Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Įvairios odos problemos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2009-02-26 13:43

kiek zinau tai negalima daug ko valgyti kai zindai toki maziuka leliuka....as atsisakiau vaisiu,kai kuriu darzoviu,valgiau tik troskinta ir virta maista...pasieskok daugiau informacijos...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 77

2009-02-26 13:43

man taip pat buvo...na kadngi beveik nuo pradziu damaitint teko misieliu, tai as nutraukiau duot savo pienuka ir praejo.ziurejau ka valgau, bet juk ka gali priziuret,kai nezinai nuo ko gali bert.dabar dar duodu savo pienuko,kol dar jo yra truputuka.ly ir neberia daugiau. buvau pas daktara, sake nieko ipatingo ir praeis.bet pastebejom kad pabere nuo tecio kvepalu,as nesikvepinu jau nuo nestumo, o kai ji prie tecio kaklo araplink prisiliecia, tai ta pusyte parausta ir truputeli pabere.o daugiau info gali rast per google, ivesk ten iberimai ar pa ir rasit. as angliskai ivedziau rashes on baby, tai kai kur ir su nuotraukom buvo straipsniai. sveikit 

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-26 14:34

stai mes pasirodysim kai buvome isbertos,sirgome seborejiniu dermatitu,buvo trupiti paberta o po keliu dienu stai

Įvairios odos problemos

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 218

2009-02-26 14:38

vaje, per kiek laiko isgijo odele?

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-26 14:44

zinok neprisimenu gal per savaite,tai sakau geriau daktarui pasirodyti,juk visokiu ligu yra

2009-02-26 14:52

tai gerai, kad neužsitesė. mano berniuką irgi buvo išbėrę,mažais spogiukais tokiais,tai paaiškėjo, kad nuo ARIEL milteliu

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-26 14:57

visko gali buti,tokiems maziukams reiketu dar karta su saltu vandeniu praskalauti

2009-02-26 15:02

nebe mažas buvo, 2 metų kokių gal. rankytes prie plaštakos buvo pradėję bert

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-02-26 15:10

vajetau,aciu uz patarimus...as kai pati nesirgau niekuom ir nebuvau elergiska,tai man baisi kiekviena liga ir negaliu patiketi,kad mano leliukas serga

nueisiu pas daktare,bet as Airijoje,man cia sitie gydytojai tai kaušai,jie visada sako,kad viskas gerai,viskas praeis,o kai ko rimciau paklausiu,tai nzn,o vaistu iesko pagal kazkokia knyga ir sakau,kai buvau del ananasinio isberimo,tai sake viskas praeis(kaip visada)net vaistu neisrasenors mate,kad vaikas elergiskas!

be to man nestumo pradzioje iskilo guziukas pazastyje,tai patikekit vaisksciau per visas ligonines,niekas nieko nzn..paskui gavau siuntima skanavimui,o kai sulaukiau tos dienos,paaiskejo,kad niesciu neskanuoja(nors siuntime aiskiai buvo parasyta kiek laiko nescia)apziurejo,sakotikrai ne vezystai gavau siuntima balandziui,ziuresim kaip bus(beje is to guziuko kartais bega pienas,tai iasku,kad ten pieno liauka,tik kada ir kaip ji isnyks)gal kam ir taip buvo??????

pirmas kaciukas

2009-02-26 15:21

cia AusrairNicole raso,kad nutrauke maitinti krutmi ir praejo visi isberimai,tai vadinasi misinukais geriau,maziau elergiju???

Reda,kuom tu maitinai mazyle?

gal visos ligos nuo mamos pieno,vaikas tik kankinasi,tai kodel visi sako maitink krutimi ir problemu neturesi,vaikutis bus sveikas???

pirmas kaciukas

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-26 16:23

as sutinku kad motinos pienas geriausias bet reikia ziureti ka valgai daug ka turi atsisakyti pvz brazkiu,kopustu,sokolado ...,deja as pieno neturejau,gryzau is ligonines ir misinukas,mazoji auga su misinuku

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 18

2009-02-26 17:28

na nezinau ar cia tai bet mano maziukui kai kelios sawaites buwo,tai wisas weidelis isbertas buwo spuogiukais su baltom wirsunelem,pasiskaiciau kad kudikiams taip buna,ir greitai praeina,normalu wiskas,atrode kelias dieneles tikras spuoguotukas bet kai praejo neliko nei zymeles

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 77

2009-02-27 02:13

nera misinukas geriau, mamytes pienas bus visada pats geriausias. tik tiek kad as nutraukiau kad organizmas issivalytu nuo to ka buvau suvalgius... biski issitraukinejau  su pompa, ir dbr duodu dar kruti nes jei labai patinka,begalo ja ramina. tik kad va, per tuos zaidimus prarandijeu piena,nors ir neliudziu del to labai, tuos svarbiausius vitaminus ir visas medzegas is manes gavo, ir yra sveika.tad misinukas nieko blogo. nes jau pati nebenoriu valgyt ir bijot kad vel pabers.o beto man taip pat daktaras sake kad iki 2menesiu turi praeit sitokie dalykai.lyg ir aprimo.bet snd va vel viena puse labai isbere ir raudona visa buvo po vonios,naudojau jonsons sampuna,tai manau nuo jo, nes kiek pamenu tai uzvakar taip pat buvo. tai va, yra labai daug dalyku nuo kuriu gali pabert, juk organizmas dar visai maziukas,adaptuojasi prie visko.

2009-02-27 16:41

zinai  as irgi naudoju Jonsons sampuna ir pastebejau,kad po voneles ja paberia labiau,bet va kad as ta sampuna nuo gimimo naudoju ir tik dabar pradejo berti,keista...tai gal dabar organizmas nebe atsparus,kaip buvo tik gimus?

siandien jau sasiukai uzsidejo,tai veidukas toks siurkstus,o ji dar su rankutem makaluojasi,veiduka liecia,sasiukus krapsto,byjau,kad randukai neliktu,nes nagiukai labai greitai auga,vos speju kirpti

pirmas kaciukas

2009-03-03 16:38

jau pasveiko,tereikejo tepeliuko ir keliu kremu ir su meile teplioti leliuka

pirmas kaciukas

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-03 17:00

saunu kad pasveikot,jei nepaslaptis kokius kremiukus naudojot

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-03 17:03

JuodaKate 2009 03 03    

jau pasveiko,tereikejo tepeliuko ir keliu kremu ir su meile teplioti leliuka

Smagu, :) šaunuoliai džiaugiuos už jus.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-03-19 18:44

Net nežinau,gal kuriai taip buvo...Rytą keičiant sauskelnes pamačiau,jog užpakaliukas taip paraudo,lyg karštu vandeniu būtų nuplikytas.Neįsivaizduoju kas čia turėjo įtakos?ar servetėlės naujos(vakar valiau)bet poto vistiek dar apiploviau vandenuku,ar Pampers aktive( nakčiai uždėjau iš naujos pakuotės).Bet ir servetėles( super TENDER)šeštadienį naudojau-nieko nebuvo.Tik keistos man jos tokios pasirodė,nes gana stipriai kvepiančiosRašo kad švelnios,saugo vaiko odelę...Nieko sau apsaugojo.Tepiau Sudocrem,ir Bepanthen...dantukai dyksta taip nerami,o dar čia tas šikniukas skaudus. kas galėtų greičiau tą paraudimą nuraminti.???Beveik 6mėno neturėjom jokių problemų su odyte.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 136

2009-03-19 18:55

serveteles su kvapais abejoju ar gerai ..as  naudoju pampers sensitive serveteles jos geriausios.o jei ju nera ar pan apiplausk vandeniuku  ir viskas ..o paraudima tai sudocdem tas kur tu sakei nadoji turetu nuimti seip pas mano suneli buvo tarp kojyciu paraude as tepiau tai praejo greit ;) sekmes sweikstant ;)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-03-19 19:08

aš irgi nepiknaudžiauju servetėlėm,tik po kakučio apvalau ir nešu plauti.Ir vakar taip padariau...O taip tai irgi pampers ir huggies labai patiko servetėlės.O šitas dovanų gavom,bet jau nebenaudosiu daugiau.Taip sualergizavo(spėju gal jos ),kad net odytė nelygi,karšta tokia...eisim maudytis,reiks ramunėlių gal nuovirą daryti.

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Įvairios odos problemos

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Aistis