Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamų Šaulių namučiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
31

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2010-01-05 15:33

na su tais plaukais, tai jau as kazin kokiu stebuklu nepridarysiu, nes pa smane jie nuo pat mazens labai prasti, ir plikai ne karta buvau nukirpta ir panasiai, bet niekas nepadejo... paveldeta greiciausiai, nes mamos silpni ir plaukai ir nagai, ir pas mane tas pats.  galbut kazkiek nebent sumazinciau slinkima, ar galiukai, kad taip neskilinetu, bet stebuklu is ju jau nebus niekada :D

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-05 15:43

Tai jei daznai skilineja, dazniau pakirk tu juos, na pacius galiukus.O jei kaip sakai nuo mazens prasti plaukai, tai tikrai kad steuklo neisrasi.

2010-01-05 15:47

tai kad pas mane ir taip jau ju nera ka kirpti :D labai trumpai nenoriu nusirezti, nes labai sunku poto buna susitvarkyti. o dar kol susiristi eina, tai patogiau namie ar valgyt daryt, ar siaip ka veikt :)  

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-05 19:21

sveikos sauliukes.... ziuriu apie plaukus plepat :)

as ir isiterpsiu tada

mano plaukai tai kieti kaip velniai , tiesa po gimdymo mazosios kuokstais slinko, budavo plauni galva ir matai kaip su vandeniu plaukia..... po to tinkleli nusiimi kad istraukt nes "kusys" pasidaro... (oi kaip negraziai pasakiau)

ir taip 6menesius....

o po to prasidejo ataugimas.... teko man kirpciukus t.y. grifka nusikirpti nes ant kaktos tai milijonas antenu styrojo..... jau ir vyras juokesi sake su kokiais ateiviais bendruaji?

va tai nulekiau sestadieni pas kirpeja nukirpo kirpcius ir per visus plaukus galus pavare kokius 4cm.... pagaliau sukos ilenda normaliai  buvau chemini susidejus tai galam sakes buvo o grozio jau nulis buvo....

2010-01-05 19:27

labas eiwut ;) oij kaip cia visas i kirpyklas traukia po swenciu, na swarbu tik noro yra puostis  

as tai galvoju, gal man kokiu vitaminu geriau nusipirkti pagert, nes vistiek ir po gimdymo organizmas nusilpes, ir siaip ziema, tai trukumas vitaminu, tai visdelto  vitaminai butu geriausia iseitis ;)

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-05 19:29

butinai coliuke pagerk vitaminu butinai....

blogiau nebus.....

o dar ir pailseti but gerai....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2010-01-06 11:22

labas sauliukes, retai cia beuzsuku ,bet prizadu pasitaisyti...

matau apie plaukus kalbate noriu ir as isiterpti, as kol mazaji maitinau irgi labai slinko plaukai, tiesiog galvojau kad plika liksiu net juokas nebeeme, bet pradejau gerti ( kalcis magnis cinkas)cia viename ir zinokit kaip kad eiwute sako, pradejo ataugineti mano perukas, o dar pasitrindavau i savaite po karta su alijosiaus lapu sultimis, tai ir tvirtesni pasidare, ir blizgeti pradejo, siaip alijosius man jau ne pirma karta yra padejes ... o kad vitaminu reikia tai cia tikra tiesa....

2010-01-06 13:08

labas rytas mielosios  

na buvau siandien vaistineje, tiek planavau pirkti(tame tarpe ir sau vitaminu), o nuejus tik draugui pripirkau visko, o apie sawe vel pamirsau. kovojam su pleiskanomis, draugui niekaip neisnyksta... tai dabar kazkoki smpuna nupirkau brangesni, na sake geras, tai pabandysim...

vakar kaip tik kalbejom apie plaukus, dar negalvojau, kad pas mane tokia baisi padetis, bet vakare issimaudziau, sukuotis plaukus pradejau, tai taip ir liko sepetys istriges plaukuose!!! atrodo naudoju ir kaukes, ir kondicionierius, bet taip tai dar nebuvau macius!

gavau geros kirpejos numeri, tai viskas kita sawaite butinai vaziuosiu sawo seveliura tvarkyti ;)   ziuresiu ka patars kirpeja, jeigu jau lieps kaip reikiant trumpinti, tai ir trumpinsiu :D jau pasiryzau :D

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-06 13:53

sveikos sauliukes

na kaip nuotaikeles?

mano tai liuks....lauke saltukas spaudzia lengvai, tik va beda vejas, tai neis su kleckais i lauka iseiti....

2010-01-06 13:58

na pas mus tokiu dideliu salciu kaip lietuvoj nera, bet kai vejas papucia tai oj kaip salta :)  

buvom siandien pas gydytoja skiepintis, bet neskiepino, nes truksta triju dienu iki sesiu menesiu, tai sake geriau palaukti...

o nuotaikos tai kaip visada, kasdienines :D :D  

2010-01-12 14:01

Sveikos taikliosios mamytes kaip gyvenat, kas naujesnio pas jus.Pas mus viskas po senovei.Savaitgali turejom sveciu, Manto kriksto tevai buvo atvaziave, tai linksmai pasisedejom ir tiek. O siandien skalbiau, eisiu valgyt daryt, tik nz ka ir viskas. Jau nusiziurejau maziukui koki torta sakysiu gimtadieniui

Mamų Šaulių namučiai
, nes tik pamate sita ir dzi dzi dzi sako.tai va tokie reikaliukai pas mus.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-12 14:06

sveikos sveikos... :)

jau ne už kalnų Doriuk, Manto gimtadienis... jetau kaip griet laikas eina :)

pas mane nieko naujo...puodai bliudai skalbimas lyginimas ir taip toliau....atsibodo juodai....

o dar daniaus zyzimo maratonas nuo ryto iki vakaro..... kyla noras gerti valerijonus ir vaikščiot apspangusiai

2010-01-12 14:45

Oi su tais zyzimais tai jie gali is proto isvesti.As  neatlaikius velniu atrasau ir baigiais. MAno tai rankinukas pasidare, ant ranku ir ant ranku, tik ant zemes ir rekimas, tai kuria cia diena bande kantyrbe, galvojo kad ispirs i radiatoriu as ji paimsiu, tai gavosi kad ne su koja o su dantim pataike, bet paskui kaip silkas buvo.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-12 14:50

Danius atsikalbinėt pradėjo, jei subari atlėkęs kanda....

kažkoks užtemimas...

žaist nenori, valgyt nenori, knygutes spalvint nenori.... tik zysti

2010-01-12 14:56

ko gero eiwut kad uztemimas, nes mano musasi kaip pasiutes, kerta su kuo po ranka papuole ir jam giliai nusispjaut kas sakoma.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-12 15:00

aha...greičiau jau praeitų o tai man nuprotėjimas prasidės :)

na bent į darželį priimtų gal kiek mano galva pailsėtų....

ale va reikia laukti....

2010-01-12 16:01

Mes tai atkelem darzeli, eisim nuo balandzio jei planai nesieksi, nes reikia pirmiausia adenoidus pasalinti,tai planuojam kovo menesi sita dalyka atlikti ir jau tada mam i darbeli maziukas i darzeli.kad tik gerai sektusi, tai butu saunu.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-01 10:44

labas labas... kur mergaites visos dingusios?

ar sveikos ar gyvos, nesusale?

pas mus nieko ypatinagai naujo neivyke... kai salta tai tupim namie...kai biskiuka maziau tai po sniega kieme duopdames....

vat tai tiek...

2010-02-01 11:51

Sveika eiwut, stilis pas mus absoliutus, dinge kazkur visos mamytes.PAs mus ir nieko naujo Mantui adenoidus isoperavom, bet kazkodel vistiek knarkia ir toks jausmas kad nosytej kazkas yra, vaziuosim trec. pas daktaru I KMUK tai reiks aiskintis kas cia mums vis dar. O siaip daugiau nieko ypatingo, tas pats per ta pati.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-01 13:16

o mes va teveli zadam isleisti uz saviteles kitos porai menesiuku i uzsieni pauzdarbiauti, tai vel sedesiu viena su vaikiukais namie....

biskeli nervas ima, bet ka padarysi....

turiu savaite susitvarkyti visus reikalus, bet nieko neina daryti, nes kolegijoje paskaitu tvarkarascio nera, nezinia pas kokius destytojus eiti uzduociu....

seniunijoje vel nesamoniu muziejus...

mokesciu inspekcijoje ir niekas doro nepasako nieko...

zodziu kazkoks uztemimas aplinkui...

gerai tik tiek kad vaikiukai sveiki ir as pati ....

...
31

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamų Šaulių namučiai

Šiandien gimtadienius švenčia (179)