Forumas > Virtuvė > Gėrimai > Suaugusių gėrimai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-10 13:45

Gerdulka 2009 09 10    

Sveikutes.Na as dabra negeriu, nes negaliu.Bet siaip megstu VERMUTA balta , sampana BOSCA butinai pusiau saldus, arba saldus, jau sausas tai ne, rugstys kyla.Vynas tai tik baltas ir taip pat pusiau saldus.Na o jei is stipresniu, tai VANATALINAS bet ne tas kreminis, rudas su arbata, patikekit geras skonis, kai jo ipili i arbata, syki drauge atejo i svecia ir ja pavaisinau juoda arbata ir jai nezinant ipyliau to likeriuko, tai ji isgerus ta arbata manes dar paprase, kad padaryciau, sako ji: oho kokia skani arbata.Na prie progos tai brendis, bet tik ne ALITOS feee GRAN KAVALIERIUS va nieko ir METAXA.TKILA skanu, nors jau sis erimas ziauriai retas, nes ne pigus, bet jei pasitaiko tai su apelsinu ir cinamonu ja skanu gerti, jos daug nereikia, linksma ir po keliu stikliuku buna, ir dar energijos suteikia.Viskiu visai neknciu ir negeriu, net neuostau.O jei siaip vakare, tai MIXIUKAS, na alaus tai irgi nelabai, bet neatsisakau, karsta diena ir labai salto ir tik SVYTURIO.Dar skrandziui kartais gerai jei kokia stiklinuke isgeri alaus.Na o karta, dar cia anksciau, mergos drauge pavaisino kokteiliuko, daug ismintie ji darant tikrai nereikia, bet tada buvau nebandzius.Tai i sampana ipyle zagares....nesakau skaniai geresi, viska, bet paskiau maniau, kad tiesiog nusisausiu...buvo sakyciau ziauroka...Siaip kokteiliu labai vengiu, geriau atskirus gerimus gurksnoti.

O va tas alus su bananu sultim, tai nebandzius, bet labai idomiai pasirode, kai galesiu pameginsiu, gal tikrai skanu

tai pasidalink ispudziais kai isbandysi.as alaus negeriu,bet sis kokteiliukas man tikrai tiko.tik butinai tiek alu,tiek sultis saltus maisyk

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-10 13:56

Aha gerai

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-13 21:33

o gal kuri galite pasidalinti patirtimi y alu yra kazkokie sirupai? ar ten vertas demesio dalykas? o ten ta sirupa tik y alu kazin galima pilti ar siaip dar y kokteilius tinka? gal kuri zinote? ir dar as tai kokteilius megstu, tik nereikia maisyti kas neismaisoma...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-10-03 18:53

As esu alu gerusi su paprasciausiu is parduotuves pirktu vysniu sirupu, pirma i taure ipili sirupo, o paskui alaus, man tai skanu buvo. :) O seip man patinka kokteiliukai visokie, ypac pinacolada. :) Klubuose labai megstu gerti cosmopolitan kokteilius, dar patinka visokie saldus likeriukai, martinis. :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-03 18:59

Šampanas ir malibų

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-04 07:18

labai skanu romas su cocacola. tikrai nesu stipriuju gerimu megeja bet toks kokteilis lb skanus ir svarbiausia lengvas rytas buna, nes man ir nuo keliu tauriu sidro ryte galva puse dienos dar skauda... taigi apie 20 ml romo (tik zinoma pats romas brangokas) 100 ml colos, butinai zalios citrinos ir leduku...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-10-04 22:36

pagal pareigunes recepta as esu gerusi,taciau vietoj colos sprite pyliausi ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 906

2009-10-05 19:00

O as megstu balta vyna, o pries gimdyma megau raudona Dar sampana, bet tik Bosca, o kadangi Airijoje jo nera, tai netekau sio burbuliuojancio malonumo O kai dirbau bare, tai pildavom i alu paprasta sirupa is parduotuves, labai jau mego taip gerti lenkaites

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-04 09:32

anksciau,na kai su vyru nebuvom vaikais apsikrove,tai budavo pradzia nuo ,,Grant,,....o pabaiga ,,Jim bim,,...ir ryte nieko nepamanam kas kur...o jau dabar tikriausiai esame atsigere tu stipresniu,tai as dazniausiai koki martini su ledukais ir citrina,dar megstu dzin tonika....alaus atsigeriu jeigu yra skanios rukytos zuvies.....na lietuvoje dar skanu su kepta duona arba su zirniais.liuks.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2010-09-20 13:17

Dazniausiai geriam alu,nelabai man visokie saldalai(vynai,sampanai,sidrai ir t.t..),nebent kartais kokio likerio prie kavos paragauju

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-09-20 14:02

As tai labiausiai sausa balta vyna megstu,po to dar torres 5skanus,uz 10 lenvesnis,kam patinka malibu su sampanu,tai i ta kokteili kiti ir martinio maiso.

As penktadieni skaniu kokteiliu geriau,kuba karamel likeri maisiau su specialiu laimo sirupu ir spraitu,dar leduku pridejau.Labai skanus,bet nuo to saldumo apsikabint wc turejau.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-09-20 14:20

Kadangi gyvenu vyno kraste,todel vertinu ir megstu gera vyna.O jei rimciau norim mergvakaryje pauzt,tada megstu campari su apelsinu sultim ir ledais,martini su citrina.Oi,kaip pasiilgau situ gerimu paskanaut,bet dabar negaliu... 

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-09-20 14:46

as tai sampana lb megstu galeciau gerti ir gerti... vynu nemegstu. kartais dar sidra pagurksnoju, alu.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2011-05-18 11:00

šią savaitę lauktuvių gavau baltarusiško alaus, kažkoks keistokas man jo skonis, kitoks nei lietuviško. o kai pagooglinau, tai visai apkarto man tas alus :( http://www.balsas.lt/naujiena/538387/baltarusiskas-alus-su-radiacijos-prieskoniu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-05-18 16:51

man patinka viskas kas saldu ir turi nedaug laipsniu,mes perkame spec sirupus gerimams, cia vyras perkasi kai uzsimano pasikokteilinti,geriau bare labai skanu kokteili,tik nezinau koks sirupas ieina bet galima daderinti  kazkoki panasiai pagal skoni,tai va bus bacardi leduku daug cola ir kazkoks tai sirupas niam niam kaip skaniai geresi

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-05-18 18:09

studentavimo laikais ant bangos buvo kokteiliukas bokalas alaus  o jame idėta  stikliukas  žagarės likeriuko

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-05-18 19:36

Brazde,tokius bokaliukus ir mes gerdavom,ale vieno budavo per mažai ,dviejų per daug :D

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-05-18 21:02

vover taikliai pasakyta

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2011-05-19 11:09

alanteja 2011 05 18    

šią savaitę lauktuvių gavau baltarusiško alaus, kažkoks keistokas man jo skonis, kitoks nei lietuviško. o kai pagooglinau, tai visai apkarto man tas alus :( http://www.balsas.lt/naujiena/538387/baltarusiskas-alus-su-radiacijos-prieskoniu

tu matai kaip būna jau geriau pirkti prekę lietuvišką. baisu, kas bus, jeigu dar ir atominę baltarusiai mums pašonėje pastatys...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2011-06-02 12:09

vakar pastebėjau, kad švyturio ekstra naujos butelių etikėtės parduotuvėje, gal žinot, kokia čia proga? gal kad čmpionatas vyksta?

3

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gėrimai > Suaugusių gėrimai

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Andželika