Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Ar jaučiatės saugi...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-21 07:55

Nesenai musu mieste,buvo uzpulta moteris.aisku,rasta nuzudyta.ir tai ne vienas toks atvejis.baisu darosi.ir nesaugu.nejau,tiek nusiritome,kad is namu ne kojos nebegalima iskelti.jau ir dienos metu darosi nesaugu.tai rankine atima,tai telefona.mane pacia pries kokius7-8 metus apvoge vaziuojancia miesto autobuse.ir dar girdejau,kad mazina policijos darbuotoju skaiciu.tai kas tada bus?

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-21 13:58

na tikrai nesijaučiu saugi, net namie būdama ir tai nelabai. mat teko girdėti atvejų kai būdami namie dienos metu žmonės savo namuose buvo sudaužyti ir apvogti... tai vis pagalvoju apie dujinį pistoletą, sesuo tai jau be balionėlio niekur neina...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-21 14:06

na as irgi nesijauciu saugi..tuo labiau kai dabra ukryte turiu tai ne taip ir lengva kaip ssakant pasprukti..as irgi visad nesiojuos asariniu duju.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-21 14:10

o as atvirai pasakius kai gryzau i lt tai vakare stengiaus isvis nevaikscioti,jei kur reikejo toliau pavaziuot ir nebuvo vezanciu taxi imuos,nes pas mus toks miestas pilnas chuliganu,kai buvau gryzus viena jaunuoli primuse mirtinai,per nakti vienam rajone 15 masinu apvoge,mano seimos masina vos nenuvare,gryzo is olandijos vaikinas buvo su peiliu nudurtas,ir aplamai daug visokiu nelaimiu,nueik i kavine bijok kad i galva negautum is jos gryzdamas namo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-08-21 14:19

O aš tai pakankamai saugiai. Vakarais niekur nevaikštau, tai ir nėra ko bijoti..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-21 14:36

Aš pati tai senai saugiai nesijaučiu ir labai liūdna dėl tokios padeties, bet man labiausiai nerimą kelia kaip vaikas išeina į lauką, lakstau ir lakstau į balkoną, kiek visokių iškrypelių, vaikų "vagių", "reketininku" baisu, praeitą vasarą mano vaikui priėję 2 paaugliai reikalavo, kad eitų namo ir iš mūsų išreikalautu 5 litų, atėjo drebančiu balsu sako gali duoti pinigų, tokių dalykų iki to nebuvo ir iškarto save elgesiu išdavė, kad čia kažkas ne taip, pradėjom su vyru klausinėti, na ir išgirdome, kad jo lauke laukia du "reketininkai" tai vyras pablūdo išėjęs, matėme dar sukant ratus juos, bet veikiausiai dingo. Kalu ir kalu jam, kad turi mums viską viską pasakoti, jei matai svetimus nepasitikėk , eik į šoną kviek tėvus, bėk pas kaimynus ir t.t. Labai baisu kaip vyksta tokie dalykai.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-21 14:39

bet kai pagalvoji ar bera tokia vieta kur galetum jaustis saugiau,namie jautiesi nesaugiai,darbe taip pat gatveje irgi,nu tikrai arteja pasaulio pabaiga kai uz lita zmogu nuzudo,bedarbyste ir ubagyste greit visus isskers

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-21 16:39

aga vakar per zinias sake kad apie 900 policininku atleisti turi, nes nera lt. tikrai baisu.. bet nesu niekada su tuos susidurusi tfu tfu tfu, tai kolkas, tikrai kazkaip nebijau.. vakstau ir vakare kai reikalas yra...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-21 16:39

o kaip skirta taip ir  bus...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-21 16:51

na pas mus kaime tai nieko, tik parduotuvej dirbt iki 9 nejauku, ypac ziema, kai jau tamsu vakare. o kai gyvenom mieste, tai be dujinio niekur neidavau, nes maza kas gali prisikabint, kad ir laiptinej, ar belekur kitur. dabar sautuva pasiimu tik kai vakare i miesta vaziuoju

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-23 12:41

Taip,Kristulka teisi sakydama,kad labiausiai tai del vaiku baisu,nes nelaikysi juk namie ir namie.Pas mus taip pat buvo kieme incidentas,bet ne del pinigu,o del aprangos:sumaste keli ereliai,kad i zaidimu aikstele su treningais negalima,pareina mano vaikinas visas apsiverkes,kad neleidzia nei suptis,nieko neleidzia.Liepem eiti ,o mes su vyru per balkona stebejome.Ir tikrai -tik jis nuejo,tuoj vienas prisitate ir pastume,maniskis dar kelis kartus bande eiti suptis ir ant ciuozyklos,bet bergzdziai,ji isstumdavo.Bet kai anie ereliai kojas pries ji kilnoti pradejo,vyras pasiuto,nusileido apacion ir nuejes net papurte viena.Keisciausia,kad dabar tie negerieciai geri "draugai".Tik jau maniskis su jais nedraugauja.O nuo tokiu smulkmenu ir prasideda blogesni dalykai.Sunku kartais tiems vaikams isaiskinti kur ta riba kai reikia uz save kovoti,o kada tiesiog sprukti ir tai nebus negarbinga,juk jiems viskas dar nauja ir nezinoma.

2009-08-24 10:16

teisingai kazkas sake,kad ir namie dabar negali jaustis saugus.ir is kaimynu kazin ar sulauksi pagalbos bedai atsitikus.dabar zmones vieni kitu bijo.net dienos metu bijo duris atidaryti,ypac pagyvene zmones.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-26 18:06

Aš kai dirbau Kaune buvo jau apie 22val vakaro tai buvau išgasdinta. Stoviu stotelėje laukiu autobuso žiema, tamsu prieina jaunas vyrukas atkiša pistoleta ar kažką į tai panašaus ir sako nori nušausiu? Nu geras galvoju kas mane ras Kalniečiuose namai toli, nu sakau nešauk tai tas ir nuėjo į kitą gatvės pusę. Na po to incidento tai kažkur pusę metų žvalgydavausi į visas puses atrodė kad mane kas seka.

2009-08-26 18:37

Aš bijau vakarais vaikščioti po atsitikimo prieš 8 nerius metus, laukiausi pirmo sūnaus , pilvas jau buvo gerokai iššokęs, ėjau apie 21 val. iš parduotuvės ir išgėrę pacanai eidami pro šalį trenkė į pilvą , aprekė visokiausiais žodžiais, parėjau ašaromis apsipylusi, labai labai pergyvenau dėl vaikelio, kad mano išgastis nepakenktų, gimė su dėme ant rankos, sako, kad tai išgaščio dėmė .

Po to karto labai įgavau baimę vaikščioti vakarais.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-27 09:42

zinau tik tiek, kad kiekviename mieste yra tokiu rajonu, kur geriau sutemus nesilankyti ir siaip dienos metu nesaugu. Taciau kaip pavyzdziai rodo, nelaime gali nutikti ir vidury baltos dienos miesto centre. taciau as jauciuosi savo mietse saugi, miestas yra stebimas vaizdo kameromis, jau cia pas mus pasistenge kameru pilna visur... tai kazkaip nesiskundziu. zinoma pas mus irgi neseniai buvo nuzudymo atvejis prie upes kaip saknat jaunuoliai sventei kazkuo nepasidalina o rezultate vienas negyvas kitas perdurtais plauciais is mirties vadavosi... bet dar tas saugumas gal kazkiek ir nuo paciu zmoniu priklauso (kalbu apie savo miesto atvejy) kokios aplinkybes buvo tos nuzudytos moters nezinau turbut gal niekas ir nesuzinos...

2009-08-27 09:44

kas is tu kameru.tikrai jos neapsaugos.ir cia neissigelbejimas

2009-08-27 09:48

Na yra ir pas mus tų kamerų bulvaruose centre, bet man kameros saugumo nesuteikia . O dar kaip moterį nužudė  ryto metu  , ir kaip vaikus prievartauja dienos metu ir kaip daugėja visokių iškrypėlių , tai su lig kiekvienais metais vis nesaugiau .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-08-27 09:48

pareigune, nemanau kad siuo metu tos kameros vakare kai jau tamsu ar nakti kuo pades..., kadangi pas mus gi mieste dabar gatvese nedega sviesa..., na bet kai mes gryztam iki devintos valandos namo, tai jauciames saugiai... kai tamsu manes vienos i gatve jokiu budu neisvarys....

2009-08-27 09:50

bet koks saugumas nuo manes priklauso?jei eini i darba ir tave nei is sio nei is to uzpuola,ir nuzudo.ir kiek tokiu atveju.dienos metu parke,kur daug zmoniu,vis vien sugeba atipti rankines.tai kaip man apsisaugoti?is namu neiseiti?ir namuose puola.jokio saugumo nera lietuvoj.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-27 09:53

nu ka galiu pasakyti, juk policininko ant kiekvieno kampo nepastatysi... kameru nauda ta kad sugauti nusikaltelius lengviau ir tikrai kameromis stebimose vietose daug maziau nusikaltimu... nu dar banditai ne tiek ziopli kad po kamera prievartautu ar zudytu... taciau zinokite galvoju kad prie to saugumo galime prisideti kiekvienas. pas mus visuomeneje dar dar daug abejingu zmoniu kitu nelaimems... tikrai yra tokia pozicija,kad jau geriau apsimesiu kad nematau, kad negirdziu... kaip sakoma: Juk ne mano tvartas dega, o kaimyno...

1

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Ar jaučiatės saugi savo...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Svarstykliuke