Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Yves Rocher

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2009-08-19 17:31

Sveikos,kaip ir nemaciau tokios temos,todel bandau pradet.Gal yra naudojanciu ja,as jau treti metai,beveik viskuo esu patenkinta,ka manot jus?

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

2009-08-22 19:13

Hmmmmm,matau niekas nesidomi....

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2009-08-22 19:36

O kas tai?

Paskutinį kartą redagavo: abi (2009-08-22 19:37)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 55

2009-08-22 20:47

Ar cia ta labai brangi kosmetika manau lietuviams per brangi nebent uzsieny gyvenantiems.Man asmeniskai kvepalai patiko Venis.O del kosmetikos noreciau daugiau suzinoti ar kremai verti kainos?

neturi vaiku,neturi nieko...

2009-08-23 15:07

Sveika.Gal truputi brangoka,siaip as nezinau kokios kainos Lt,o kas liecia geruma,tai as esu tikrai patenkinta.As siaip jos neplatinu,pati uzsisakau,dvi drauges manes praso kremo jautriai odai,sake joms labai geras,as nebandziau jo.Krempudros super,labai naturalios.seseliai,skaistalai,sampunai,duso zeles ir t,t,.....Apie kvepalus nezinau,nebandzius sio kvapo.

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-23 15:33

sveikute, as irgi nesu girdejusi apie tokia kosmetika... bet zinai cia viskas tvarkoj tik menka smulkmenele ne ten temuke sukurei, as suprantu kad gal neperseniausiai prisijungiai, tai va... cia kaip sakant nuodeme nedidele :) tik cia galejai kurti kokio miesto mamyciu temuke. kadangi cia yra lb saunios moderatores tai kuri nors viska sutvarkys... o dabar y tema... :) o kokios kainos tos kosmetikos? ka reiskia brangi? vienai uz krema suploti 300 lt. - tai nedaug, o kitai gal ir 50 lt gaila...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-23 15:38

na ir man butu idomu suzinoti apie sia kosmetika nes dar negirdejusi..nes as irgi ieskau geros kosmetikos,stengiuosi negaileti pinigeliu kosmetikai..nes kai pasiziuri i draauges kurios sugeba pudra nusipirkti uz 15lt tai siaubas :D  gi po 10metu kas ten is tavo odos liks kai tokia kosmetika naudoji...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-23 16:06

O manes naujovės nevilioja, prisitaikiau sau tinkamą kosmetika ir nemėgstu mėtytis į kitas, nebent atsibostu ar atsitiktu taip, kad kokybė suprastėtu

2009-08-24 09:55

pareigune 2009 08 23    

sveikute, as irgi nesu girdejusi apie tokia kosmetika... bet zinai cia viskas tvarkoj tik menka smulkmenele ne ten temuke sukurei, as suprantu kad gal neperseniausiai prisijungiai, tai va... cia kaip sakant nuodeme nedidele :) tik cia galejai kurti kokio miesto mamyciu temuke. kadangi cia yra lb saunios moderatores tai kuri nors viska sutvarkys... o dabar y tema... :) o kokios kainos tos kosmetikos? ka reiskia brangi? vienai uz krema suploti 300 lt. - tai nedaug, o kitai gal ir 50 lt gaila...

Zinok pati tik sukurus tema pamaciau,kad ne vietoj,galvojau bus kitur,tikiuosi sutvarkys...

Kas liecia kosmetika,pati vakar mazdaug skaiciavau kas ir kaip gaunasi kronas i litus pavertus,tai tikrai nepasakyciau,kad brangu,o be to beveik visada gali  nusipirkt du uz vieno kaina arba per puse,tai,kad du gremo indelius gali uz 40 lt nusipirkt.Siaip tai cia prancuziska  kosmetika,daug naturaliu medziagu,todel ir galiojimas daug mazesnis,jei neatidarai,tai gali stovet ilgai,o siaip apie puse metu.Pabandykit paziuret www.yves-rocher.com

" alt="">[/u[url=

2009-08-24 11:38

Aisku yra kremu ir po 300,bet as kazkaip stebuklais netikiu ir gaila kist pinigus.

" alt="">[/u[url=

2009-08-24 14:51

na tai cia visai nebrangi ta kosmetika..galvojau kad zymiai didesnes kainos..

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-24 15:20

tikrai kainos prieinamos bet vat ar pas lietuvoje jos yra. gali buti kad tik internetu gali parsisiusti, o pardese kazin. ir dar pas mus gali buti antkainis uzvarytas kaip reikiant... trusawka, danijoj perka tai gal ten biskiuka kitaip...

2009-08-25 09:54

Siaip man i namus ir katalogus atsiuncia,visokiausius pasiulymus,ne is interneto perku as.O Lietuvoj tai zinau,kad Vilniuj yra parde,berods ir Laisves alejoj,del kainu nezinau,niekada nebuvau uzsukus.Kituose forumuose tai diskutuoja moterys apie kainas ir panasiai,tai nekeikia,kkad Lt brangu.

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-25 10:06

man irgi neteko girdeti apie sia linija kosmetikos,reikes internete panarsyti kas cia du firma,o kas liecia kainas ne visi isgali siais laikais nusipirkti kosmetika uz 50 lt ar 100 ar 300,o kartais kas brangu visiskai nereiskia kad labai geras,paprasciausiai gali netikti arba nepatikti

2009-08-25 11:26

pilnai sutinku,nebutinai brangus daiktas yra geras daiktas,paprasciausiai atsirenki kas tinka ir patinka,o ne uz varda moki arba grazesne pakuote.

" alt="">[/u[url=

2009-08-25 13:42

na taip.ne viskas tinka.man asmeniskai tai gal puse metu ieskojau veidui kremo nes gana jautrus jis,tai tik vienam grozio salone radau krema kuris man labai tinka,ir nedaug jau kainuoja 10ml kremuko 30lt. pavydziu kitoms kurioms nereikia jokio kremo veidui..nes jeigu nusiprausus nepasitepsiu tai siaubas buna..

2009-08-27 10:08

simona26 2009 08 25    

na taip.ne viskas tinka.man asmeniskai tai gal puse metu ieskojau veidui kremo nes gana jautrus jis,tai tik vienam grozio salone radau krema kuris man labai tinka,ir nedaug jau kainuoja 10ml kremuko 30lt. pavydziu kitoms kurioms nereikia jokio kremo veidui..nes jeigu nusiprausus nepasitepsiu tai siaubas buna..

Siais laikais,kai toks uzterstas oras,tai manau reikia pasitept veida kremu,bent man taip atrodo,nes palyginus moteris dabar ir anksciau,tai moterys veliau sensta.Kekviena manau galu gale randa kas jai tinkamiausio.

" alt="">[/u[url=

2009-08-27 20:07

trusawka siandien mieste besivaiksciodama maciau yves rocher parduotuve :) tik neuzsukau i ja,nes turejau reikaliuku tai skubejau.kada kai busiu vel ten,tai reiks uzsukti paziureti kokios ten prekes :)

2009-08-28 10:02

Jo,as irgi kada uzsuksiu,palygint kainas ir taip apsizvalgyt,dabar laukiu siuntinio i namus,uzsisakiau visokiu duso zele,nes labai kvepia ir dar sio bei to

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-11 17:02

as is ISPANIJOS ir man buvo atejas pastu YVES ROCHE katalogas,na pagalvojau nepagailesiu ir isleisiu,ten tuos kelis eurus,uzsisakiau prekiu uz mazdaug 50euru,tiesa pasakius nepatiko niekas,nei lupdaziai nei tusas akims,nu nebent dar tokie vieni kvepaliukai,bet ir tuos sunaudojo dukra. Del skonio nesigincijama.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Rokas