Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Grojame gitara

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-21 23:31

Na, ką, mielosios, išsipildė mano svajonė.. gimtadienio dovanų gavau GiTaRą ir vat po trupučiuką vyro ir interneto pagalba mokausi groti

Labai patinka gitaros skambesys.. Galbūt yra grojančių? O gal jums patinka klausytis šio instrumento? O gal nepatinka? Dėstykim savo mintis

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2009-08-22 18:05

Na tai sveikinu :)  Smagu, kad išsipildo svajonės. Aš senai groju gitara. Irgi pati išmokau, bet man tai nebuvo sudėtinga, nes esu muzikė (baigiau smuiko klasę). Labai labai norėjau išmokti groti gitara - taip ir issivaizdavau, kaip vakare sėdėdama prie laužo skambinu įvairias dainuškas... Taip ir atsitiko . Dabar, kartais net suabejoju, ar kompanija mane kviečiasi į vakarelius ne vien dėl gitaros ? Myliu šį muzikos instrumentą .

2009-08-22 23:40

Ačiū aš nuo kokių 12-14metų svaigstu apie gitarą, kad grot išmokčiau..kaip tu sakai, prie laužo sėdint skambint ir dainas dainuot.. paauglystėj mūsų kompanijoj buvo du vaikinai gitaristai, tai prilipus ir klausydavau jų grojimo.. na, o dabar jau nebe pacankė, bet tas noras nedingsta, tai ir sugalvojo vyras tokią dovanėlę padaryt.. gal turi patarimų nuo ko pradėt geriau? ar pavyzdžiui akordus mokytis vos ne mintinai, ar geriau po biskiuką bandyt vieną kokią tai dainelę sugrot, o paskui vis kitų dadedant? m?

2009-08-22 23:44

jau tuos "atdirbau" pratimus su pirštais, kur kiekvienam pirštui sava styga, pratimas pimami pvz

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-24 18:01

sveikinu kabuke kad svajone issipilde :)  as negrojo gitara bet noreciau ismokti,jau buvau pradejus mokintis taciau mano gitara nudziove..nes gyvenom vienam name keli asmenys po kambari nuomavomes tai vienas baxuriukas issikraustydamas nugvelbe

2009-08-24 21:42

ačiū ačiū smagu, kai pildosi svajonės..   o tam berneliui pirštukus atkapot reikia, už tokius darbus

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-25 07:42

turejau ir as svajone ismokti groti ir isigyti ja.bet gitaristu nepazinojau,tai nebuvo prasmes ir gitaros isigyti.

2009-08-27 00:29

galima pamokėles samdytis, nebūtina turėt pažįstamų gitaristų

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-27 07:03

aisku galima.bet jau matyt isaugau is tos svajones.si svajone buvo kai dar vaikas buvau

2009-09-10 21:08

na, daugiau nėra prijaučiančių šiam muzikos instrumentui?

aš jau pažangą šiokią tokią padariau - išmokau vieną stulpelį dainos sugroti :) gal viskas eitųsi ir greičiau, vis laiko mažiau atrandu, reikia ir namų ruoša pasirūpinti, ir dukryte, o ir pačiai laiko atrast reikia - negaliu vaikščiot netvarkytais nagais, apaugusiais antakiais biškiuką, po biškiuką, kaip nors daugiau į priekį prasilaušiu :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-09-11 00:01

saunuole kabuke sekmes tolesniuose moksluose :)

2009-09-11 10:40

dėkui, simona stengiuos, kitai vasarai noriu jau mokėt, kokį bent keletos kūrinių repertuarą sugrot

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 146

2009-10-10 19:47

Sveikos. Čia mano sunaus svajonė- išmokti groti gitara. Kaledom jam nupirkom gitara. O nuo ko pradėt ji mokint groti nežinau. Gyvename mažame miestelyje Airijoj, ir surast mokytoja sunku. Kabuke, gal patarsi nuo ko pradėt mokint ? Dekui

2009-10-10 20:49

Labai šaunu, Reduli, kad sūnus svajoja ir turi noro groti Kol anksčiau pradės, tuo lengviau bus

Na, mes mokinomės iš visagalio interneto..Galima rasti kažkiek informacijos. Yra dar tokia knyga tikrai gera "Gitara visiems", labai aiškiai parodyta ir parašyta viskas (jei reikia, galėčiau kada nuskanuoti ir pabandyt persiųst jums į paštą elektroninį), nes kiek supratau jūs ne LT gyvenat. Dar paieškosiu nuorodų iš kurių mes mokinomės..

O sūnus kažkiek groja jau? Ar nuo nulio nori pradėt?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2009-10-10 21:58

Redulis 2009 10 10    

Sveikos. Čia mano sunaus svajonė- išmokti groti gitara. Kaledom jam nupirkom gitara. O nuo ko pradėt ji mokint groti nežinau. Gyvename mažame miestelyje Airijoj, ir surast mokytoja sunku. Kabuke, gal patarsi nuo ko pradėt mokint ? Dekui

Sveikute. Na, jei kas nors iš šeimos narių moka groti gitara, tai nemanau, kad butų labai sudėtinga ir sūnų pamokyti, bet jei nei vienas neišmanote šio meno, tai nepadės jokios knygelės. Kažkas vis tiek turi parodyti, paaiškinti ir t.t... Taip kalbu iš savo patirties. Nors esu muzikė, bet išmokti gitarą valdyti vis tik reikėjo mokančiojo patarimo. Antraip nieko nesigavo. Kas parašyta, nupiešta, dar ne viskas. Reikia būtinai praktinių žinių. Taip kad sėkmės .

2009-10-11 11:37

Pritariu Tinai, kad geriausia kai moko tą išmanantis žmogus, bent keletą pamokėlių.. Net, kai mes ieškojom info apie gitarą, tai radom vienoj svetainėj gražiai parašyta ("Visiems pradėti patariu pas mokytoją. Mokytojas gali būti bet kas: draugas, tėtis, brolis, profeslionalus gitaros meistras, kuris duoną iš jos valgo ar koks Gedimino prospekte šaligatvį trinantis vaikas, bet tikrai pirmas jūsų mokytojas neturėtų būti Jūs pats, instrukcija prie gitaros ar šis ir panašūs internetiniai tinklapiai. Taip yra ne dėl to, kad čia ir knygose prirašyta nesamonių, bet knygų ir tinklapio nepaklausi, neišgirsi, nesupratęs nesuprasi, kad nesupratai ir kas svarbiausia: gyvas mokytojas suteiks jums puikų startą ir jūs pradėsite tikrai mokintis daug daug greičiau. Pats startas gali kai kada būti ir 3 pamokos ir keli mėnesiai. O mokintis reikia visai jau ne mažai, taigi puikus startas yra labai pravartus." ;)

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-10-11 11:45

Sveikios, oj kaip smagu kai iejau i forumukam ir pamaciau sia temele, as taip pat nuo pat pat mazumes svajojau groti gitra, pagaliau ta svajone issipilde, nes pries kelis metus gavau nuo vieno gero draugo dovanu gitara, dabar mokausi groti, aisku seniau kol dar nebuvo dukrytes daugiau galejau mokintis, dabar netiek ir laisvo laiko lieka daug, bet kai tik nutaikau laisva minutele tuoj griebiu gitara i rankas knyga ir mokausi grot....as turiu labai gera knyga jinai ten kartu su kompanktu, ten pradziamokslis, nuo pat nulio, kaip reikia laikyt, kaip grot labai gera knygele pagal ja ir mokausi, o mano merginai tai buna daug dziaugsmo kai mama pradeda brazdint giotara tada jinai priropoja ir tiek juokesi, kad net kartais pacia juokas paima......

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-10-11 12:14

Sveikinu Kabuke kad issipilde tavo svajone. As tai tau labai pavydziu. Jau labai seniai norejau gitaros ir ismokt ja grot. Bet deja ta svajone taip ir liko svajuko dramblione

2009-10-11 12:32

Karinuk, o kaip vadinasi ta knyga tiksliai? Kaip smagu, kad yra ir daugiau mamyčių, kurios neabejingos šiam instrumentui Jau gali sugrot kokį kūrinį?

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-10-11 14:43

ta knyga vadinasi"Gitara visiems" o autorius Arturas Chalikovas ir prie jos buna dar kompaktas.....cia netgi yra paaiskinta kaip reikia suderinti gtarao pirkau as ja Muzikos instrumentu ir profesionalios garso aparaturos parduotuve. na pagroti dar kolkas moku tiktai du gaidelius ir kazkokia melodija kuria mane mokino mokytoja, kai buvau LT nuejus....o cia Svedijoj as mokausi is tos knygos nu bent man tai ta knyga super yra nuotraukos, kuriose viskas parodyta, kaip turi but teisingai, kaip yra neteisingai....

1

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Grojame gitara

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
GEDIMINAS