonelės ji vargšiukė atrodė kaip kankorėžis , nes visas kūnelis atšerpetojo ir ėmė pleiskanoti dideliais  sausos odelės atplaišais...

kai jau nebegaliu nutylėti, rašau 24valandos.blogspot.com 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-12-07 18:29

Nu su lakisiu arbata mes taip pat buvome susidure, bet mums ji padejo.Kai mano sunus buvo isbertas nuo karscio, ta prasme buvo karsta vasara, tai buvo pries tris m., ir ji labai isbere, labai smulkiai...Jam niezejo odele, buvo temp. tai lakiuskiu arbata mums tikrai padejo ir gan greitai.Odele meissausejo, cia priklauso nuo pacio kudikio odeles, ne visiems vienodai...

2009-12-07 18:31

O del tos alergijos kur minejo kontor, tai esu susidurusi as pati asmeniskai.Esu alergiska labai stipriai kavai ir naminiam vynui.Suaugusiam padeda TAVEGELIS.Na  o vaikuciui aisku gydimas kitoks...Nes sunku iskart suprasti kam jis alergiskas...

2009-12-07 18:32

atsiprasau uz klaidas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2009-12-16 15:04

Sveikos,,,,, Mano mergytei jau 11 mėnesių, jau nebezinau ka daryti mano mergytei vis isberia  lytines lūpytes mazais raudonais taskeliais,o veliau pasidaro raudona,,,,, vis apsigydom ir po trijų kokių dienų vėl isberia.Ar galetu buti nuo maisto?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-12-16 15:35

gal tai pamperiai netinka,o gal nedaznai keiti pamperius,gal dar nuo dregnu serveteliu,gal nuo muilo,jei nuo maisto tai bertu visa kuna,palaikyk be pamperio kelias valandas,plauk tik su vandeniu

Įvairios odos problemos

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-12-16 15:55

mano panai taip yra buve ,bet jinai jau pampersu nebenesiojo,tai istepdavau su vazelinu ir praeidavo

2009-12-16 16:42

dainuke 2009 12 16    

Sveikos,,,,, Mano mergytei jau 11 mėnesių, jau nebezinau ka daryti mano mergytei vis isberia  lytines lūpytes mazais raudonais taskeliais,o veliau pasidaro raudona,,,,, vis apsigydom ir po trijų kokių dienų vėl isberia.Ar galetu buti nuo maisto?

gal antibiotikus gėrėte, ar kitokius vaistus, būna tokia reakcija nuo vaistų, taip pat nuo pampersų gali būti bandykite keisti ar be jų palaikyti ir matysite ar keičiasi.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2009-12-16 16:49

turi pasirodyti gydytojai kad tai nebutu zvyneline.Nes vienos mamos mergytei taip buvo o veliau isaiskejo kad tai zvyneline.Bet iskarto neissigask gal tai tikrai pampersai kalti

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-12-16 17:53

As taip pat sakyciau kad netinkamas sauskelnes nesiojat,ar valot su dregnom servetelem kurios netinka,alergizuoja oda,mes ju nuo gimimo nenaudojam,nes praktiskai su kiekvienu pavalymu,jei nenusausinu sausa servetele,tai ir mums atsiranda berimu,israusta  visa,tai gi bandykit keisti sauskelnes,o uzpakaliuka valykit palute ar tiesiog sudrekintu vatos gabaleliuNa ir zinoma sveikit

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-12-16 19:15

mes ir esam apturėję tokį pabėrimą tai buvo dėl sauskelnių nes pakeitus nebesusidūriau su šia problemytę, sveikit

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-18 09:21

cia gal ne visai y tema, taciau noriu papasakoti apie dukrytes beda ir noriu jusu nuomones, paratarimu... Problema tokia, jog kai dukra stipriai ysiverkia visa veidelio oda ismeto ryskiom raudonom demem... Gal kuri zinote kodel taip nutinka?

2010-01-19 09:03

Čia nervinis reiškinys, mums taip pat yra, kaip verkia plėmukai išmuša, laikui bėgant praeis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 169

2010-06-05 10:52

mano mazyliui ant petuku is pradziu atsirado plemukai ,atrode taip lyg butu odos issausejimas,veliau tos demes uzsidejo sasais,o dabar tie sasiukai nukrito ir pradejo slapiuoti tos vietos kur nukrito sasiukai,gal kam taip buvo prasau pasidalinti patirtimi ir patarimais...ACIU

5

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Įvairios odos problemos

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Aistis