Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Yves Rocher

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-17 11:56

ir as prisijungsiu :) as taip pat yves rocher uzsisakineju ir dar nesu nusivylusi niekada :) taip, sutinku, kad kainos didokos, bet mano nuomone tikrai vertos... as kremines pudros beveik nenaudoju, bet buvo draugu vestuves, tai nutariau yves rocher pudra isbandyt ir uzsisakiau. gavau ir sepetuka dovanu. labai tiko ir patiko :) nors is katalogu vengiu kosmetika pirkt, kai negali pamegint pries tai. kaip jau sakiau - dar nenusivyliau :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-07-26 20:20

As naudoju,domiuosi ir pati parduodu sia kosmetini preparata.As labai daug yvairios ir brangios naudojau kosmetikos,bet apsistojau ties YVES ROCHER kosmetika.Jei nori padiskutuoti,,,,  tai as pasirengusi atsakyti i klausimus ir gal but duoti neblogu patarimu.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-07-29 00:09

as kai kosmetikos nenaudoju, labai retai (gimtadieniai, baliai, sventes kokios), tai apie YR kosmetika daug nezinau. bet ka turiu, tuom patenkinta. dazniausiai perku hammamelis ranku muila (namie dabar kokios 7 dezutes stovi ), kartais vyras papraso skysto muilo (jam toks labiau patinka). dar esu bandziusi kuno sveitikliu bei veido ir plauku kauke is serijos tradition de hammam ar kaip ji ten vadinasi. mano anyta irgi tokia naudoja, tai jai labai patinka kremas nuo rauksliu. jau esu nemazai as tokiu ismetusi, nes kartais kaip "dovanu" atsiuncia koki krema - seruma nuo rauksliu ar tai nuo pamelusiu paakiu. jei anytai nereikia, tada metu laukan, nes man tokiu dar nereikia :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-11-27 18:11

Labutis, 

mane domina ta kosmetika, o ypac ranku kremas-losjonas levandu . gal kuri turi galimybe uzsakyti?

aciu :)

2

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Edvinas