Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Nemiega savo lovytėje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 26

2009-08-19 17:57

sveikos, mamytes :) turim problemele, maniskei dar tik 3 savaitikes, bet niekaip neipratinu miegoti lovyteje... :( gal dar anksti pratint? m? visa si laika miegam vezimelyje arba su mama ir teciu .... gal ka patarsit?

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-19 17:58

tai jus cia nuo gimino taip ir miegat-arba vezime,arba visi trys kartu?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-08-19 18:04

O aš tai su savąja iki šiol miegu :) Nes man baisu kai ji miega lovelej... Pripratau kai maitinau ir kitaip nebegaliu... Tiesa, kai reikia ji miega ir lovelėj...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-19 18:16

per anksti? na, aš taip nemanau.. manoji nuo pirmųjų dienų miega savo lovytėje. Miegojimas kartu su mumis - ne, buvau taip dar nėščia nusprendus, bet kažin ar taip būtų, jei maitinus krūtimi būčiau..

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-19 18:19

aj, dar prie to pačio, pabandykit miegantį vaikelį pernešti į lovytę.. šeip tai geriausia migdyti lovytėje, mano nuomonė tokia

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-19 18:29

Mano vaikiukas su manim miegojo lovoje iki kol maitinau t.y. tris menesiu, o paskui perkeliau i lovyte tai jam jokio skirtumo, be to buvo vasaros metas visiems trims karsta lovoje miegoti. Kartais kai norim kad butu salia migdom savo lovoj, bet tada nakti jau ne kas mums nes miega skersai lovoj. O siaip as tau siulyciau pradeti nuo vieno miego lovytej, paskui p otruputi ilginti .t.y du miegus, ir gal priprasit lovytej.Dar pabandyk koki merliuka duoti i rankute kad prisiglaustu prie saves kad nesijaustu viena.

2009-08-19 18:52

vaivorykste 2009 08 19    

tai jus cia nuo gimino taip ir miegat-arba vezime,arba visi trys kartu?

nium taip... ligoninej kol buvau liepe guldyti prie saves, o namie taip ir gavosi, kad lovyteje niekaip, tad teko prie saves arba vezimelyje. vezimelyje kai uzmigdavo ir reikdavoja iskelti - baisiausias triuksmas! :(  

2009-08-19 18:54

kabuke 2009 08 19    

aj, dar prie to pačio, pabandykit miegantį vaikelį pernešti į lovytę.. šeip tai geriausia migdyti lovytėje, mano nuomonė tokia

mano taip pat nuomone tokia, kad migdyti lovyteje, bet matai, susidare tokia situacija..... :( na meginsim pakovoti del miegojimo lovyteje :) mazu su laiku ir iprasim 

2009-08-19 18:56

Doriuks 2009 08 19  

.... O siaip as tau siulyciau pradeti nuo vieno miego lovytej, paskui p otruputi ilginti .t.y du miegus, ir gal priprasit lovytej.Dar pabandyk koki merliuka duoti i rankute kad prisiglaustu prie saves kad nesijaustu viena.

meginsim, aciu ;)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-19 19:03

Dauguma kūdikiniai nemėgsta didelės erdvės , su laiku viskas susitvarkys, jei vežimas su lopšiu , įdėk lopšį į lovytę ir bandyk taip migdyti, jei miegos vadinasi tikrai nenori erdvės, didelėje erdvėje kūdikiai jaučiasi nesaugūs , jiems šalta, jie nori šilumos, po kurio laiko praeina ir miega kaip niekur nieko, jei nenori migdyti pas save, migdyk vežimuke, o kaip užmiega pernešk , kantrybės jums ir viskas susitvarkys

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 36

2009-08-19 20:39

modi 2009 08 19    

sveikos, mamytes :) turim problemele, maniskei dar tik 3 savaitikes, bet niekaip neipratinu miegoti lovyteje... :( gal dar anksti pratint? m? visa si laika miegam vezimelyje arba su mama ir teciu .... gal ka patarsit?

zinai kuo anksciau tuo geriau pratinti miegoti savo lovoje,turi vaikas zinuoti nuo pat pirmu dienu kur jo vieta mieguio jei kitaip tai turesi tokia beda kaip as dabar dukrytei 3 metai,bet ji pareina nakti pas mus i lovair tada musu poilsis buna labai blogas

2009-08-19 20:47

klaida padaryta,kad vaikas nuo pat pirmu gyvenimo dienu buvo guldomas kartu.greit tie vaikuciai prie gero pripranta.bet jau jau taip ivyko,tai pratinkite po truputi.uzmigdykite savoj lovoj,po to perneskite.kita karta bandykite is karto i lovyte paguldyti.manoji tai pavyzdziui labai megsta kai nugaryte arba aplink ausytes paglostai.arba merliukas salia.bandykit ir jus visus variantus.sekmes.ir nepamirskit pasidalinti kaip sekasi keisti vaikucio iprocius.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 36

2009-08-19 20:51

vakar vakare pristumiau lova jos prie savo tai nakty vel pajutau kai manoji guli saliaot duoda ji,sakau nedaryk tokios klaidos guldyk nuo pimu dienu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-19 23:29

maniske miega su mumis, dabar ipratinau uzmigti savo lovytej bet nakti vistiek ateina pas mus. kazkaip nedarom is to problemos, juk taip jauku, jeigu ji reks savo lovytej argi kam nors nuo to bus geriau? kazin... na bet cia nuo vaiko priklauso. ir nuo tevu aisku. sunus atprato nuo musu lovos kai nupirkom jam nauja, kuria pats issirinko, bet jusu mergyte dar per maza. o su tais pernesimais tai irgi kaip kada pasiseka, kartais gerai, o kartais kaip prabunda, tai vos nuraminti gali.

Paskutinį kartą redagavo: kristukas (2009-08-19 23:32)

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 225

2009-08-20 08:09

man taip pat ligoninej liepe guldytis prie saves, maniske irgi priprato musu lovoj arba vezimuki, bandau paguldyt i lovyte akys stacios ir vel kad nori ciucink. tai ji tik nuo kokiu 3men pradejo pati lovytej uzmigt,seip viena vakara pabandziau paguldyt pamaitinta ir uzmigo, kitus vakarus dar kalbedavo su savim kol uzmigdavo, o dabar zinokit jau nebeuzmiega lovytej,maitinu savo lovoj,po maitinimo palieku ja gulet ir uzmiega, tada miegancia pernesu i lovyte.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-20 08:23

sveikos. as esu pries kai vaikas miega kartu, bet tai daugiausia buna kai pati maitini, tai ir pripranta jie kartu miegoti. as kadangi nemaitinau, tai dukra ne vienos nakties nera miegojusi kartu, visad lovyteje, ir pietu miegas buna lovyteje... uzmiega su mano ranka, reikia kazka rankoje tureti, merliukas ir tinka...

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 70

2009-08-20 08:47

labas,  nieko blogo nematau, jei kudikis miega su tevais vienoj lovoje.. pirmas dalykas, jei maitinama krutimi, tai labai geras variantas... nereikia keltis naktimis ir taip save kankinti...

maniski pradzioje migdydavau vezimelyje, paskui pas save lovoje, nes pati maitinu... kai suejo kokie 5 menesiai, pratinau prie lovytes ir jis nieko pries, joje miegoti.... vienas lovoje neuzmiega, reikia pasupti ant ranku, ar tiesiog uzmigdyti kitu budu ir tada paguldau i lovyte... nakti prabunda, isikeliu pas save i lova.. giliau imiega , tada vel i lovyte ikeliu..

manau, kad iki keliu menesiu, nesikankink del to, kad nenori miegot lovyteje, guldykite pas save... o paskui pratink prie naujos miegojimo vietos... juk tai mazas sutverimas, ir jam reikia jausti mamos siluma :) ...

2009-08-20 08:55

kiekvienas turi savo nuomone,bet as ir is tu,kuri pries vaiko miegojima kartu.buna,kad didzioji paryciais ateina ir ilipa i musu lova.nu siaubas.guli skersai isilgai,niekas tada neissimiega.jau geriau kiekvienas savo vietoje

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-08-20 09:54

Sveikos mamytes.Mano nuomone nuo pat sunaus gimimo buvo tokia, jog jis miegos nuo pat pradziu savo lovyteje, taip ir dariau.Tereikia kantrybes ir kartais nemazai, priklauso nuo to kaip norite, kad butu.As pati savo suneli maitinau iki metuku ir jokioj lovoj pas save, o tiesiog keldavausi, imdavau ji ir maitindavau, jokiu problemu po to, jis parpdavo savo lovytej ir vargo nemate ir vezime nemigdziau.Istikro kiekvienas vaikas yra skirtingas, jie jau gimsta su savo charakteriu ir jeigu mano vaikas buvo labai geras ir ramus, bet va gal kitu jis toks nebuvo ,kad ir ka bedarytu mama.Bet nuomone tai mano tokia, kad nuo pat pradziu tik lovytej.Aisku jis ar ji tokie mazyciai, bet reikia pagalvoti, kad visada jie tokie mazi nebus ir kas bus paskui, kai jau paauges jis vis dar miegos su jumis, o kaip jus?Demesio reikia ir sau paciai ir vyrui.Sekmes mamytes

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-08-20 10:09

modi 2009 08 19     Doriuks 2009 08 19  

.... O siaip as tau siulyciau pradeti nuo vieno miego lovytej, paskui p otruputi ilginti .t.y du miegus, ir gal priprasit lovytej.Dar pabandyk koki merliuka duoti i rankute kad prisiglaustu prie saves kad nesijaustu viena.

meginsim, aciu ;)

Sveikute.Kai gime man sunus, nuo pat pradziu zinojau, kad jis miegos savo lovytej, taip ir dariau, pati maitinau iki metu ir problemu nemaciau, jis miegodavo sau ir vargo nemate ir vezime niekada nemigdziau, buvau tvirtai nusprendusi, jog vezimas skirtas kitkam, ne miegui.Dabar maniskiui trys metai ir patikek, nenoretume su vyru, kad jis dar miegotu tarp musu, o mazyliai greitai ipranta, va tavoji jau irgi iprato.Na dabar tau palinkesiu tik kantrybes ir jei jos atrasi, viskas susitvarkys

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Nemiega savo lovytėje

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Vilma