Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Kaip sutaupyti perkant...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2009-08-20 10:10

Ar matėte žiniasklaidoje pranešimus apie atliktą tyrimą dėl maisto kainų?

Šis tyrimas padėjo atskleisti, kad skaitant etiketes bei lyginant kainas galima sutaupyti iki 20 proc.

Daugiausia sutaupyti galima perkant pieniškas dešreles. Tos pačios aukščiausios kokybės, panašaus svorio dešrelių pakuočių kainos skyrėsi 37 proc. (2,49 Lt). Taip pat nemažai sutaupyti galima atidžiai renkantis juodą duoną (18 proc., arba 0,40 Lt), pieną (15 proc., arba 0,32 Lt). Mažiausiai sutaupyti pavyks perkant jogurtą – 4 proc. (0,10 Lt).

Maisto produktų kainų lyginimas yra dalis vartotojų informavimo kampanijos „Žinok savo teises ir laimėk“, inicijuotos Europos Sąjungos.

Visą informaciją apie tyrimą galite rasti čia http://ecc.lt/zinokteises/?LT=naujienos&am...-20-proc-pigiau

O čia yra interviu su tyrimą atlikusia Zita Čeponyte http://www.youtube.com/watch?v=brI5m8M-mp0

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-20 10:12

skaiciau spaudoje ta pacia info

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-20 21:34

As tai labai dziaugiuosi, kad mazai ka is maisto produktu reikia pirkti parduotuvese, nes- darzoves uzsiauginam visas patys, mesos gaunam gana pigiai is pazystamu, kurie dirba paukstyne, ir plius dar uosviai uzaugina, cukraus, aliejaus ir dar kai kuriu produktu taip pat gaunam daug pigiau nusipirkti, tai is parduotuves nusiperkam tik pacius reikalingiausius dalykus,ir ju kainu kazkaip nelabai lyginu, tiesiog perkam reikalinga ir viskas. Mano vyras tai is viso nepripazysta jokiu desru, desreliu ar kitu pusgaminiu, tai maista paprastai gaminu pati. Zinoma, buna isimciu, bet retai.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-21 13:49

na kadangi dabar pas mus tokia situacija, jog tenka gyventik tik iš mano pinigų tai oi kaip kontroliuoju visus pirkimus... o kad susitaupytų visuomet pasidarau sąrašą namie ko reikia labiausiai ir pirmyn į parduotuves. būtent į parduotuves, nes kai kas vienus ,o kai kas kitur būna pigiau. daržovių taip pat neperkam. patys auginam. va jau žiemai ruošiniai yra. taip ir sukamės.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2009-08-21 20:45

Mes dabar maistą perkam taip - kasdieninius būtinus produktus perkame toje parduotuvėje, kurioje jie yra pigiausi. Visa kita - sekam akcijas, stebim kainas ir jei akcija tikrai TIKRA, tuomet perkam, bet ne po vieną pakuotę, o imam daugiau. Žinoma, namai kartais tarodo pavirtę į atsargų sandėlį, bet paskičiavus išlaidas, tai jos ženkliai sumažėjo palyginus su praeitais metais (vedam namų buhalteriją). Beje, mano mama negalėjo patikėti, kad kažkur galima nusipirkti litrą pieno už vieną litą .

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-22 08:52

Jau ant maisto mes neįsivaizduojame kaip sutaupyti, jei perkant geros kokybės maisto produktus, tai ir kainuoja . Jei lakstyti per visas parduotuves ir tikrintis kur pigiau, tai man išeis ant benzino tie pinigai ir gausis tas pats jei ne brangiau. Nemoku aš ant maisto taupyti.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2009-08-22 15:23

kristulka26 2009 08 22    

Jau ant maisto mes neįsivaizduojame kaip sutaupyti, jei perkant geros kokybės maisto produktus, tai ir kainuoja . Jei lakstyti per visas parduotuves ir tikrintis kur pigiau, tai man išeis ant benzino tie pinigai ir gausis tas pats jei ne brangiau. Nemoku aš ant maisto taupyti.

Tai kad niekur nereikia lakstyti, nes visa info apie akcijas ir nuolaidas yra internete. Tereikia pasidomėti, kuriomis dienomis atnaujinama info ir viskas. O maistas yra ta sritis, kurioje, gerai paskaičiavus, tikrai gali sutaupyti (ypač, kai namuose augini vaikelį ir gali daugiau laiko praleisti virtuvėje).

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-22 15:31

Na jei važiuoti dėl vienos prekės pigesnės į viena parduotuvę, o dėl kitos į kitą nes ten pigiau ar dėl trečios dar į kitą, nemanau, kad tikrai pigiau apsieina . O kad visų prekių  būtų pigių ar su akcijomis kurių reikia tikrai taip nebūna.

Na čia kiekvieno reikalas ir apsisprendimas ar taupo ar ne, ar jam apsimoka, ar ne. Aš tiek ir laiko neturiu, stebėti, sekti , važinėti kur kas pigiau.

Paprasčiausiai nueinu ir perku

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-08-23 08:45

Salia musu namu yra trys didels parduotuves, rimi, norfa ir iki. Tai anksciau kai tik iki rimi eidavome, tikrai daug daugiau isleisdavome. O va dabar i norfa vaikstome. Prekes beveik tos pacios, o kaina tikrai labai skiriasi. Tarkime musu naudojamu sauskelniu pakuote rimi kainuoja beveik 70lt, o norfoje tik 54lt, tai skirtumas akivaizdus.O dar kaia kcijos buna tai visai pigiai iseina. Mesa ta pati, o jau ka paruosiu tas ir bus. Taip kad mes asmeniskai pakeite parduotuve sutaupome pinigeliu maistui. :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-23 09:54

as manau kad maistui per labiausiai nesutaupysi,aisku gali daug ko atsisakyti,bet kas liecia pagrindinius produktus mazdaug visur jie vienodai kainuoja,buna kad akcija buna vienoj parduotuvej pigiau mesa nei kitoj,o siaip pas mus norvegijoje skiriasi kainos kai kuriose parduotuvese,vienur farsas pigesnis kitoje akcija uzdeta kad visos darzoves 40 procentu pigiau,tai ir perkiesi kur kas pigiau o kartai ir neziuri ar pigiau kai butent to produkto reikia

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-23 11:15

Sekti akcijas ar lakstyti po parduotuves del vienos ar kitos nuolaidos,zinoma nesamone,bet neteisios tos,kurios sako,kad ant maisto nesutaupysi.Ir visai nebutina pirkti kazkokias nekokybiskas prekes,nes kai gerai igundi stebeti ir ziureti ka perki ir valgai,gali tikrai skanu,kokybiska ir nebrangu daikta nusipirkti.Va,kaip Gretule minejo,kartais uztenka atrasti parduotuve ir jau tauposi.Juk tokio aliejaus ar majonezo su kecupu kasdien neperkat,o  kodel jo nenusipirkus kai buna viena ar kita akcija didesnio kiekio?Visos zinom,kad didelemis pakuotemis labiau apsimoka pirkti,visada islosi.Vienu zodziu,cia galima labai daug tokiu pavyzdziu pasakyti,bet manau,kad jau kas tikrai atrades savo taupymo buda,viska puikiai zino.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-23 23:42

geriause sutaupyt ,leisti viska supirkti uosvei.as pasakau ji susiraso,poto aisku savo dadeda ir grysta su tasem pilnom maisto.mes labai retai kada perkam,nebent jau kazko truksta.taip pripratus jauciu net nemokeciau teisingai apsipirkt

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-08-23 23:59

Tau,mirkolino pasisekė su uošve tada labai.Iš ties dabar daugelis seka akcijas ir jom naudojasi ir tai yra normalu.Visas pasaulis taip daro.O šiaip,kaip kažkuri čia rašė,tai Norfa tikrai nebloga parduotuvė.Tik gaila man arti jos namų nėra ir tenka spec.ruoštis į ją važiuoti.Dar pastebėjom,jei Maximoj kažkam pvz.vynui 20proc.nuolaida,tai Norfoj bus tą savaitę vynui22 arba 25proc.Konkurencija,nieko nepadarysi

2009-08-24 09:13

as ir pasinaudoju parduotuvese siulomom nuolaidomis.bet tai nereiskia,kad kiekviena preke vis vaziuoju i kita parduotuve.mano pagrindines parduotuves norfa ir maxima.jei tikrai kazkas buna pigiau,tai uzsiperkame i prieki.bet va,kad norfa kai kam nuleido 20% tai tikrai tiesa.bet kad kazka labai ypatingai sutaupysi,nepasakyciau.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-24 10:03

aš manau, kad kaip tik perkant maisto produktus galima labiausiai sutaupyti.. nežinau, kaip pas kitas, pas mus būdavo taip: nueini prisiperki, va to to to, ir to dar reikia.. ir gale savaites vos ne puse produktų išmeti, nes galiojimo laikas pasibaigia dabar to jau nėra, nes į parduotuves važiuojam su sąrašu.. kiekvienos prekės kainos nelyginu, bet būna visokių akivaizdžių akcijų, tai pvz, ilgesnio galiojimo produktų užsiperkam pigiau ir daugiau.. tai kodėl gi nesekti akcijų, bent jau mums tai susitaupo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-24 22:00

mes irgi uzsiperkam kai buna kas su nuolaida, be to, perkam is pazystamu piena, patys pasidarom grietine, suri, varske. irgi susitaupo. dar neperkam ivairiu desru, desreliu, nes jos brangu, o naudos is ju jokios

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-08-24 22:04

tai niekad jus neperkate nei jokiu desru,nei desreliu?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-24 23:32

Na as taip pat netaupau maisto saskaita,nes kai pradedi sekti tas akcijas,tai ziurek kad ir to ir ano pradeda reiketi,nes akcija kaip nepirksi,vat stengiuosi tik pastebeti buitinei tehnikai ir pampiams akcijos kai buna

2009-08-25 07:36

kad visai nesutaupai,tai nesutinku.susitaupo siek tiek.pateiksiu pavyzdi.kazkada hipernorfoj buvo cukrus 2.19 lt atrodo.nu ka,tuo momentu man jo tikrai nereikejo.bet nusipirkau visa ipakavima.ir padejau i spintele.o stai dabar,vasara,man jo labai reikia.jei buciau dabar pirkusi visa pakuote,kiek buciau mokejusi?taip kad siek tiek susitaupo.bet tik truputi.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-25 10:21

na taip ir as einu i norfa, nes ten tikrai pigiau... iki ir rimi yra barngios parduotuves.. anksciau iki megau ir maxima, nes nebuvo krizes. o db ziuri kas kur pigiau...

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Kaip sutaupyti perkant...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
anzelika