Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Šiuolaikiniai vaikai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2009-08-21 20:46

Neseniai perskaiciau si straipsni:

"Pastaruoju metu vis dažniau žiniasklaidoje pasirodo pranešimų apie vandalizmo aktus, kuriuos įvykdo paaugliai. Prieš porą dienų  pasakojo apie tris paaugles, kurios siautėjo Marijampolės kapinėse, o surastos pareigūnų – liejo ašaras. Netyla kalbos apie paauglius, kurie sumušė pro šalį ėjusią senutę, o tarpusavio smurtas ir patyčios tampa Lietuvos paauglių kasdienybe. „Nepatikėsite, bet tyrimas parodė, kad 80 procentų paauglių jau dabar žino, kad rugsėjo 1-ąją atėję į mokyklą susidurs su vienokiu ar kitokiu smurtu“, – tvirtina VšĮ „Vaiko namas“ direktorius Evaldas K."

Kaip manot,kas kaltas del tokio vaiku auklejimo? tevai,mokytojai,draugai,internetas?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-21 21:31

Kalta mūsų valdžia .Del ko? Todėl , kad tėvai priversti išvažinėti svetur , uždirbti pinigėlių pragyvenimui, vaikams pilnavertiškam auklėjimui reikia abiejų tėvų tai pirma, antra mamos liksios vienos ir sulaukios iš vyro pingėliu prisigalvoja sau visokių atrakcijų pamiršdamos vaikus ir jų auklėjimą,tačiau kišdamos pačiam vaikui pinigų ir sakydamos nusipirk ką nors, ar nueik kur, vaikai nebesupranta vertės pinigų, jie įsivaizduoja, kad jie lengvai uždirbami nes niekas jiems neaiškina kaip sunkiai jie uždirbami,jie nebejaučia ar mažai jaučia meilę tėvų , trečia dauguma vaikų iš viso palieka be tėvų nes išvažiuoja abu . 

Bet čia tik viena iš priežaščių, juk ne visi išvažinėję. Žmonės suaugę pasidarę pikti, bambėjimas girdimas iš visur, suaugusieji darosi vis nekantresni viskam, vaikai nuo viso šito labaisiai kenčia. Vis blogėjanti socialinė padėtis dar blogins situaciją .

Vaikų teisės per daug išpūstos, vaikai įsijaučia, kad čia jie jau visagaliai , žinau porą atvejų kur kultūringos šeimos, tėvai užimantys garbingas darbo vietas , tačiau pradeda tampyti juos po policijas , vaikų teises ir t.t. begalės problemų, nes vaikas negaudamas pinigų ir supykęs nulėkė į vaikų teises ir pasakė mane mušė, praeiti turėjo 6 mėn juos tikrino ir t.t kol galiausiai buvo išaškinta vaiko tyčinis šmeištas .

Ir taip toliau ir taip toliau, galima vardinti ir vardinti begales priežaščių, valdžia, nepagarba vienas kitam, tėvų abejingumas vaikams ir atvirkščiai ir t.t.........

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-21 21:37

Pritariu Kristulkai, siuolaikinis vaiku nelieciamumas, teisiu o ne pareigu afisavimas ir kelimas virs visko daro absoliutu bardaka.Ta pati Salaseviciute kalab apie tai kokie vargsai vaikai musami, engiami, jie turi teises ir t.t., o kada nors ar pasake kad turi pareigas. Net pazymiu knygelese irasyta vaiko teises, tai o kur pareigos? Suprantu kai is tikro vaikai yra musami be jokio reikalo, girtu tevu, bet kai normalioje seimoje uz tikrai bloga elgesi negali vaikui per subine uzduoti -juokas. GAudavau, mano brolis ir dar n vaiku mano laikais, bet muse uz reikla, nebuvo nei minties kam skustis. Kur ritames, ateis laikas kai vaikai tevam snukius dauzys, ir dar vaiku turesi atsiprasyti. Geda. Laikas mokyri vaikus pareigos, pagarbos, o ne reiksminsti teises, kuriu jie dar budami nepilnameciai, vejo pilnose galvose supranta kaip veiksmus -ka noriu ta darau ir Jus man nieko nepadarysit.

2009-08-24 14:17

Vakar vakare vaikštau su mažuoju lauke, ponaitis sugalvojo ant žolytės pasedėti, priešais už 100m krūmai vidurį kiemo, tupi ir sisioja dvi 6-7 metų meragitės, nu sakau labai gražu mergaitės, namai šalia už 5 žingsnių ar taip gražu, atsistojo jos ir sako nu ir nachui taip kam reikia žiūrėti, apšalau .Pro langą žiūri kaip supratau mama ir šypsosi , jos pažiūrėjo pamojavo ir nuėjo prie supynių .Va ką augina tėveliai, jei jiems tai normalu, kultūringa ir gražu, tai ir auga "kultūringa" karta.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-24 14:27

jau dėl vaikų elgesio tai nebekalbų... trūksta žodžių ir tiek... kiemas pas mus irgi pilnas tokių ,kad patikėkit. jiems vienodai ,kad šalia vaikai žaidžia mėtosi akmenimis ir pan. jau žodžių skambumas tai jau pačiai ausys raitosi. arba dar situacija buvo. prieš kelias dienas buvom irgi kieme ,nes čia abai mėstamos dičkės karstiklė s, supynės ir pan. supasi dvi penkiametės ant supynės o maniškė mažoji ant žolytės tekštelėjos dupciuką pavargus nuo vaikščiojimo ir taip kilnoja savo dupciuką banguodama... tai viena mergička pareiškė ji čia ką sexą daro... stoviu klausau ir nebežinau ką sakyti.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-08-24 14:30

Aš vakar irgi nutilau, ką ir besakysi jei motina per langą žiūri ir šypsosi jai čia normalu, kad 6-7 metų vidurį kiemo sisioja ir suaugusį žmogų na ... varo .

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-24 14:50

anksčiau suaugusiam, ar bent kiek vyreniam už save žodį bijojai pasakyt.. o dabar užkabink kokį mažiuką, apie paauglius jau nekalbu visai (dar ne tik na.. gali nusiųst..), išplūs visokiausiais žodžiais, apspjaudys.. baisu. Lipu čia kurią dieną namo laiptais, sėdi merginos 13-16metų, ir semkas gliaudo, o lukštai ant žemės mėtomi (nu negaliu pro tokį vaizdą praeit užsimerkus), sakau o kas panelės valys, juk iki šiūkšledėžės pora metrų, meskit ten, o jos išpūtė akis, sako valytoja valys nu ką aš žinau.. sakau po 5min grįšiu, arba jūsų kad nebūtų, arba lukštų, nebuvo nei vienų

2009-08-24 15:05

Aš ir dabar į vyresni už save kreipiuosi JŪS mane taip auklėjo ir aš pati iš savo sūnaus to reikalauju, o draugės mergatė ateina kviečia mane vardu, atrodo, kad jai draugė būčiau, tokių dalykų aš netoliaruoju.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-24 15:07

vat ir as taip isaukleta,kad uz save i vyresni zmogu kreipiuosi JUS.nes pasakyti TU,kazkaip nedrystu.cia daug kas priklauso nuo tevu auklejimo

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 88

2009-08-24 15:14

nu apie siuolaikinius vaikus tai tikrai patyliu......pas mus kieme ir tas pats.spjaudosi is akmenu metosi...o zodymas koks, tai net baisu darosi kai pasiklausai.negana to dar senivo amziaus zmones uzgaulioja..baisu........

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-24 15:18

net as taip nemoku keiktis kaip tie kiemo pypliai.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-24 16:12

aš irgi į vyresnį kreipiuosi jūs, to paties reikalausiu ir iš dukros tik mane kad vadintų mama tu, nes man  nelabai patinka, kai į tėvus jūs kreipiamasi

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-25 13:42

va dėl to kreipimosi į vyresnį Jūs... aš irgi esu taip įpratus ir visada taip kreipiuosi. tik tėveliams savo irgi sakau tu, na man jie gi nesvetimi, negražiai man skamba ir tiek. ir merginoms savo sakau kad taip man sakytų. tik va su kitais sudetinga. mat ir darželyje dabar moko kreiptis vardu į auklėtojas, kad laisvai vaikai bendrautų ir pan. bet aš merginai pasakiau taip, jeigu leidžia taip vadinti sakyk, bet pridėk dar kreipinį auklėtojas.....(ir vardą). į tetas irgi liepiu kreiptis teta........., močiutes irgi taip pat, nes kitaip nesupranta apie kurią eina kalba.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-25 14:07

jau siais laikais kokie vaikai yra palike tai baisu,as jau nekalbu apie paauglius kurie susiskirste grupelemis vyrauja kredo as kietas o tu gausi i galva,bet kai pypliai vos nuo zemes matyti spjaudosi ir zodynas jau nebekalbu koksai neturi jokio supratimo kad su su augusiu nereikia elgtis kaip su savo bendraamziu draugu,ir kiek pastebejau kad daugumos tokiu vaiku tevams visiskai dzin ka vaikas veikia kieme ir kaip kalba,aisku gal jie namuose visiskai kitokie vaikai,nesakau kad mes kai augom buvo angelai,bet i suaugusi kreipemes jus ir nevartojom keiksmazodziu,uz tokius zodzius nuo mamos butume gave gerai per snuki,gryzusi i lt atkreipiau demesi kad mergaites paaugles nieko nesiskiria nuo berniuku,net dar baisesnes savo kalba ir naglumu,mes ryte irgi radom gera siurpriza lauke subraizyta masina ir kieno cia darbas tik vaiku,o kaip sakoma nepagavai uz rankos negali sakyti kuris tai padare

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-25 15:30

ir is kur tie vaikai tokie atsiranda... tikrai ne gandras atnese. ka namuose mato, taip ir patys elgiasi. juk vaikai elgesi kopijuoja, taigi nuo musu paciu priklauso, kaip isauklesim, taip ir turesim. yra ir pas mus tokiu perliuku, kad ojojoi... antrokas su broliu trecioku bande darzelinuke isprievartaut. butent bande, nes niekas ten pas juos dar nevyksta. bet mate, kaip teveliai elgiasi, ir patys bando taip daryti. aisku, pilna ir normaliu seimu ir vaiku, tik tokie nenormalus  labiausiai matomi. cia jau tevu reikalas kokias vertybes vaikui iskiepyt, kad jis ateity atsirinktu su kuo bendrauti, o su kuo ne.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-08-25 15:42

kristuk teisingai mūsų vaikai tai mūsų veidrodžiai,  o ir tėvai dabar patyliu viskas vaikams galima, prisižiūrėjo į užsienius , nesuprantu aš tų viskas galima ir tkriausiai nesuprasiu .

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-25 17:34

Uj nigąsdinkit merginos

Kai vaikas mažas - sąlyginai yra gerai, nes jis kaip ir priklausomas nuo tavęs ir nuo tavo elgesio, draudimo. O va kai jis tampa paauglys... Tuomet išryškėja, ar visą tą laiką tu gerai jį auklėjai. Čia baisiau nei koks valstybinis egzaminas... Laukiu ir aš dabar šio egzamino rezultatų

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-26 10:49

Žinot   Kažkaip vakar nuo kompo nuėjau visiškai subjurusios nuotaikos, nes paskutinis komentaras Mama.lt forume buvo apie pomidorų konkursą :D

Ir paskui šyptelėjau: šiuolaikiniai vaikai, šiuolaikiniai vaikai, agresija, bla bla bla... Gal pradžiai iš tiesų reiktų savo nervus, nuotaikas susitvarkyti, o tada vaikus pulti, kad jie ne tokie geručiai, kaip norėtųsi. Norim idealių vaikų, tačiau patys to idealo nesiekiam. 

Aišku, apie tai ir tema, apie tai ir pastabos. Tik gaila, kad rašinėja ir dalinasi patirtimi tos, kurios ir taip visą tai suvokia.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-08-26 10:51

Dėl tų pomidorų ir komentarų aš tą patį pagalvojau, kokios pykčio, pavydo pilnos mamos, va tokie ir vaikai užaugs, valerijonų joms pasiūliau, bet kažin ar pasinaudos mano patarimu, nors tikrai vertėtų

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-26 13:35

Oi šiuolaikiniai vaikai aš tai jau žinau. Pabaigus mokslus ėjau į mokykla dirbti pirmas darbas, rožinės svajonės, tvarką padarysiu. Na kaip sakant vienas lauko  kare ne kareivis, reikia visų bendradarbiavimo.  Bet kaip sakoma tvarką pradėti daryti pirmiausia nuo savo šeimos.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
armanda