Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > TOP SHOP prekės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2015-06-26 23:58

Nu žinok kalbant apie didesnį vaisių ir daržovių įtraukimą į racioną, tai nutribullet'as man labai pasitarnavo šituo klausimu. As pusryčiam pvz. šiaip tikrai nespėčiau suvalgyt banano ir 3 persikų, ir dar kruvos špinatų ir riešutų dar, o kai viską į kokteiliuką susiplaki per pora min. ir išgeri, tai kaip niekur nieko. Dar atradau, kad vietoj špinatų galima brokolį dėt, o iš esmės tai apskritai kokią tik nori žalumą, tai vien žallių daržovių/salotų mano racione gerokai padaugėjo pradėjus nutribullet'ą naudot, o jos yra labai sveikos ir tikrau dauguma jų labai mažai valgo....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2015-06-30 20:29

Nieko nebus, jaučiu reik pirkt, nes dabar tai apgailėtinas mano racionas, kai pagalvoju ... Tu iš top shop pirkai?  kas įeina į komplektaciją?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2015-07-27 23:47

Jei dar nenusipirkai, tai maciau dabar kazkokia akcija vyksta perkant nutribullet galima laimet keliem menesiam maximoj cekiu vaisiam pirkt.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2015-10-01 22:00

Jau nusipirkau!! Eina sau koks fainas daiktas Nutribullet'as! Net virtuvej suktis daugiau pradejau, kai nuspirkau, visokius naujus receptus vis isbandau. Ten ir knygutej, kuri prideta prie jo, visokiu radau daug skaniu idomiu ir youtube pilna visko. Dabar kai orai saltyn, tai jau jauciu, kad leisiu dienas virtuvej eksperimentuodama :D

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2016-01-04 02:06

Sveikos, kalbant apie top shop prekes - žiūrinėjau jų puslapį ir aptikau batus, Walkmaxx vadinas - niekas nesat nusipirkusios? Rašo, kad vandeniui atsaprūs ir šalčiui, padai padygliuoti, tai įsivaizduoju, kad ir ledai neabaisūs. Gal kas atsiliepimų turit kaip kokybė?

2016-01-04 11:57

Mama mano walkmaxx'us nusipirkus. "Tankais" vadina, nes gali kiaurai visus sniegynus ir ledynus eit - nieks nebaisu. Šiaip labai patogūs, buvau nuvogus su šuniu į mišką einant pasivaikščiot. Tikrai, kaip su tankais ir jaučiaus, braidžiau po pusnis, lipau į kalnelius apledijusius be jokio vargo. Galvoju net ir sau nusipirkt tokiom ekspedicijom. 

2016-02-24 16:33

Aš jau sau irgi nusipirkau šituos rimtus su apkaustais http://www.topshop.lt/grozis_ir_sveikata/avalyne/walkmaxx_anti_slip_moteriski_zieminiai_batai.html. Geriausi žieminiai, kokius tik turėjau, jokie orai nebaisūs. 

2016-02-24 16:42

Aš tik vištelė pirma nesusivokiau, kad tie apkaustai reguliuojami ir kad juos galima paslėpt, kai eini neslidžiu paviršium ir atsilenkt tik kai reikia :D Galvojau, gal jau šią žiemą nepirkt, nes lyg ir pavasaris ant nosies. Bet žžiūriu dabar pro langą, vieną minutę saulė, kita - pūga ir žinant Lietuvos orus taip dar porą mėnesių gali būt, gal vis tik reik pasiimt ir man .. :D

2016-03-21 18:59

Aš tai jau galvojau, kad  galiu pakuot kitam sezonui savo pakaustytus Walkmaxx'us, bet savaitgalį ėjo į trasą miške su šuniu, kaip reikalas :D Juokavau su drauge, kad Lietuvoj realiai gali turėt dvi poras batų, va tokius arba jau basutes vasarines (nors patartina gumines :D )

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2016-03-31 21:18

operatore12 2015 05 27    

Tiesa sakant nutribulleta tikrai daznai naudoju. VIsu pirma tai as kokteilius labai daznai daraus, o vasara jauciu dar padaznes sitas geris + visokius padazus megstu su juo daryt ir sriuba jame galima sutrint, jei reikia. Kazkada ir kieta suri su juo smulkinau, kai nepavyko dziugo jau smulkinto pardej rast :D

Klausimas - o galima jame trinti kietesnius dalykėlius? Ne akmenis, žinoma, bet pvz, žalias morkas? Varikliuko galingumas manau pakankamas, man tik dėl plastmasinio indo toks klausimas kilo. Ir ar nebijo jis karščio? Pvz., ar būtų galima jame ką tik išvirtą sriubą pertrint, ar reikėtų laukti kol ji atvės?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2017-07-03 01:25

Aš iš top shop šiais metais jau kelias poras Walkmaxx batų pirkau. Žiauriai patenkinta likau. Žieminiai super atsparūs viskam ir gali vaikščiot per baisiausius šalčius , ledus ir lietus, o vasariniai "balerinoss ir kedukai irgi super komfortiški ir man labai patinka tie jų lenkti padai. Kojos mažiau pavargsta, nors su jais treniruojami vidiniai raumenys. + kiek žinau sąnariams mažesnė apkrova su tokiais. 

2017-11-01 00:25

Aš nusipirkau naujus meiles šiandien, tikrai žinokit užsidėjau ir įsimylėjau - comfort style walkmaxx - jų vidpadžiai iš tos "memory" medžiagos, tai kaip per debesį eini!

2017-12-30 01:49

Dėl indų atsparumo temperatūrai galiu pasakyt, kad ramiai į juos gali kad ir arbatą darytis. Tiesa, smulkintuvo ašmenim nėra naudinga plikytis, todėl patarčiau kiek atvėsint, bent kad nebūtų visai verdantis reikalas :) O kas liečia smulkinimo pajėgumus - kiek visko esu bandžius - viską sutrynė be problemų. Aš su Nutribullet smulkinau ir kavos pupeles, ir riešutus, ir ledukus - nei karto "nepaspringo" :)  

2017-12-30 01:51

alanteja 2017 11 01    

Aš nusipirkau naujus meiles šiandien, tikrai žinokit užsidėjau ir įsimylėjau - comfort style walkmaxx - jų vidpadžiai iš tos "memory" medžiagos, tai kaip per debesį eini!

Aš tuos vidpažius irgi esu išbandžius - pasaka :) Užpirkau tada visai šeimai dovanų. Toks mažas dalykas, atrodo, o kokį skirtumą padaro.

4

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
Simona