Forumas > Virtuvė > Gėrimai > Suaugusių gėrimai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-26 18:03

kazkaip neradau tokios temos ir galvoju na nejaugi taip jau be to issiverciate? nekalbu butinai apie stiprius gerimus arba stiprius kokteilius, taciau sampanas, vynas, sidras, gal kas alu megstate? siaip megstu as asmeniskai saldzius gerimus ir geriu po truputy pasimegaudama. nu kas saldu man skanu... gal turite kokiu firminiu receptuku? :) Asmeniskai sampano gerti negaliu, skrandzio rugstys sukyla... megstu Damu likery su draugem retkarciais uzsisaldinam...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-26 18:20

man nelabai patinka kokteiliai..anksciau aluti megdavau pagurksnoti,bet per baliukus degtinyte nesu pijoke,bet nesu ir apstinente :) manau kad moterys gali gerti ir stipriuosius gerimus taciau reikia save kontroliuoti kad nepadaugintum.na dar megstu vyna.taciau po nestumo kazkaip nebetraukia alkoholis..tik kai buvo sveciu po gimdymo puse taures vyno isgeriau..

2009-08-26 18:32

as irgi jau nesu visiska apstinente. taciau man patinka skanus tie gerimukai visokie... dar anksciau sidra megau, bet dabar nebe kazkaip man juo sunkus rytas buna, nors ir isgeriu viena taure...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-26 18:34

Alaus aš ne megėja, bet pasaknintoalaus su sirupu mėgstu , labai mėgstu vyną mano mėgemiausi Torres su angeliuku lyg San Valentino vadinasi jei atmintis neklaidina, prie kavo mėgstu 50 gr. pasimėgauti Torres 10 brendžiu, dektinės negaliu gerti nuo kelių čierkučių pykina  ir šampaną mėgstu, geriu visokį nesu išranki, bet mano mėgemas Alitos su juoda etikete

2009-08-26 18:36

o kas del sampano..geret kadanors to tikrojo prancuzisko sampano? na man asmeniskai tai skaniau alitos uz 10litu nupirktas nei tas tikrasis sampanas kur tuo metu kainavo kazkur 300lt..

2009-08-26 18:39

Gėriau restorane, man irgi nepatiko  bet kai žinai kokios kainos, tai geri kaip kad skanu būtų

2009-08-26 18:40

na taip :)  vien del kainos skanus buna :D

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-26 18:40

simona26 2009 08 26    

o kas del sampano..geret kadanors to tikrojo prancuzisko sampano? na man asmeniskai tai skaniau alitos uz 10litu nupirktas nei tas tikrasis sampanas kur tuo metu kainavo kazkur 300lt..

geriau as to tikrojo ir daugiau nei uz 300lt.bet man asmeniskai jis nepatiko

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-08-26 18:42

na as stipriuju gerimu, tokiu kaip degtine, brendziai nemegstu..., man labiau patinka tikrasis baltas vermutas, baltas ar raudonas pusiau sausas vynas, na o likeriai laaaabai jau retai..., kazkada kai dar mokiaus, tai megau  labai toki kokteiliuka zagares likeri su pienu..., budavo su drauge isgeriam buteli dviese ir dar truksta...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-26 19:01

na as ir nemegstu stipriuju, degtines, brendzio kvapo net nepakenciu.. bet bun akad viena kita stikliuka degtines isgeriu, pagal nuotaika. alu galiu paragauti, bet negerti. o siaip ir likerius, vasara sidrai i trasa eina ir sampanai.. ir alitos su juoda etikete skaniausias.. bet galiu gerti bet koki..

2009-08-26 19:06

O aš sidro nemėgstu geri datys nubunka ir į toletą lakstai  man tada geriau martinis , ar malibų mmmmm

2009-08-26 19:12

na taip.kai sidra geri tai tavo geriausias draugas buna wc :) nors man ir nuo alucio labai norisi i wc

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-26 20:06

o man skaniausias sampanas ''verdi''.dar miksai patinka,bet ne visi.siaipdegtines ir brendzio nemegeja.aisku,jei reikia,isgeriu stikliuka,bet siaip gali ir nebuti.alaus taip pat nemegstu.sausu vynu ir nekenciu.zodziu truputi esu isranki gerimamas.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-26 20:14

Man kazkaip patinka grand kavalierius brendis, kartais buna kad sapano uzsimanau dazniausiai boska, degtines era jau praejo. Kartais vermuto. Nu vienu zodziu nesilauzau nei vieno, va tik nuo vyno man su skranduku buna ne kas, tai jo privengiu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-26 21:45

man ir patinka sampanas VERDI,ir boska skanus.nemegstu tu stipriuju gerimu,nei sauso vyno,neskanus jie man.taip pat patinka martinis,vermutai.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-26 22:11

Man tai skaniausias šampanas Grand cavalier, galiu mikso kokio arbūzinio, visai nieko damų likerio prie kavos puodelio, balto saldaus vyno, degtinės galiu išgert jei tam yra reikalas, brendžio na ir ttt.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-26 22:24

na kai gerdavau tai dazniausiai budavo brendis,brendis su cocacola,brendis su kava,sampanas arba saldus vynas,dar kartais alaus kokteiliai,na tie d-light,arba sidriukas,bet ji reciau,nuo ju man kazkaip gerkle imdavo kibti,o degtines as visai nemegeja,jei jau kitaip neiseidavo,tada jau geriau kokteili su degtine ir sultimis taisydavausi

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-26 23:38

Jau ko ko,bet brendžio tai negalėčiau net praryt,man jau vien nuo kvapo bloga pasidaro,kaip ir nuo viskių,konjako. Miksiukai tai pas mane meniu tik  citrininiai ir arbūziniai,kiti nea,nelimpa.Šampanas tinka bet koks,svarbu kad ne sausas,vynų dabar visai negeriu,gal jau atsigėriau,tik vat martinis tai vis dar tinka ir patinka,nu ir alaus nesibaidau,bet ne visi man tinka.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-27 00:24

baltas pusiau saldus vynas tinka, tinka ir Grant su ledukais "palaižyti", šampanas, degtinės privengiu, nes neskani, likeriai, trauktinės einami irgi.. viskas su saiku aišku vermuto ir martinio "atsigėriau" jau

2009-08-27 07:45

o del vermuto tai buvo toks laikas kuomet vakareliuose tik jy gerdavau, jokiu kitokiu gerimu nereikejo, bet kaip sakant karta biskiuka neapskaiciavau (jaunyste - kvailyste) ytariu kad busiu juom skrandy apsinuodijus ir viskas jau kokie geri 6 metai tik paziuriu ir prisimenu koks tai skanus gerimas, bet negaliu net uzuodus kvapa bloga pasidaro...

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gėrimai > Suaugusių gėrimai

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
gabrielius