Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Nemiega savo lovytėje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-24 13:38

na kad vaikinukas būdamas 8metų dar miega su mama yra tikras apsurdas. mamičiukas ir tiek... ir beto dar vienas dalykas... gal tai ir koks prietaras ar dar kas, bet pasitvirtino jau ne vieną kartą... kai tik vaikai miega su tėvais jų negalavimų dalis pereina vaikams. ta prasme nesuserga ta pačia liga, bet pradeda jausti skausmus kur jums skauda ir pan.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-25 11:43

pas mus buna visaip, kuomet vyras naktineje pamainoje dirba, tai jeigu nakty prabunda mergyte tai ysikeliu pas save... o siaip ypac su maziukais leliukais ir pavojinga juk pasitaiko mama ar tetis kietai ymyges ryte gali kaip sakant neberasti savo vaikelio... taigi reikia jausti saika, kad retkarciais pagulesite prisiglaude tai vaikas nuo to mamyciukas netap tik sekti reikia kad tai netaptu yprociu... as prisimenu pati budama gal kokiu 5-6 m ryte pabudus anksti nusliukindavau pas atsiguldavau pas tevus...labai budavo smagu, mama apsikabindavo ir dar pasnausdavome. atrodo pats saldziausias miegas tada budavo.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-25 11:55

Tai kai viskas su saiku,tvarkele! Mums visiems saldu pas tevelius paguleti budavo.Mano bernelis taip pat su sese rungtyniauja kuris pirmesnis pas tevus i lova rytais atleks .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 171

2009-11-10 14:19

tai va as irgi buvau pries, kad vaikai miega kartu su tevais. mano maziukas iki 7men puikiausiai miegodavo savo lovelej, bet pradejus dygti dantims, savo lovoj ne uz ka nebenori miegoti. buna uzmigdau su mumis kartu, o paskui perkeliu. bet pabudes nakti vel prasosi i lova pas tevelius. tai va nzn kaip cia ji atpratinti nuo to

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-08-03 17:01

nsn ar kas toki varianta sake..as nusiziurejau is drauges si buda.tik parsivezus is ligonines iskart guldem i lovyte.taciau lovytes krasta nuemem viena ir prisistumem prie savo..taip kartu miegojo savo ir jautesi kartu su mumis.apie trecia menesi po truputi vel uzdejom atgal krasta.dar buvo pristumtas prie musu, veliau atsumem nuo savosios.ir ne vieniem nei jam nei mum nebuvo problemu.

gal kam pades.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-08 16:07

Musu maziuke uzmigdavo pietu savo lovyteje.O dabar nakciai uzmiega pas mus lovo paskui perkeliam i jos lovyte.Bet migdant pietu riekia supt,nors ir tai nevisada uzmiega

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-04-13 10:20

Mano mazajai uzejo toks periodas, kad be mamytes niekur, net ir miegoti. Uzmigdau pasiguldziusi salia saves ir papuka ikisusi. Uzmiega ir tada perkeliu i lovyte. O problema tame, kad pradejo labai daznai nakti keltis. Tuomet ir vel teveliu lovyte papukas, uzmiegam ir poto vel i savo lovyte. Sia nakti suskaiciavau, panele kelesi 7 KARTUS ir 7 val ryto jau zvali buvo.   

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-04-13 21:04

Astuoni menesiai-tai labai mazutyte mergyte...mano triju metu,bet kartais nakti po 3-5 kartus pas mus ateina,tenka man ja vel i jos lova nesti...bet nieko tokio,praeis kaip ir viskas,,,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-06-23 12:51

laba diena,mamytyes . mano sunui jau 9men,bet jis nemiega lovytei ir nemiegojo nuo pat gimimo. miegam 3-se . nezinau kaip atpratinti ji.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-10-11 13:10

Na jei nuo pradziu miegojote visi kartu bus sunku atpratinti, bet kaip sakoma nera padeties be iseities :) na as bent jei man taip butu bandyciau vaika uzmigdyti o po to perkelti i jo lovyte.Mano mazylis labiau nori miegot su mumis bet ji uzmigdzius musu lovoje perkeliu i jo lovyte ir jokiu ptoblemu :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-10-11 13:27

as irgi gal pritarciau kristuliuks pasiulymamas.nes siaip tai as nebuvau susidurusi su sia problema, mano mergina nuo mazumes savo lovyteje miega. tik va jau dabar kai didesne,tai kai serga tai pas mane miega lovoj,nes ir pati netureciau jegu kas 10min eiti vaiko raminti,o ir vaikui kai serga buna blogai,tai vistiek lengviau kai mamyte salia,paglosto,nuramina.bet siaip kitais atvejais tai retai kada ji uzsimano pas mane miegoti,kartais leidziau,bet retai,kad paskui neiprastu ir nebutu paskui problemu.

3

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Nemiega savo lovytėje

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Nojus