Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo data

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-27 14:37

na dėl tos gimdymo datos tai galiu iš savo patirties pasakyti. kadangi pas mane asmeniškai yra labai nereguliariosa mėnesinės tai ir tikslios datos tuomet negali nustatyti. nes neatitnka ten skaičiuojat standartų. tai man pirmas gimdymas būtent ir vėlavo pagal nustatymą beveik dvi savaites. bet paskui paguldė į ligoninę ir sodino ant kedės ginekologinės. pakarapštinėjo per apžiūrą ir paryčiais prasidėjo gimdymas. o su antra ankščiau termino gimdžiau. ir abu kartai normalai viskas gerai merginom.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-27 21:21

as jau su puikiom naujienom merginos. Giminaitei gime berniukas... zinau tik tiek kad abudu sveiki ir viskas praejo normaliai. gimde naturaliai, saunuole as neisdrysau gimdziau su epiduru... nu puiku, kad tik dabar sveikutis augtu... gal sulauksim naujos mamytes cia mama.lt :)

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-29 11:25

Man tai buvo rugpjucio 9 laikas gimdyt. Taip ir buvo. Rugpjucio 9 prasidejo saremiai, o nakti pagimdziau(bet jau skaites rugpjucio 10, nes gime 00.12val)

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-29 13:18

emy 2009 08 29    

Man tai buvo rugpjucio 9 laikas gimdyt. Taip ir buvo. Rugpjucio 9 prasidejo saremiai, o nakti pagimdziau(bet jau skaites rugpjucio 10, nes gime 00.12val)

tai tau cia sakyciau gydytojai typ top nusake viska... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-29 14:05

man su pirmu  sake balandzio 2 kad gims,bet gime balandzio 7.o dabar sake ,kad gims kovo18.tai ziuresim.seip galima suklysti  + - 7 DIENAS ,nes juk negali zinoti tiksle diena kada pastojei ,taip kad paklaida gali buti plius minus 7 dienos

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2009-08-29 14:07

nu vat kaip visoms idomiai ir skirtingai. as visus tris berniukus pagimdziau lygiai 2 savaitem anksciau, visiskai issivyscius ir pilnai pasiruosusius isvysti pasauli, dabar laukiuos ketvirto, na gimdyti kovo 20, bet lauksiu mazylio jau kovo pradzioje.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-29 14:13

konnysan 2009 08 29    

nu vat kaip visoms idomiai ir skirtingai. as visus tris berniukus pagimdziau lygiai 2 savaitem anksciau, visiskai issivyscius ir pilnai pasiruosusius isvysti pasauli, dabar laukiuos ketvirto, na gimdyti kovo 20, bet lauksiu mazylio jau kovo pradzioje.

m gal netyce kart pagimdysimpanasi data.dabar tikiesi ,kad mergyte bus tikriauisei?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2009-08-29 15:10

na as gimdyt turejau kovo 24, bet pagimdziau 22 d. ryte, o su vyru vakare puese vienuolikos atvaziavom, kai jau vandenys nubego. ta diena jau tik gulinejau, kazkaip jauciau, kad jau kazkas bus, nes is pacio ryto gleiviu kamstis isejo... dare cezari, nes vaikeliui tonusai dinginejo, o ir kaklelis letai prasiverinejo. 4 val ryte 4 cm buvo, nors ir skatinamuosius jau buvo leide.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-29 16:08

Man tai, aciu dievui, jokiu skatinamuju, jokiu cezariu neprireike. Viskas vyko normaliai ir greitai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-29 16:36

ir pas mane menesines nereguliarios, tai datos tikslios niekas negalejo nustatyti..

pagal mane buvo liepos 9d.. pagal ginekologe kauno liepos 20d... o padare cezari liepos 29d... tad... teisybes nera.. isbesiojau 41sav,..

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-30 16:54

saunu pareigune kad giminaites leliukas sveikas ir kad pati sveika :) daug stiprybes jiems.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 32

2009-09-10 13:09

Mane guldys i ligonine 23 rugsejo ir tikriausiai darys planini cezeri nes man pripazino gestacini deobeta ,o terminas gimdyti vaikiuka man 26 rugsejo tai net nezinau nervinuosi zaurei kai pasake ,kai pripazino man ta deobeta 

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-10 13:10

Bubonka 2009 09 10    

Mane guldys i ligonine 23 rugsejo ir tikriausiai darys planini cezeri nes man pripazino gestacini deobeta ,o terminas gimdyti vaikiuka man 26 rugsejo tai net nezinau nervinuosi zaurei kai pasake ,kai pripazino man ta deobeta 

o kas cia pr liga?

2009-09-10 13:18

kaip man paaiskino daktare cia tas deobetas pasireiskia butent nestumo metu,o po gimdymo praeina ir viskas atistoja i savas vezias ,bet kiek skaiciau nieko gero neatnesa vaikiukui gali kenkti labai   ir veliau kai gimsta vaikas gali paveldeti ta deobeta tai vat del to naktimis ir nemiegu dabar 

2009-09-10 13:20

Bubonka 2009 09 10    

kaip man paaiskino daktare cia tas deobetas pasireiskia butent nestumo metu,o po gimdymo praeina ir viskas atistoja i savas vezias ,bet kiek skaiciau nieko gero neatnesa vaikiukui gali kenkti labai   ir veliau kai gimsta vaikas gali paveldeti ta deobeta tai vat del to naktimis ir nemiegu dabar 

tik nusiramink,viskas bus gerai.o tai tu pati nejauti,kad kazkas yra ne taip?ar jauti koki tai salutini poveiki sios ligos?

2009-09-10 13:29

nea nieko nejauciu ,tiesiog kada lankiau pas gine poliklinokoj man liepe patiktinti cukru kiek kraujije as padariau tos tyrimus pasirode ,kad daug cukraus kraujije rado,paskui liepe pasidaryt tolerancini testa cia kai isgeri ta gliukoze ir po dvieju valandu vel ima krauja ir vat tada jau pripazino man gestacini doebeta.as kaltinu tik poliklinikos gydytoja jei ne jinai gal viskas butu kitaip nes kai pirma karta dariausi tyrimus kai suzinojau ,kad pastojau man jau tada cukraus kraujije daug rado ,bet jinai man rieze ,kad viskas gerai tyrimai geri.vat ir priejau iki gistacinio diobeto dabar. 

2009-09-10 13:31

Bubonka 2009 09 10    

nea nieko nejauciu ,tiesiog kada lankiau pas gine poliklinokoj man liepe patiktinti cukru kiek kraujije as padariau tos tyrimus pasirode ,kad daug cukraus kraujije rado,paskui liepe pasidaryt tolerancini testa cia kai isgeri ta gliukoze ir po dvieju valandu vel ima krauja ir vat tada jau pripazino man gestacini doebeta.as kaltinu tik poliklinikos gydytoja jei ne jinai gal viskas butu kitaip nes kai pirma karta dariausi tyrimus kai suzinojau ,kad pastojau man jau tada cukraus kraujije daug rado ,bet jinai man rieze ,kad viskas gerai tyrimai geri.vat ir priejau iki gistacinio diobeto dabar. 

dare ir man ta tyrima su gliukoze.bet viskas tvarkoj buvo.zodziu nenusimink,viskas bus gerai.nenusimink,galvok apie geriausia.sekmes tau

2009-09-10 13:38

O jau bijau as tu baltu chalatu tai iki samones netekimogerai dekoju 

2009-09-10 13:47

Bubonka 2009 09 10    

O jau bijau as tu baltu chalatu tai iki samones netekimogerai dekoju 

nebijok,viskas bus ok

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-10 15:35

Suneli turejau gimdyti nuo lapkricio 21 iki 28d.tam tarpe, 28 diena po 1,5 paros skatinimu turejo daryti cezari,mazas gime sveikas ir didelis berniukas.

o su dukra tai net trys datos buvo: balandzio 28, deduzes 1, ir geguzes 15, visos apziuros duodavo skirtingus rezultatus

bet su gydytoja pasitarem ir 23diena balandzio vel cezaris tik jau planinis.

mergaite buvo didele, ir nenorejo rizikuoti mano sveikata...

labai zemas spaudimas buvo visa nestuma, tai net neleido laukti bent iki pirmos spejamos datos.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
dfd
Aušra