Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamų Šaulių namučiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
30

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 53

2009-12-16 16:40

Aciuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2009-12-16 16:59

Gyvenimas - daina, poezija ir proza
Ir nei pakeist, nei numatyt gali.
Priimki viską, ką nūnai jis duoda,
Ir būk laiminga, kiek gali!
Su gimtadieniu! 

Jubilijatems linkiu visko ko troksta jusu sirdys....

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-12-16 23:18

aciu dar karteli visoms uz sveikinimus

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-12-16 23:18)

2009-12-16 23:23

Cristulkam

Tu būk tokia, kokia norėtum būti,Tu būk jauna ir laimės kupina.

Gyvenki taip: gyvenimas, kad būtų Gražus kaip sapnas, ilgas kaip daina...

Su gimtadieniu

Mamų Šaulių namučiai

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-12-16 23:24)

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-21 10:39

Nuosirdziausi linkejimai, sauletu graziu linksmu dienu, ramiu naktu, meiles kantrybes dziaugsmo..

Mamaleva su gimtadieniu.....

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2009-12-23 17:35

Pusiaunakčio tyla,
Tik šerkšnas krenta.
Kažkur žvaigždynų
Mirgantis lietus.
Išeikim į Kalėdų naktį,
išeikim į Naujus Metus.
Tegul jie bus
Ir saulėti, ir šviesūs,
Šakelėj eglės vasaros dainuos.
Tegul atneš
Ko metų metais ieškom
Ir laimė mus lydės
Visuos keliuos.

na mamytes sauliukes, sweikinu Jus visas su artejanciomis swentemis ;)  linksmu Jums swenciu

2009-12-25 18:51

Sveikutes sveikinu visas su atejusiomis graziausiomis metu sventemis, dideles sekmes, dziaugsmo, o ypac sveikateles

O mum sitos sventes liudnos, pirmadienio nakti su maziuku atsiduriau ligonineje, iskilo auksta temperatura, tai pasirodo didele angina, raudonas ausies bugnelis, trecio laipsnio polipai.Vakar israse is ligonines, bet dar kyla temp., geriam stiprius antibijotikus, be to viduuriuojam. Musu seimos gydytoja laiku neapziurejo ligos o va taip smagiai ir gavosi dabar. Be to kai pasveiksim lauks polipu operacija.

I  kompanija ir as virusa KMUK pasigavau taip kad linksminames.

2009-12-29 15:31

Kur gi sauliukes dinge negi nuo kaledu neatsigaunat.Tai kaip tas kaledu senelis ar dosnus buvo.Man tai kvepalus atnese, pinigeliu, brendines taures. Dar ne visas dovanas gavau nes per ligas nenuvykom i kaima, va ten dar laukia senio salcio dovanos.

2009-12-30 14:03

labas labas   oij doriuk, uzjauciu jus del tokiu nevykusiu swenciu :(  na padet nelabai kuo galiu, bet tikrai nuosirdziai linkiu jums abiems su mazuciuku greiciau pasveikti, cia jums 

na o kaledoms as gavau nuo sawo zuikiuko labai grazia dovanele, pirma kaledu dienele isdygo musu pirmasis dantukas tai jau man laimes buvo tai pilnos kelnes :D turbut nei milijona gavus taip nesidziaugciau, kaip dziaugiausi pamacius dantuka  

2009-12-30 15:11

Sveikinam coliuke su pirmuoju dantuku, tai lauk netrukus ir antro.

2009-12-30 18:10

na tai jau laukiam laukiam, nes jau lelius tai zirzia be sustojimo, o kuo nors sudominti tai neimanoma, nieko nenori, nieko nereikia :D na lai greiciau sudygsta tie dantukai ir tikiuosi bus ramu :)  

doriuks, kaip jusu sweikateles, tiek tavo pacios, tiek maziuko?

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-30 20:08

Sveikos mergaites...

su praejusiomis ir artejanciomis sventemis jus visas

ligoniukams sveikatytes, mamytems kantrybes....

mano kaledu senis buvo geras man... atnese nauja pinigine su pinigeliu, telefona nauja, vandens filtra...ir deze sampano

2010-01-05 13:58

na sveikos sauliukes kaip jus laikotes? kaip nuotaikos po swenciu? ;)  retai jau mes cia susibegam paplepeti ko tais... ;)

eiwut parase apie pinigine, tai prisiminiau ir vel kokia as norejau pirkti :D tik vat eilini kart pinigu pagailejau ;) bet kita kart butinai nusipirksiu kai vaziuosiu   nes cia vienas is tu retu atveju, kai man daiktas patinka ir pamirsti negaliu! NORIU! :D  

2010-01-05 14:05

Labuka mergikes.As tai siandien varau i kirpykla, atsobodo man mano plaukai, resiu plikai (juokauju), bet noriu jau pakeisti sukuosena atsibodo ta pati.Be to paskutini karta kirpeja sudinai isretino plaukus, tai reikia kazka daryti. Tai va ziuresim kaip cia gausis man.

2010-01-05 14:28

na tai smagiu tau permainu   as pries sventes galvojau i kirpykla eiti, bet nespejau, o dabar jau pinigu gaila, lauksiu kol orai atsils, tada jau ant pavasario grazinsiuosi :D dabar vistiek namie sedziu, o i lauka tik su kepure lendu gi i airija baisus salciai atejo, naktimis net -4 buna   kad jus matytumet, kokia cia katastrofa, kai zinias pasiklausau, tai juokas ima :D nemate jie tikru salciu :D

2010-01-05 14:37

Tai jau tikrai coliuke kad nemate, pas mus buvo -17 nakti. As ir pries sventes norejau eiti, bet neisejo, o pavasario nelaukiu norisi keistis ir nesvarbu kad mazai is namu lendu, kaip sakant ne karve kainuoja .Mano mama man siandien, kam tu cia kirpsies vistiek niekur neini,  tai as taip ir atsikirtau-o kam praustis vistiek namie sedi. Norisi pasigrazinti nors tu ka.

2010-01-05 14:49

na gal ir tavo teisybe, juk ne del kazko puosiesi, o del sawes   na gal kuria diena sugalvosiu ir nuleksiu ;)  kad dar tureciau leliu kur palikti, tai galima butu ir greit, o dabar visada turiu derintis, kada draugui laisva diena.  ir taip jau paskutiniu metu, ne kiek as ko noriu, bet draugas liepia daryti, tai i kirpykla veja, tai nusipirkti ka nors naujo liepia, o man gaila pinigu, nors tu ka :D

2010-01-05 15:08

Jei veja tai tik lek, matyt ir vyras mato, kad pavargsti namie su lialium, kad galbut jau laikas ir sau siek tiek demesio skirti. Jei tik leidzia pirmyn.O kas su maziuko palikimu tai ir as derinuosi prie vyro, nes jei noriu kam palikti tai reikia vezti i kauna, o masina vyrui i darba.tai ir sukames kai kada jis anksciau grista ir su kirpeja derinau puse 6, nu sunkokoka kol mazi vaikiukai.

2010-01-05 15:16

na reiks pasiderinti kada   

is vis tie mano plaukai labai prasti, nebezinau ir ka naudoti   dar vaikas po pora sauju kasdien ispesa, nes gi labai smagus zaidimas mama pagriebt uz plauku ir patasyt    

teta man dave kazkokio varnalesu aliejaus, ji is lietuvos parsivezus, ji reik naudoti 1-2 kartus per savaite ir sako padeda. gal esat bande, ar bent giredeje?  ten su juo tokia terlione, reik isitepi ir reikia buti 2-3 valandas, tai vis neprisiruosiu isbandyti, bet jei tikrai padetu, tai bandyciau :D

2010-01-05 15:27

Tu zinok as kai grizau is ligonines su mazium ir issiploviau galva man net silpna pasidare, rankoj liko kuokstas plauku, matyt nervai savo daro. O kas liecia silpnus plaukus tfu tfu tfu niekada tokiu neturejau, tai net nz ka patarti, man tik slinkdavo labai tai as pagerdavau vitaminu. Siaip manyciau turtum pastiprinti organizma is vidaus jei labai silpni plaukai ir prie to pacio dar ir is isores stiprinti.  kas del kaukiu plaukam manau kol atsirinksi kuri padeda ir praeis laikas, nebent buna kad imi ir pataikai reikiama.

...
30

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamų Šaulių namučiai

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Austeja