Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Kaip sutaupyti perkant...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-09-06 16:45

Tikrai galima sutaupyti daug pinigų perkant maistą kai vyksta akcijos prekybos centruose. Ir visai nesunku stebėti tas akcijas, nes yra ne vienas tinklapis internete, kur skelbiamos akcijos visų prekybos tinklų. Pvz., www.maistogidas.lt yra rubrika apie akcijas, kur galima pamatyt visų prekybos centrų akcijas ir dar pasidaryt pirkinių sąrašą. Su vyru važiuojam apsipirkt praktiškai kasdien po darbo. Perkam daug, nes dažnai perkam ne tik sau, bet ir tėvams, tai visada sutaupom nuo keliolikos iki keliasdešimt litų per diena. O dėl keliasdešimt litų jau verta ir per keletą skirtingų parduotuvių pereit.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-06 17:38

su tuom nuolaidom ir akcijom atsargiai reikia.nesakau,kad visada,bet daznai buna kaina uzkelta,o nuolaida padaryta.bet baigiasi akcija,tai pasiziuri,kad ta preke kainavo tiek pat,kiek ir su nuolaida.taip jau ne karta isitikinau.vat ir siandien buvo toks atvejis.vyriskos kojines su 40%nuolaida.ant virsaus-nauja kaina uzklijuota.o nuplesus naujos kainos lipduka,po apacia pasimate,kad tu kojiniu reali kaina 2 litais mazesne,nei dabar per akcija.tai ir kyla klausimas-kur cia akcija,ir kur cia galima sutaupyti?

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-06 17:39

kad ir ne apie maista parasiau,bet situacija tokia,kad ne visada galima sutaupyti.kartais tai buna tiesiog akiu dumimas.beje,ir su maisto produktais daznokai taip buna.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-09-06 18:27

Va, mums pasisekė, kad abiejų tėveliai gyvena kaime. Mano tėveliai parūpina mėsytės, vasara užaugina mėsinių vištaičių, vyro tėveliai pieno produktų, o daržovėmis ir tie ir tie aprūpina. Kol gyvenau viena, be vyro, tingėdavau kas vakarą darytis valgyt, bet kai esame kartu tenka taupyti šeimos pinigėlius

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-06 19:25

pas mus situacija panasiai kaip pas seskute. Darzoviu neperkam, pieno produktu taip pat, pasiruosiu ziemai visko ko tik sugalvoju ir taip susitaupo. Vistiena, kalakutiena, antiena, zasiena duoda mano krikstatevis, jis augina paukscius tai kaip sakant paukstienos netruksta. Mesos nusiperku - dazniausiai farso... o taupymas papuolus ant akciju bangos gal ir geras dalykas tik as paprastai nespeju ant tu visu akciju parduotuvese :) tiesa, dar apsiperkam taip vadinamose tiekeju firminese parduotuvese, paprastai buna patys svieziausi produktai ir net pigiau nei prekybos centruose...

Paskutinį kartą redagavo: pareigune (2009-09-06 19:28)

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-09-06 23:32

Mes tai gyvenam kaime. Pieno ir darzoviu netruksta, tik mesyte jau reikia pirk. Siaip prekybos centruose galima pataikyt ant geru akciju, bet kartais tikrai kainos buna didesnes nei be akcijos. Paprasciausiai reik zinot daugmaz kainas kad neapsisautum. Taip ir susitaupom po truputi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 12

2012-02-10 21:09

;) http://taupyk.wordpress.com

Apie maistą ir apie taupymą jį perkant :)

http://dainulle.wordpress.com

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-11-29 15:44

O aš esu ne kartą pirkusi su akcijomis ir esu patenkinta :)

Masinis

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2017-02-17 11:23

Patogu apsipirkti maisto visai savaitei internetu. Atsisėdu ramiai vakare, pasižiūriu, ko trūksta namuose ir užsisakau. Atveža tiesiai į namus. Aišku, pradedu irgi nuo akcijų pirmiausiai :)  https://www.zzz.lt/ypatingi-pasiulymai

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Kaip sutaupyti perkant...

Šiandien gimtadienius švenčia (211)
Gabija