Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Šiuolaikiniai vaikai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-26 13:54

O prisiminiau, kai ir man buvo toks tarpas (tiesa, labai trumpas ), kai keikiausi ir tipo buvau labai krūta Paskui kažkaip supratau, kad tai man "neskanu" ir labai greitai baigėsi visi šitie bajeriai.

Manau, kad daugiau ar mažiau esame per tai praėję: keiksmažodiai, mažesni ar didesni konfliktai su draugais, mokytojais, šeimos nariais, kartais ir muštynės ...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-08-26 15:08

aš kiek pamenu tų "krūtų" ir "kietų" paauglių buvo ir anksčiau, gal tik mažiau jie kibdavo suaugusiems į akis. o dabar?... dar kai vienas toks, tai pabamba ir ramu, bet jei jau dviese, tai ir į snukį pasiūlo. manau, kad per daug laisvės ir teisių jiems suteikiama. o protelis dar nesubrendęs, tai ir naudoja savo privilegijas netinkamai. auginu broliuką septyniolikinį, esu mačius koks krūtas tarp draugų, bet jis žino, kad yra riba ir niekur kitur tokio elgesio netoleruoju.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-26 15:19

as galiu pasakyti keiciasi laikai keiciasi ir zmones,pergreit siais laikais vaikai suauga,o kas del to kaip pats issiauklesi ir turesi nevisada atitinka tikroves,siais laikais draugu itaka daug ka padaro vaikui,atsimenu as kuo puikiausiai kai mano brolis buvo paauglys,mama kaip galedama stengdavosi kad butu duonos ant stalo butume apsirenge,tuo laiku musu seimai buvo gan sunkus laiko tarpas su pinigais,atrodo namuose normalus kaip vaikas o vat uz namu ribu velnias ne vaikas,susidejo su draugais bego is namu ,prasidejo su policija reikalai,o ka mama irgi nesugaudys kur sedi ir ka veikia,pinigeliu duonai irgi reikia uzdirbti,ko tik nebuvo ir graziuoju ir piktuoju kalbejo bet va praejo tas toks durnumas ir pats suvoek kas blogai kas gerai ir draugai atkraiciojo kur ereliai o kur normalus

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-26 15:37

O vaikams suaugti leidžia patys tėvai ir dar tuo džiaugiasi, esu sakiusi vienai pažystamai, kad labai norėčiau, kad kuo ilgiau išbūtu tiesiog vaiku mano vaikai, tai ji net nelabai suprato nes jos panelė 12 metų ir pasidažo ir nagai lakuoti ir t.t. trūksta tik soliariumo prie mados . Svarbiausia , kad ji tuo džiaugesi kokia pana, o man žiūrint graudu, juk jai dar lėlės turėtų rūpėti, kokie dažai, lakai, mados ir t.t.

2009-09-02 20:22

Oi baisu kas darosi, šiais laikais, mergos auga baisesnės už bernus, šiandiena atėjo draugė , begeriant arbatą paskambino jos dukra (10 metų) verke baisiai, padėjusi ji ragelį man pasako, kad viena mergaitė jos dukrai numovė kelnes su triusikėliais, buvo pilnas kiemas vaikų ir baisiai visi iš jos juokėsi .

Baisu, verkdama sako mama ką aš dabar darysiu, ji man tokią gėdą padarė, kad aš į lauką nei kojos žengti negalėsiu, gavo labai didelį stresa ir greičiausiai įsivarys kompleksą, nes vaikai tokius atsitikimus labai ilgai išgyvena.

Na žinokit galvoju , kad pasigaučiau aš tą mergą numaučiau kelnes ir paleisčiau visai be kelnių, galėtu tada ji juoktis iš saves.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-02 21:49

Is tikro baisu, kad merginos kurios atrodo kaip tik turetu buti draugiskos sitaip daro.vargse mergyte. Bet juk ka mes per telika ir bematom, saudo, gaudo, zudo, musa. Ka noriu ta darau, nezinau kaip reiks savo vaika aukleti kad netaptu gyvuliu kokiu dabar pilna aplinkui.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-02 22:12

baisu.. taip, taip dabar merginos daug agresyvesnės nei berniukai.. per tv kiek rodė, kad panikė po traukiniu palindo neiškentus patyčių, užgauliojimų, išsidirbinėjimų.. baisu.. arba prifilmuoja pacankės ir pacanai, kaip tyčiojasi iš kitų, ne tokių "krūtų" kaip jie, muša, kojas bučiuot liepia.. ir dar į netą deda.. juokinga kam? plaukai piestu ant galvos stojas..

2009-09-03 08:12

Gerai jei vaikas pasisako, bet yra tokių kurie tyli , nes gėda sakyti, va ką reikia vaikams įkalti į galvas, kad ir kas nutiktų , kad tuoi pat pasisakytu , kad nieko gėdingo nėra , na šiandiena mergaitė sakė kovingai nusiteikusi, nusiramino ji vakar ir pasakė, kad neužsiskles namuose, labai apsidžiaugiau, o tai ji taip stresavo.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-09-03 10:25

taip taip dabar vaikai tokie, kad tiesiog kraupu darosi.Va mano mazoji draugavo kieme su tokiu berniuku, bet db nenori nieko bendro su juo tureti, nes keikiasi ir siaip tragedija ne vaikas.Tai jis negali susitaikyti, kad  ji nekreipia i ji demesio ir pradejo mums i pasto dezute siukles nuo kokio saldainio, surelio mest, karta smelio ipyle, kazkoks siaubas.Tai kol pas tevus nenuejau, nepasibaige, o ka gali zinoti, gal tevai ir patys zinojo, kad jis taip daro, nes pokalbio metu tevas pro sypsena kalbejo.Man tai nejuokinga, o kraupu.Jei jau budamas antrokas taip kersija, tai kas bus kai uzaugs ir panele tarkim ji paliks?!ir manau, kad cia tik tevu kalte, jei vaikui truksta demesio, tai jis ir bando savo nepriimtinu elgesiu atkreipt i save demesi.

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-09-03 10:59

tikra tiesa,ira tokiu tevu kad dar ir patys pamokina ka ir kaip daryt,mano drauges dukrai dartik penki metai o jau kaip velnes,viena karta nusivedem vaikus i zaidimu aikstele ,tai ta drauges mergaite ir mano pana sumuse berniuka tai tevai vos policijos neiskviete,bet svarbiause mes jas baram manoji stovi galva nuleidus ir verkslena o ta juokesi,tai kas bus veliau kai uzaugs,

2009-09-18 09:40

O man atrodo, kad ir anksčiau tokie bajeriai būdavo: ir triusus numaudavo vidurye kiemo, ir akmenimis mėtydavosi, ir kačiukus nuo stogų laidydavo...

Čia didžiausia problema - telikas, internetas ir užimtumo neturėjimas. Jau ir tada taip būdavo: kuo daugiau vaikas gatvėmis šlaistosi, tuo daugiau visokių eibių ir prisigalvoja, nes mažai bendrauja normalioje aplinkoje, neturi, ką veikti. O pramogų tai norisi...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-09-18 09:52

tai vat kad laikai nebe tie dabar 5 metu berniukui geriausia dovana kompiuteris,o as atsimenu kad 14 metu dar su lelem zaisdavau ir kieme 12 pagaliuku,siais laikais vaikai nori pergreit suaugti ir nebemoka zaisti zaidimu,nebudavo tais laikais nei kompu nei kompiteriniu zaidimu atrodo ir visai kiti vaikai buvo,aisku buvo ir tokiu ereliu bet ne taip kaip dabar panos berno kailyje atveria burna baisu ir klausytis

2009-09-18 10:08

Na taip.... racijos yra. Visi nori greitai subręsti ir greitai užaugti. Gyvenimo tempas toks...

Tėvai sėdi darbuose po 12 val., vaikai nekontroliuojami. Teliką galima žiūrėti visą parą, o mes kai augom - programa tik nuo 18 val. prasidėdavo :D O telikas - tai visiškas blogis... Ten tokią gyvenimo mokyklą praeina... Ir nesupranta amžiaus cenzo - tai, kas galima suaugusiems, tai nereiškia, kad galima ir vaikams.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dominykas