Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Skausmas nėštumo metu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 12

2009-08-20 13:30

sweikos busimos mamytes,norejau paklausti ar nors wiena kankinas del skausmo dubens kauluose?man tai labai skauda kartais net negaliu sedeti vienoje wietoje,arba jei guli ir nori atsikelti tai net paeit is kart negali man db 7 menesiai,nzn ar tai normalu ar ne?gal yra kam taip buve?aciu visom uz atsakymus

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-20 13:36

na galiu pasakyti tik tiek, kad po truputį plečiasi kaulai ir tiek.ruošiasi gimdymui. man taip buvo abiem neštumais, per antrą aišku mažiau. na taip aišku tiesmukai nesuprask kad kaulai patys didėja ar kažkas, paprasčiausiai ten kažkaip tempiasi viskas ir darosi didesnė erdvė.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-21 07:06

man taip pat irgi buvo.taip uzeidavo dubens kaulus skaudeti,kad oiiiiiiii...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 77

2009-08-21 12:08

skauda ir man matyt taip turi buti ypac nakti net is lovos sunku atsikelti :)

Skausmas nėštumo metu

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 35

2010-10-28 15:31

sveikos mamytes,noreciau pasidometi  kaip ten yra del kirksnies skausmo...mums 32 sav,ir jau kokios 2 sav.skauda kirksny tarpukojyje,bet ne isoreje kur koja su pilvu lieciasigal cia kokios problemos su kiausidem? ar leliukas gal koki nerva uzspaude? ar dar kas nors?gal kas gali mane paprotinti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2010-11-02 14:40

tiesiog net nezinau man ir kazkoks skausmas atsirado bet net nemoku apsakyti kurioj toj vietoj,as mastau kgal kas ne taip su gimdos kakleliu na ryt eisiu pas gydytoja bandysiu pasidomet

]

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-11-02 14:44

cia normalus dalykas yra daugumai nestukiu buna tokie skausmai,kiek zinau tai gimda susitraukineja del to ir skauda,jei neklystu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2010-11-03 13:29

buva7u siandien pas gydytoja sako gla koks uzdegimas paeme tepineli penktadieni skambinsiu,israse zvakutes bet sake reik laukt atsakymo

]

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 35

2010-11-04 15:40

as ir buvau pas gyd.man tai sake kad tai normalu,nes leliukas jau galvyte i apacia...o dar ir klubus skaudet pradejo,bet viena diena maziau kita diena maziau

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-25 14:56

O man vakar ir užvakar kairiji šona skaudejo taip  stipriai kad miegoti negalejau o šiandien kai susiruošiau pas daktare praejo, tai skaičiau daug variantu gali būti, net iki uždiegimo, tai rytoj vistiek nueisiu, nieks per galva neduos.  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-01-26 10:16

Kirkšnį skauda, nes užspaudžiami nervai ir nieko čia nepadarysi - man daktarka sake, kad vaistas vienas - pagomdysi ir praeis... O tuos 4 mėn vos šliaužiojau neskaitant to kad kaukt norėdavos kiekvienam žingsny.. Ir nieko išvaikščiojau, atsirado  lelia, ši prob išnyko....

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-01-26 17:28

Drugeli ir ka pasake gydytojai? viskas ore, taip sakant? :)

2011-01-27 10:43

Kad nieko rimto, galvojo uždegimas, bet  patempimas truputi sekmadieni padirbau namie niu ir dave savo reakcija, ačiu dievui kad viskas gerai 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-01-29 15:17

deja ir mane siandien skausmas pagulde... kairiji sona taip skaudejo, kad teko budinciajam gydytojui skambint, o sis is darbo namo issiunte. guliu nuo pacio ryto kojas susikelus... skausmas labai riecia i kamuoli. gerai, kad bent jau nekraujuoju. bet jei nepraeis skausmas po keliu vandeliu, skambinsim vel...

2011-02-01 18:00

Imba 2011 01 29    

deja ir mane siandien skausmas pagulde... kairiji sona taip skaudejo, kad teko budinciajam gydytojui skambint, o sis is darbo namo issiunte. guliu nuo pacio ryto kojas susikelus... skausmas labai riecia i kamuoli. gerai, kad bent jau nekraujuoju. bet jei nepraeis skausmas po keliu vandeliu, skambinsim vel...

o ka tau pasake, kaip jauties?

2011-02-01 18:44

na itare slapimo pusles uzdegima, bet jau taip nelabai tvirtai, bet vis tiek antibiotiku israse. o nuo ju labai pykina :( ir siaip kartais po sestadienio uzeina toks diegiantis skausmelis tam sone... vaistu kursas duotas iki penktadienio, o pirmadieni pas savo gydytoja slapima priduot ir ziuret, ar nebera tos bakterijos....

2011-02-02 09:48

Imba,  linkiu greičiau pasveikti, laikykis. 

2011-02-02 16:37

Drugeli, aciu :) pati net nezinau, ar tas skausmas buvo man del to uzdegimo, ar del streso darbe...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-02-02 17:03

Imba, tai ar praejo skausmai ?

ir kaip jautiesi aplamai

2011-02-02 19:17

nu skaudet nebeskauda (tfu tfu tfu), bet nuo tu antibiotiku pykina dar labiau, nei nestumo pradzioj...

labai greit pavargstu, todel darbe isbut iki galo yra sudetinga. bet siaip tai bandom laikytis. turim gera parama is busimo tecio puses ;)

kaip kitu mamyciu sveikateles? 

1

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Dominykas