Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Ar jaučiatės saugi...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-12-10 09:10

Bet tu drąsi, nors nežinai kaip kokioje situacijoje reguočiau aš, gal spirčiau į klyną . Ot kaip saugu net su vaikais ramiai išeiti nebegalima

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-12-10 09:27

reikes duju balioneli isigyti.bet siokia tokia paguoda bus.bent tam kartui.vat kazkaip atsirado drasa.savaime is kazkur.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-10 09:36

nu papasakosiu ir as nutikima, nuvaziavom aplankyti vyro mociutes buvo jau tamsu. ji turi sandeliuka lauke, ysukam y kiema, o sandeliuko durys atvertos o ten kazkoks pilietis kuiciasi. nepasimetem nei vienas. vyras pribeges ciupo ta asmeny issitempe is sandeliuko ir paskui as vyro per daug neraminau  :) buvo keletas smugiu, as y ta laika iskvieciau policija. greitai atvyko ir issiveze jy, parase mociute pareiskima uz ysilauzima. Gavo pilietis siaip baudele, gavo atlyginti nuostolius uz sulauzyta spyna.  Galvoju, kad vaivorykste ir nepasimete, jei sugebejo uzverti masinos duris, sugebejo apsaukti jy... nagli dabar ir banditai atrodo vidury bal;tos dienos gali buti apiplestas... dziaugiuosi kad viskas gerai jums vaivorykste pasibaige :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2009-12-10 11:52

manau kad kai esi su vaikais tai maziausiai ir galvoji apie save ir tos drasos atsiranda is nezinia kur, nebuna kada galvoti ka daryt ar kaip, viskas savaime gaunasi.

saunuole vaivorykste kad nepasimetei, isivaizduoju kaip issigandot visi

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

2009-12-10 12:11

elita 2009 12 10    

manau kad kai esi su vaikais tai maziausiai ir galvoji apie save ir tos drasos atsiranda is nezinia kur, nebuna kada galvoti ka daryt ar kaip, viskas savaime gaunasi.

saunuole vaivorykste kad nepasimetei, isivaizduoju kaip issigandot visi

tos baimes tiek nebuvo,ant kiek nemalonu ir slykstu,kai kazkoks nusmurgelis braunasi i masina.bet abejoju ar ka jis butu padares,nes labai itartinas,greiciausiai apsineses nuo narkotiku.bet va,rankine su pinigais ir banko kortelemis tai drasiai galejo nugvelbti.as ji pries tai kokias 5 min stebejau.nes gana itartinai elgesi.ziurejau per veidrodelius ir stebejau ji.

2009-12-10 12:17

kai pagalvoji tai baisu, kiek daug yra tokiu, galima sakyt, nusivaziavusiu zmoniu, kurie del skatiko nezinia ka padarytu o ji gave isleidzia svaigalams ar dar kokiems kvaisalams....

2009-12-10 12:20

elita 2009 12 10    

kai pagalvoji tai baisu, kiek daug yra tokiu, galima sakyt, nusivaziavusiu zmoniu, kurie del skatiko nezinia ka padarytu o ji gave isleidzia svaigalams ar dar kokiems kvaisalams....

Vat butent.ir nei vieta nebesvarbi.atrodo ir zmones kitoje gatves puseje vaiksto.bet jiems ne motais.

2009-12-10 12:23

jau jiems niekas nebesvarbu, tik vienas dalykas galvoj, kaip gaut dar viena doze

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-12-10 12:37

Vaje,Vaivorykste,as daznai pasilieku su mergyte gale sedeti,o vyras trumpam isbega,aisku,jokiu rankiniu nebuna ,bet vistiek... Net nezinau kaip man su reakcija ar drasa butu... Kartais,kai vakarais gryztu veliau namo,niekada nelaukiu paskui einancio zmogaus lifte,nebent tikra esu,kad tai kaimynas,kitaip,jam tenka vaziuoti kitu liftu arba bumbeti ,kad kale duris panoseje uzdare,bet man taip saugiau...

2009-12-10 13:50

mamba 2009 12 10    

Vaje,Vaivorykste,as daznai pasilieku su mergyte gale sedeti,o vyras trumpam isbega,aisku,jokiu rankiniu nebuna ,bet vistiek... Net nezinau kaip man su reakcija ar drasa butu... Kartais,kai vakarais gryztu veliau namo,niekada nelaukiu paskui einancio zmogaus lifte,nebent tikra esu,kad tai kaimynas,kitaip,jam tenka vaziuoti kitu liftu arba bumbeti ,kad kale duris panoseje uzdare,bet man taip saugiau...

gerai darai,mamba.del saugumo viska tenka padaryti.jei nesisaugosim,niekas kitas musu neapsaugos.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-12-10 16:14

vaivorykste 2009 12 10

reikes duju balioneli isigyti.bet siokia tokia paguoda bus.bent tam kartui.vat kazkaip atsirado drasa.savaime is kazkur.

turejau ir as duju balioneli,bet taip ir nepanaudojau,budavo einu po naktines ziema tamsu,visokiu slampineja,oi  galvoju tai tik prisiartinkit,na ir kas butu buve,kol issitraukciau is rankines ir kapiec butu mannet neisivaizduoju kuo gali zmogus apsisaugoti,aisku reik nesiotis ta balioneli kiseneje,bet dar jai vejas i tave,tai sau gali pasipurksti,ai nesuprantu net kaip geriau

Ar jaučiatės saugi savo mieste?

2009-12-11 07:49

mano tevai turejo,bet aisku,nepanaudojo irgi.bet jei isigysiu,tai eidama tamsiu paros metu ne rankineje nesciausi,bet kiseneje.svarbu ne pasimesti,bet manau galima speti ji panaudoti esant reikalui.svarbu reakcija.bet vel,nezinai kokia situacija gali iskilti.tuo atveju,kuris man atsitiko,tikrai buciau panaudojusi.bet jei kazkas vytusi,tai ko gero ne tas ir galvoje butu.

2012-10-05 10:51

Kuo toliau,tuo is tikruju nemaloniau vaikscioti tamsiu paros metu.Nors praktiskai ir nevaikstau tamsiu paros metu.Bet ka pastebejau jau koki pora metu.Karts nuo karto tenka gryzti arba labai velai vakare,arba tiesiog nakti.Tai mazuose miesteliuose,net gatviu apsvietimas isjungtas,nedega ne vienas mieste esantis stulpas.Gatves apsisviecia tik nuo parduotuviu vitrinu.Musu mieste ir dega,tai gal tik kas trecias stulpas.Tai kadangi sitaip tamsu,tai zmones tikrai negali jaustis saugus.Apsviestas tik bulvaras,o kitos gatves,tai baisu.Ir dabar,kai jau anksciau pradeda temti,zmonems tikrai didesnis pavojus,mieste.

4

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Ar jaučiatės saugi savo...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Sunaitelis