Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Pilvo diegliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-06-09 18:00

espumizano,ir dar pamasazuok pilvuka

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 22

2010-06-09 18:07

jam espumizan nepadeda, ir masaza darau vis vien

Mama.lt

Mama.lt

2010-06-09 18:08

tai pirmiau gal maisteli pareguliot nei vaistu kokiu duoti

2010-06-09 18:11

as savo pienu maitinu, ir ka valgau labai ziuriu

2010-06-09 18:12

jo dar ir maista ,dar yra vaistineja kitokiu nepamenu pavadinimo,pasiklausk vaistineje,pasiskambink savo gyd

Mama.lt

Mama.lt

2010-06-09 18:14

Inesa26 2010 06 09    

as savo pienu maitinu, ir ka valgau labai ziuriu

nu reiskia kazko nedaziuri, kazkas is to ka valgai jai nepatinka, pieno produktai gali pusti, darzoves, vaisiai

2010-06-09 18:17

mano mazajai tai nepatikdavo,kai as gerdavau piena

2010-06-09 18:19

taip ir daktarei jau pasakiau, o ji man pasake, kad taip buna visiems kudikiams iki 3 men.. bet kiek zinau nevisiems... as vaisiu ir zaliu darzoviu is vis atsisakiau...

Mama.lt

Mama.lt

2010-06-09 18:21

mano mezuliukui taip pat buvo su pilvuku bedos...ir nepadejo jokie lasiukai..siaip iki 2 men turetu praeiti...bet oi oi ojojoi prasides dantukai...ir vel skausmukai...kantrybes

2010-06-09 18:28

aciu uz atsakymus, reiks jam kenteti, o as i ji negaliu ziureti, net verkti norisi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-06-09 18:37

nepergyvenk taip,susitvarkys viskas,pati pastebesi nuo ko pucia jam viduriukusmus mazai kankino tie skausmukai,bet kai budavo tai keliukus lenkdavom prie pilvuko/nelabai moku aiskiai nupasakoti/...ir palengvedavo...bezdaliukas iskart pabegdavo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280

2010-06-09 19:01

nekentek, visiems vaikuciams taip buna, vieniems maziau , kitiem daugiau -  pucia pilvuka iki 3 men. Mums padejo Sab Simplex. Nesikaknkink pati ir vaikiuko nekankink yra dar toki Colinox lasiukai, bet mums jie kaip ir espumizanas nepadejo. Seip dar bent jau mano gydytoja patare, jei vaikiukas labai irzlus ir jam blogai tai pabandykit nors retkarciais Viburcol zvakutes- jos visiskai homeopatines tai galit nebijoti. Be ju mes irgi nepratempem tu 3 menesiuku, kol pilvelis susitvarke. O paciai patariu atsisakyti pieno produktu, nes dazniausiai nuo ju dar labiau vaikiukui pilveli pucia. sekmes ir istvermes tau Tiesa prisiminiau dar viena tau receptuka pasakysiu, kas mus gelbejo. Nusipirk vaistineje anyziu, pankolio ir kmynu seklu ir jei turi kavamale susimalk mazdaug lygiom dalim ir uzsiplikinus gerk. As du arbatnius saukstelius plikindavau 0,7 l. vandens ir palikdavau pastovet. Va cia tai tikras reikaliukas. NA dabar jau rodos viska ispasakojau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-06-10 00:32

Mum irgi buvo ta problema, davinejau espumizano su kiekvienu maitinimu po 15lasu, biski viresniam dar ir arbatytes is vaistines, guldziau kuo dazniau ant pilvuko, masaza dariau, kojytes kilnojau, taip ir prabego tas laikotarpis, reikia prakentet nieko cia daugiau ir nepadarysi.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-06-10 10:49

Mes irgi turejom tokia problemele, nors ir neilgai, iki kokiu 1,5 menesio, bet duodavau espumisano ir padedavo, o kartais kai vaistu neduodavau, tai jam labai tiko pankolio arbatele - ir skanu budavo ir tikrai maziau pilva pusdavo. beto padedavo ir silta islyginta palute uzdeta ant pilvuko ir masazas aplink bambute per ta silta palute :) nezinau gal skamba kaip mitas, bet mums jis pasiteisino :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-09-13 10:31

Nu pilvo diegliuku ir putimo, bent jau mums geriausiai padejo Infacol angiski lasiukai. Musu vaistinese nera, bet galima rasti per skelbimus. Kol situ lasiuku nepabandem, skaudedavo labai vaikui pilvuka. Dar ir dabar panaudojam, nes papucia laikas nuo laiko, Kazkaip ju deka vaikui dujos lengviau iseina ir neberaizo pilvuko.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-11-21 10:32

na mes ir neapseinam be pilvo diegliuku būna visi namiškiai idarbinti, išnešiojam išbučiuojam rurytę, ir vaitelių kartais panaudojam, tika arbatų jokių dar neduodu 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-11-24 12:33

"Geriausias vaistas" (masažistė sakė) - visi vaikai verkia/klykia/rėkia iki 3 mėn dėl pilvuko, paskui dėl dantukų....

Taip kad po vienų klykimų laukia kiti :D

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4

2011-03-17 11:54

Brangios mamytes, mes taipp pat susidureme su sia problema mazylis pusantro memsio miegojo tik pas mane ant krutines vakarai buvo sunkus kol uzmigdavo issiverkias gaila vaikelio labai... isbandeme daug visokiu vaistuku visus kurie siulomi lietuvoje dar siunte is uzsienio Infacol, Colief ir t.t , taciau niekas nepadejo :(

Atradus Gripe water naktys tapo ramios, o vaikelis linksmas mums labai pasiseke, kad po tokiu vargeliu pagaliau radome veiksminga preaparata labai buvau patenkinta be to jis homeopatinis jokios chemijos dar labai labai veiksmingas vaistas Colic Calm taip pat homeopatinis jokios chemijos , o poveikis 100% super!!! pabandykite tikrai verta

sekmes mamytes,

Viktorija

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 85

2013-12-29 18:50

Krapai- tai vaistas nuo pilvo dieglių. Krapų vanduo yra vadinamas "vandeniu nuo dieglių"http://m-d.lt/straipsniai/krapai-ir-jo-gydymo-budai/#Sergant%20vaik%C5%B3%20ligomis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2014-11-17 15:49

Keista su tais pilvo diegliais. Mano vyresnėliui tai tokie diegliai būdavo, ypač naktim, tai naktį pasikeisdami su vyru nešiodavom po 2 - 3 valandas, nes tik ant rankų ramesnis būdavo.  O mažiukui išvis dieglių nebuvo, ramiai miegodavo, nei garseio ir išvis labai ramus. Kažkur skaičiau, kad tie diegliukai būna, kaip nervų sistema neišsivysčiusi vaikui ar sutrikusi būna, tai mano atveju, man yra skydliaukės sutrikimuų, ir su pirmu nėštumu hormonų neatstatinėjo, o su antru sureguliavo- (gėriau  vaistus), ir antras vaikas labai ramus ir dieglių visai nebuvo, ar bent jau nepajutom.Pirmi minesiai abijų vaikučių skiriasi kaip diena ir naktis.

nagelpilz  celiulitas nagelsvamp hämorrhoiden hongos en las uñas grzybica paznokci skin care

3

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dukryte