Forumas > Virtuvė > Gėrimai > Suaugusių gėrimai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-27 13:15

man dar labai patinka amaretas,nu super gerimukas,gerciau mirdama

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-27 20:03

na merginos o jus kada bandete vyna sumaisyti su sprite ar kokiu kitu gaiviuoju gerimu?  :D

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-27 20:13

Vyno nesu maišiusi, man jis taip labai skanus  aš sprite maišau su martiniu ir dar citrinos įsimetu 

2009-08-27 20:23

tai ir nebandykite maisyt :) nes poto zemes trauka labai veikia :D  gal ryt papasakosiu savo nutikima su tokiu maisymu :)

2009-08-27 20:32

simona26 2009 08 27    

tai ir nebandykite maisyt :) nes poto zemes trauka labai veikia :D  gal ryt papasakosiu savo nutikima su tokiu maisymu :)

lauksiu tavo nuotykio

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-27 20:51

o kas bandete alu maisyti su bananu sultim?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-27 20:54

O jus geriau pabandykit i alus bokala stikliuka baltos  isilesiti, (na paimi i alu ir ileidi balta su visu stikliuku) geri lyg ir nieko tik paskui poks ir tu jau kaip reiklas jei dar ne komoj

2009-08-27 20:55

Doriuks 2009 08 27    

O jus geriau pabandykit i alus bokala stikliuka baltos  isilesiti, (na paimi i alu ir ileidi balta su visu stikliuku) geri lyg ir nieko tik paskui poks ir tu jau kaip reiklas jei dar ne komoj

zinau ta reikala,bet tikrai nebandziau.nesinori

2009-08-27 20:57

Doriuks 2009 08 27    

Gėriau tik ne dektine, o su žagarės likeriu vadinasi "Paskenduolė " jo vieno bokaliuko per mažai , 2 per daug  

o alų su bananų sultimis nesu gėrusi

2009-08-27 21:00

zinok pabandyk alu su bananu sultim.as alaus nemegstu,bet sis kokteiliukas,tai puikus.mazdaug pue ant puse reikia.o bananu sultys geriausia tinka tymbark.ten zalieji bananai.ir aisku salta gerti

2009-08-27 21:02

As dar alu su sprite maisau tai gaunasi kazkas panasaus i dilaita.

2009-08-27 21:04

Nu kada išbandysiu ir su banaų sultim ir su sprite, nu panos jau kažaka manau prisibandysiu  kad galvos nepakelsiu

2009-08-27 21:07

Cia turbut kai padaugini galvos nepakeli. O man is tikro galvos praktiskai niekada neskauda, bet jei padauginu oi vaziuoju rygon ir nepakenciu to jausmo kai atsiguli o sukasi debesys feeee net dabar negera pradejo darytis tik pagalvojus.

2009-08-27 21:11

O man žinok ir nuo taurės skauda, aš jau su tuo susitaikiau ir baigiu priprasti

2009-08-27 21:45

nuo mano pasiulyto kokteiliuko neturetu skaudeti..ten vyras ismaste kazkada,tai pabande ir visai nieko toks.

2009-08-27 21:53

o man net nebuvo kilusi mintis alu su kuo nors maisyti..gal prie progos kada reikes pameginti :) o kas del to vyno su sprite..visi draugai sake kad nuo tokio kokteiliuko labai sarabanai susisuka,bet as netikejau.tai viena kart su dviem draugais pameginom..na geri geri tai ir skanus ir nieko nesijaucia bet poto tik atsistoji ir jau ziurek kad vel sedi jeigu neguli :D  tai pirma ir paskutini karta pameginau

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-27 23:13

Doriuks 2009 08 27    

Cia turbut kai padaugini galvos nepakeli. O man is tikro galvos praktiskai niekada neskauda, bet jei padauginu oi vaziuoju rygon ir nepakenciu to jausmo kai atsiguli o sukasi debesys feeee net dabar negera pradejo darytis tik pagalvojus.

aš tai pamenu, kad ir į sieną ranką įrėmus laikydavau, kad nesisuktų arba koją ant žemės statydavau nu žinokit, sustoja ir nesisuka

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-27 23:15

šompanas ir alus irgi į rygą nemokamai veža...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2009-08-28 00:12

Na merginos,beveik visos lengvus gerimus megstat,as taip pat,tik saldzius ir gaviais,o buvo laikai,kad su broliais i sokius traukdami ir dektine,kaip limonada gerdavom,dabar net negaliu paziureti.

Dabar mano silpnybe martiniams isskyrus sausa,yra martinio sampanas,labai skanus,bent jau alita,man visiskai nepatinka,tik bosca.

Taip pat ir as megstu eksperimentuoti ir gaminti kokteiliukus,viena is ju,saldus ir gaivus:100g malibu,50g degktines na ir zinoma leduku,ananasu sulciu kiek kam patinka,pagal stipruma.

taip pat is sidriuku,dabar patiko airiskas bulmers,bet tik kriausinis,skanu,,,ar ragavot,ka manot?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-10 13:39

Sveikutes.Na as dabra negeriu, nes negaliu.Bet siaip megstu VERMUTA balta , sampana BOSCA butinai pusiau saldus, arba saldus, jau sausas tai ne, rugstys kyla.Vynas tai tik baltas ir taip pat pusiau saldus.Na o jei is stipresniu, tai VANATALINAS bet ne tas kreminis, rudas su arbata, patikekit geras skonis, kai jo ipili i arbata, syki drauge atejo i svecia ir ja pavaisinau juoda arbata ir jai nezinant ipyliau to likeriuko, tai ji isgerus ta arbata manes dar paprase, kad padaryciau, sako ji: oho kokia skani arbata.Na prie progos tai brendis, bet tik ne ALITOS feee GRAN KAVALIERIUS va nieko ir METAXA.TKILA skanu, nors jau sis erimas ziauriai retas, nes ne pigus, bet jei pasitaiko tai su apelsinu ir cinamonu ja skanu gerti, jos daug nereikia, linksma ir po keliu stikliuku buna, ir dar energijos suteikia.Viskiu visai neknciu ir negeriu, net neuostau.O jei siaip vakare, tai MIXIUKAS, na alaus tai irgi nelabai, bet neatsisakau, karsta diena ir labai salto ir tik SVYTURIO.Dar skrandziui kartais gerai jei kokia stiklinuke isgeri alaus.Na o karta, dar cia anksciau, mergos drauge pavaisino kokteiliuko, daug ismintie ji darant tikrai nereikia, bet tada buvau nebandzius.Tai i sampana ipyle zagares....nesakau skaniai geresi, viska, bet paskiau maniau, kad tiesiog nusisausiu...buvo sakyciau ziauroka...Siaip kokteiliu labai vengiu, geriau atskirus gerimus gurksnoti.

O va tas alus su bananu sultim, tai nebandzius, bet labai idomiai pasirode, kai galesiu pameginsiu, gal tikrai skanu

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gėrimai > Suaugusių gėrimai

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Dziugas