Forumas > Šeima > Dviese > Kur sutikote savo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-26 08:03

O dabar paplepekime mergaitiskai.kur susipazinote su savo dabar jau esamais vyrais?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-26 08:21

vaivorykste, o kur judu susipazinot? :)

2009-08-26 08:39

mes susipazinom gana linksmai ir net neplanuotai ir net minties nebuvo,kad mums kas nors iseis.su drauge mokyklos laikais,isgerusios sampaniuko,paemem kazkoki laikrasti,o ten ivairiu sklbimu buvo.tai sugalvojom pasierzinti su vaikinukais.o pasirodo tie vaikinukai irgi sugalvojo sau pramoga.tai zinute po zinutes,skambutis po skambucio.prasidejo vazinejimai,susitikimai.galu gale kartu apsigyvenom,po 3 metu susituokem.ir stai dabar jau 2 vaikucius turime.ir kas galejo pagalvot,kad sitaip galima susipazint ir apsivesti.pasirodo,gali buti ir taip.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-26 09:14

Mano istorija ir prasidėjo kai dar buvau 4 kurse, mokykla turėjo sutartį sudarę su Palangos kurorto verlso skyriumi. Na ka išvažiavome atlikti praktika, bet to buvo žiema. Apgyvendino bendrabutį kariame ir gyveno tie studentai. Pamačiau kolidoryje saviški sakau mergos koks jis man juokingas, na ir prisižvengiau. Paprašėmę vyrukų kad užkamšytų langus nes buvo labai šalta miegojom su treninginėm kelnėm ir megstiniais. Na vyrai uškamšė langus bet ir maniškis buvo tame tarpe, sedim mes ant stalo ir krizenam. Po to vyriokai pakvietė į bendrą virtuvę vakarop ateiti sako pašildysime - įvyko bendras suneštinis su svaigiaisiais gėrimais. Na va taip ir susipažinom paskui pradėjo iš Palangos atvažinėti pas mus į Kauną ir taip dar draugavom 1 metus, kitus 2 kartu gyvenom o dabar ir jau dukrytės susilaukėm. Taip kad atsargiai su tuo krizenimu, nes bus kaip man.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-26 09:22

Su savo vyru susipažinau gamtoje, tiksliau draugai paprašė, kad mus nuvežtų nes mes šventėme gimtadienį, jis mane stebėjo  po keletos mėnesių sulaukiu skambučio ir siūlyma važiuoti į Klaipėdą, na sakau važiuojam, čiupau savo padaužą ir išvažiavo, praleidome super laiką, po tos kelionės ir prasidėjo susitikimai, išvykos, ir t.t. baigiantis metams draugystės apsigyvenome katu, dar po metų susituokėme va ir gyvename turime antrą sūnų, esame visi labai laimingi, tikiuosi viskas taip ir toliau klostysis gerai kaip iki šiol

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-08-26 09:49

o mano istorija tokia.
pirma karta ji pamaciau nuotraukoje, gal 11 klaseje, mat jis yra mano buvusios klasiokes pusbrolis. tada jis man atrode toks grazutis .. na kokio norejau visa laika smile.gif 
pirma karta susitikome tais paciais metais, su klasiokemis vaziavome i koncerta. tada as draugavau su kitu, tai jis man kaip ir nerupejo. o jis sake, kad butent per ta koncerta as jam kritau i aki smile.gif sake, kad visus metus savojo apie mane, buvo susiruoses ir laiska rasyti smile.gif gaila, kad neparase..
lemtingas ivykis buvo per jo gimtadieni po metu kai ji pirma karta pamaciau. pakviesta buvau per klasioke smile.gif atvaziavau i gimtadieni jau palikusi savaji ex, o jis buvo su pana. nieko nenutuokiau, vaziavau tik pasilinksminti.
o jis jau pries gimtadieni buvo suplanaves su manimi pasokti smile.gif ta ir su pana buvo suderines 
pakvietes sokti pradejo klausineti: ka galvoju apie ji? ar jis man patinka? ar noriu draugauti? (nors i gimtadieni atvaziavo su pana) o as ir sutikau smile.gif kazkaip apie pana tada kalbos nebebuvo.. 
po metu draugystes jis pasipirso, po dar vienu metu ivyko vestuves, o nesenai paminejome ketvirtas vaisingas vestuviu metines 

2009-08-26 09:51

vat kiek skirtingu istoriju.visai smagu pasiskaitineti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-26 12:24

Mano drauge draugavo su tokiu vaikinu, ir prase manes kartu ten vaziuoti, pas ji, na ir nuvaziavom, pas ta drauga uzejo toks fainas vyrukas, sakau draugei reikia ji suvilioti, juokais taip pasakiau, bet is tikro susipazinom, pradejom bendrauti, susituokem ir dabar tas vyrukas tapo mano vyru, kuri be galo myliu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-26 14:49

o mano istorija tokia:po kursu gavau darba parduotuveje,ten atejo toks vyrukas alaus pirkti,pakalbejom,issiaiskinom,kad netoli gyvenam,pasisiule palydeti,tai taip ir praejo jau 8metai kai kartu.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-26 14:53

Mes prie vandens telkinio susitikom pirma karta,beje maniskis mane norejo savo draugui pripirsti,nes pats turejo pora,bet nesidaviau,palaukiau kol atsilaisvins,nes labai jau man jis patiko

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-26 15:00

O as kai savaji pamaciau man akys issprogo: buvo pirma darbo diena, sedim mes su kolega automobili, atlekia toks pakleres Volsvagenas ir islipa vyrukas visas slapias, murzinas matai pritruko litu tai pasiskolonti atleke is mano kolegos (na mes visi trys kartu dirbom). Nei labas nei visogero, pasidorode tok pasikeles, asilas, is vis mintyse galvojau kaip man su juo reiks dirbti . Bet...tuo metu jis kaip tik keite tarnyba ir perejo pas mus, na ir po truputi viskas pradejo suktis, vyko tuo metu vaiku stovykla jureje tai jis mane kartu, po to tikrindavo jis mano tarnyba, po to po tarnybos parvezdavo namo, po to ir po to pradejo pas mane apsilankyti kuo toliau tuo dazniau, nuomavausi kambareli pas tokia saunia moterele tai susitikimam kaip ir nebuvo kliuties. Po metu draugystes sugalvojom kad reikia jau mums ir vestuviu.O koks buvo sokas darbe kai suzinojo kad mes cia...trali vali, mano virsininkas skusdavo mane kad as trukdau dirbti ir panasiai, nes buvau viena mergina tarp 7 vyru. Bet viska istverem ir susituokem. Nors as visada sakiau mano vyras is tos pacio profesijos kaip as niekada nebus, prisikarksejauO dabar dar ir suneli turim.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-26 16:54

kokiu smagiu nuotykiu buna, susipazistant..

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-26 17:24

Sandriuk papasakok ir tu savo susipažinimo istorija, laukiam laukiam

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-09 23:33

mes su vyru "chate" susipažinom susitikom ir vsio - neišsiskiriam jau penkti metai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-09-10 09:16

nu tikrai labai idomios istorijos ko tik nebuna 

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-09-10 09:48

mus tai supazindino musu bendri draugai, bet jis man visai nepatiko, as net sakiau, kad jau su situo tai niekada, o va jis tai dar is anksciau mane buvo pastebejes ir buvo nusprendes, kad truks plys, bet as busiu jo, bet taip isejo, kad as pradejau su jo geriausiu draugu draugauti, tai jis susidejo su mano drauge.Na, paskui mes abu issikyrem su savo antrosiomis pusemis ir pradejom juokauti, kad galetumem kaip viengungiai tapt pora.Taip juokavom, juokavom ir prisijuokavom.Va dabar svesim 6 metu vestuvines metines ir turim dukryte priesmokyklinuke.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-10-03 00:29

o as baigusi 3 kursa sugalvojau laimes paieskot airijoj :D  ten gyveno mano brolis su zmona, tai sakau vasarai atleksiu pas jus :) surado man darbeli LT parduotuvej, o aisku ten gi visi to miestelio lietuviai ateina apsiprekint :)

ir atejo toks neprasta lietuvis, kaip kad dabar jis sako iskart patikau as jam, tai pasnekino jis mane, siaip plepejom ir visai netycia tarmiskai kazka sublevyzgojau, o tas juoktis pradejo, sako is kur tu, as sakau is plunges :) tas dar labiau pradejo juoktis,,,,, klausiu kas yra, o tas gi sako as ir is ten pat :D  tai va atsirado daugiau bendru temu gilesniu pokalbiu ir pasimatymu.... tai visa vasara praleidom kartu, o man reikejo gryzt rudeniomp i lietuva, jis liko ten, bet daugiau nei pusmeti islaukiau ir parsiviliojau cia :D pabaigaiu mokslus ir apsigyvenom kartu :) tai va taip ir tebesam kartu :) o as isvaziavau i uzsieni pasizvaklgyt i svetimtaucius o radau is to pacio meisto vyrioka :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-10-03 07:11

sandriukas 2009 08 26    

kokiu smagiu nuotykiu buna, susipazistant..

sandriuk,tai papasakok ir tu savo susipazinimo istorija.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-10-03 17:29

As su savo vyru susitikau taip. Buvo toks vaikinas, kuris man ziauriai nepatiko, bet jis tiesiog mane persekiodavo. Tai viena karta susitikau su tuo vaikinu o jis buvo su draugu. Tas draugas iskart man krito i aki. Tai as emiausi ,,kabinimo" meno. Taip dar keleta kartu buvom susitike. O po kokio menesio pradejom kiekviena diena susitikinet. Taip susitikinejom dar panasiai menesi ir po to apsigyvenom kartu. Ir taip iki siol gyvenam laimingai. Nei musames nei barames...

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-03 17:58

o musu istorija truputi panasi i vaivorykstes nes kadangi vaikysteje labai megau susirasyneti tai padavusi skelbima zurnale gavau laiskeli nuo vaikino kuris labai norejo susirasyneti...taip kad laiskas po laisko ir po kiek laiko nusprendeme susitikti ....Susitikome ir....kaip nekeista taip patiko bendravimas kad tie susitikimai pradejo vis dazneti ir dazneti...Ech,net pati nepajutau kaip isimylejau ...taip pradraugavome 3.5metuku ir tada nusprendeme kiek galima lakstyti viens paskui kita (nu pabodo!!) reikia mum susituokti ...Kaip tareme taip ir padareme ir jau 7metai kaip gyvename kartu, turim 2 fainulkas panikes o trecias leliukas pakeliui ...na ir atrodo kolkas dar skirtis nesiruosiame ...ech,tikiuosi ir neteks :)

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Kur sutikote savo antrąją...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus