Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Pilvo diegliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 101

2009-08-24 15:22

mes ir atkentejom sita beda kai buvo mazi ir neikas mum nepadejo jokie lasiukai na laikykites, isaugsit ir jus tuos dieglius

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2009-09-25 17:16

mano mazyliui pucia pilvuka bandziau espumino bet ir  jis nelabai padeda , n aktim nemiega nepadeda net maudynes patarkiyt ka daryt esu jauna mama gyvenu londone ir nelabai yra kur patarimo paklausti :(

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-09-25 17:22

Įvesk į paiešką , turi būti tema apie pilvuko pūtimą,ten rasi daug patarimų.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-25 17:23

mano mergytes irgi tokia problemele turedavo...tai mes su vyru labai daznai savo vaikiukus laikydavome ant vienos rankos pagulde,patys atsiguldavom ir ant krutines dedavome...tokiu budu aprimdavo skausmelis ir ramiau budavo...jei mamyte pati maitina pieneliu tai ziurekite ka valgote,nes gali ir tas itakoti vaikiuko spazmam...vengti pupeliu kokiu,zirniu,kopustu,kukuruzu,raugintu produktu ir.t.. viska kas zadina pilvo putima irgi kuo maziau...tiesa dar gali itakoti ir saldumynai...taip kad daug reikia apriboti bet ko nepadarome del savo mazyliu ...sekmes!!

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-25 17:26

Tema PILVUKAS,sujungta su tema PILVO DIEGLIAI.cia apie visa tai kalbeta.

Sukurtos temos: 22   Diskusijose pasisake: 125

2009-10-19 11:55

labai prasau padeti!!! mano suneliui 2 menesiai, per pusantro menesio jis negali pats pakakoti, tik su klizmute, zinau kad nereikia pripratint ji prie tokio budo, bet ka daryti kai nepadeda nei masazai, nei kompresai, nei dufalak, nei espumizan ir t.t... jau nezinom ka daryti, jis klykia jam skauda o mums del to skauda dar labiau... beja vaikas gime 7 menesiu..

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-19 12:01

Laba, visų pirma paklausti noriu, o kuo maitini, mišinėliu, ar MP? Jei mišinėliu, vadinas jis netinka, keiskit į kitą, jei MP, tai reikėtų peržiūrėti savo meniu..

O dėl diegliukų, tai beveik visi vaikai juos patiria, gaila, bet padėti nelabai ir galime jiems.. Mums padėjo supimas ant rankų priglaudus pilvuką prie savęs, espumisan lašiukai, šilti kompresiukai ant pilvuko..

Laikykitės, išauga vaikai. Žinau, kaip sunku, kai jauties bejėgis ir negali padėti. Stiprybės

2009-10-19 12:05

maitinu savo pienu, valgau tik tai ka sako gydytojai, na va o mums nei espumizan nei kompresai nepadeda :( klausiau daktaru gal kokius analizus reikia padaryti, nes kazka skaiciau apie disbakterioza, o jie tik juokiasi ir sako laukit, nu bliaha nu kiek jau laukt galima jeigu vaikas taip kankinasi :(

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-19 12:25

O tai kas kiek laiko vaikutis tuštinasi?

Bandykit kitokius lašiukus nuo pilvuko pūtimo, yra Sab Simplex (ar kažkas panašaus), Colinox.. Gal jie padės.

2009-10-19 12:32

jis gali iskentet tik 3 dienas, o kartais netgi tik 1 :( tada jau tenka jam padeti... aciu pasitikslinsim vaistineje, tikiuosi nors tai pades, nes jau nervuoja kad jokie vaistai nebepadeda

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-19 13:41

2 vienodos temos sujungtos i viena.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2009-10-22 16:03

ramuneliu arbatyte palaisvina viduriukus,silna vaikiukui isvirk,tikrai nepakenks

" alt="">

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-10-25 16:01

Mano mazytei tai pat sita beda buvo. Jokie vaitukai, kompresai, masaziukai nepadejo. Vot kai tris kartus per diena pradejau duot krapu seklu arbateles ir misinuka issirinkau tinkama, tai visi skausmai praejo. Jau kokia pora savaiteliu gyvenam be riksmu. (katik neprisisnekeciau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 45

2009-11-04 23:34

Golubeva 2009 10 19    

labai prasau padeti!!! mano suneliui 2 menesiai, per pusantro menesio jis negali pats pakakoti, tik su klizmute, zinau kad nereikia pripratint ji prie tokio budo, bet ka daryti kai nepadeda nei masazai, nei kompresai, nei dufalak, nei espumizan ir t.t... jau nezinom ka daryti, jis klykia jam skauda o mums del to skauda dar labiau... beja vaikas gime 7 menesiu..

Sveikute,mano dukryte nedarydovo po savaite ir nieko,nes jei maitini savo pienu tai vaikas gali uzlaikyti pupu iki 14 dienu ir tai yra normalu.pabandyk dar i silta vonia ji paguldyd ir pamasazuok isleto.kokoi saly gyveni?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 45

2009-11-04 23:40

ir dar niekad neduo ramuleliu arbatos nes ji suarzina viduriukus ir bus dar blogiau

2009-11-08 14:36

thalia, gyvenam lietuvoj :) taip pastebejau kad voneleje jam daug geriau darosi, be to mes jau pora kartu patys padarem kaku, nzn gal pankolio arbatele padejo gal tiesiog jam nusibodo laukt kol mes klizmute padarysim, o del ramuneliu tai aciu kad perspejot nes man viena drauge butent ja ir patare nusipirkt, gerai kad dar nenupirkom :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-12-07 11:06

labai uzjauciu, ir mes turejom tokia pat problema, visai vaikas nekakojo po tris dienas, tai raitesi vargsele isskausmo,pilvukas kietas, mes nezinodami ka daryti irgi klizmutem padedavom. paskui vaistinese nusipirkau BIFOLAC, puse pakelio pienuke istirpdau ryte ir puse vakare. is kart virskinimas susitvarke, tikiuosi pades, sekmes

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 83

2009-12-08 23:25

Teko patirt tą "džiaugsmelį"su vyresnėliu,atvargau kaip reikalas,paaštrėdavo viskas antroje dienos pusėje,klykdavo sūnutis be perstojo 2-3 val,visąlaiką aiškino,kad aš kažką ne to suvalgau,,o nebezinojau ka valgyti,atrodo,kad tik stikline vandens išgeriu pietums,o ateina 2-3val ir dainos...taigi sultinukai,virtos bulvytes ir sasiskos patapo mano maistu...o vieną dieną pasiekėm Piką ištisos 5 klykimo valandos,be atokvepio,jau net balso verkimo nebesigirdėjo,vaikutis mėlynas,aš bliaunanti išvarėm į KMUK padarė visus tyrimus,viskas tvarkoje PILVO DIEGLIAI-išaugsit,po 4menesių,kai kam ir ilgiau...jau eidama iš kabineto galvoju ragas,neištemspiu neivienos tokio klykimo dienos...priėjo pagyvenusi gydytoja ir sako amėgink blogiau nebus:tu pati 3k per diena 30min prieš valgį išgerk po stiklinę Pankolio arbatos(būtinai užplikomos iš sėklyčių) ir melisos arbata velgi 3k/d.Paklausiau,ir tikrai džiaugiaus susitvarke pilvukas,aišku neiškart,bet palaipsniui,popietės tapo nekatorga,o švente....

Išsiparduodu :-)  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-02-22 14:59

emy 2009 08 24    

Na siandien buvom pas daktares,taciau ji nieko naujo nepasake. Tad labai aciu visiems uz pasisakimus ir patarimus.

Del atsirugimo tai galiu pasakyti, kad mano sunus iki 3-4 savaites niekada pavalges neatsirugdavo, nors belaikytum ji ir pusvalandi, veliau mazdaug nuo 4 savaiciu jau pradejo atsirugti. Daktare sake, kad tai normalu, jog tokie mazyliai pirmomis savaitemis neatsirugsta.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 22

2010-06-09 17:59

sveikos mamos, patarkit ka man tokio davineti kudikeliui isgerti, kad jam nors kiek maziau pustu pilvuka? ps. jam 3 savaites...

2

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Vėjus