Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Kūno piešiniai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 906

2010-02-03 01:21

As kai dariausi, tai pagalvojau kaip atrodysiu 80 ties su ta tatuiruote, tai ir dariausi toj vietoj kur gali paslepti...dabar bandau sugalvoti antra tokia slapta vieciuke

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2010-02-03 08:56

na o as kazkaip niekada negalvoju kaip atrodysiu senatvej,tuo labiau kad nenesiosim tokiu atviru bliuskuciu,maikuciu ir pan.,tai kazkaip nesuku galvos,man grazu ir dariausi ant krutines kad ir pati matyciau ir atviresne bliuskute uzsidejus ir kiti pamatytu,nes kitu atveju kam ta tatiruote jei jos niekas nematys,na cia tik mano nuomone.Bet man grazu kas su saiku,ta prasme negrazu kai pas moteri ju daug ir man nelabai grazu kai jos dideles buna,na bet cia jau kiekvienos skonio reikalas kas negrazu vienam nereiskia kad negrazu ir kitam.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-03 09:01

tas tiesa.o kas lieciant senatve db zmones dazniau jauni mirsta nei seni.taip kad i nesitikiu tos senatves besulaukti.koki maista valgom?koki ora kvepuojam?ziurek per tv rode moteryskes siauliuose berods ligoninej apkrete krauja imdami.tai kur ritames?taip kad ne nesuku galvos del taturuotes ,

2010-02-03 12:38

Nu jus mergaites pesimistes aisku kiekvienam savo!

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 12:53

Vikutis cia nepisimizmas, tik poziuris i prieki i ateiti  zinau daug atveju kad neprieme i darba nes turi tatuiruote matomoi vietoi ir tokiu darbu daug o jau nekalbant kiek gyvenime gali but situaciju kad bus geriau jai ji nesimatys.

Seip as uz tatuiruotes aisku grazias , menines ir vietose kur nesimato ar imanoma jai reikia paslept

2010-02-03 13:07

orintuxxx 2010 02 03    

Vikutis cia nepisimizmas, tik poziuris i prieki i ateiti  zinau daug atveju kad neprieme i darba nes turi tatuiruote matomoi vietoi ir tokiu darbu daug o jau nekalbant kiek gyvenime gali but situaciju kad bus geriau jai ji nesimatys.

Seip as uz tatuiruotes aisku grazias , menines ir vietose kur nesimato ar imanoma jai reikia paslept

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-02-03 14:13

simona26 2010 02 02    

o pareigune jau zinai kur noretum tatuiruotes ir kokios?  :)

zinau, man lb ydomi vieta pasirode uz ausies ir noriu pasidaryti drazu mazyty ornamenta su K raide

2010-02-03 14:25

as jei buciau kuda tureciau grazu uzpakaliuka noreciau pasidaryti ant uzpakaliuko grazia mazyte tatoo.

2010-02-03 14:32

mamamantuko 2010 02 03    

as jei buciau kuda tureciau grazu uzpakaliuka noreciau pasidaryti ant uzpakaliuko grazia mazyte tatoo.

Tas kas mato tavo uzpakaliuka myli tave tokia kokia esi

2010-02-03 14:38

gal ir tavo tiesa bet jau geda but eit su tokiu kaip mano pas meistra

2010-02-03 14:48

mamamantuko 2010 02 03    

Pirma ir paskutini karta ji matytum...o jo reikalas piesti, o ne i uzpakali ziureti

o prie didelio noro reikia dar ziupsnelio drasos ir pirmyn

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 22

2010-02-03 15:35

hi! as irgi turiu tattoo, ant nugaros. Pasidariau pries 6 metus, ir iki siol ji man patinka. Netgi kartais uzeina noras dar viena pasidaryti ant kojos... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-02-19 10:25

Gražu, pati turiu dvi..na du drugelius :) o šiaip mano vyras daro tatuiruotes,( Jis ir padarė man)  menas yra tai, reikia turėti tam ir įgudžių, 

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-05-15 22:12

mamamantuko 2010 02 03    

nekreipk demesio geda ne geda :)  tie meistrai dar ne tiek prisiziureje :) as siuos meistrus laikau kaip kad pavyzdziui kai einu pas ginekologa,na tipo pas profesionala ir nera cia ko gedytis ( zinoma,jei eiciau darytis kokia tatoo ant imtymesnes vieciukes :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-05-16 22:14

ant peties turiu 3 skirtingo dyzio drugelius nespalvotus. pries tai toje pacioje vietoje apie 10 metu buvo spalvota roze su voratinkliu. gal kada darysiu trecia jau drugeliams ant virsaus. cia juokauju .

2010-12-03 19:22

tai ka, pasimaise viena reklama. kuno iskutinejimai.. jau pries gerus metus viena mano pazistama mergina alpo apie tai, kad nori pasidaryti.. atrodo gi mergina protinga.. idedu puslapiuka, kur galite pasiziureti kas ten per piesiniai.. ka jus manote apie tuos zmones kurie toki mena sau pasidaro ant kuno?

http://www.balsas.lt/naujiena/513675/nauja-mada-isskutinetas-kunas-foto-apklausa#17550

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-03 19:40

O siaubas kaip baisu, nesupratu aš  labai skausmingai atrodo 

2010-12-03 20:24

na skausamas tai dar manau pakenciama, bet juk randai lieka visam gyvenimui.. tatuiruote tai galima ir panaikinti jei jau tokia situacija susidaro kad ji tau trukdo gyventi..o randus?  dar kaikurios foto tai visai graziai atrodo, bet kitos kur nulupti odos lopineliai kazkur 1 centimetro plocio... o kazin kaip dar realiai atrodo, nes foto tai visad ne toks vaizdas kaip realybej..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-03-31 23:05

Klausiu tik del idomumo. Kiek kainuoja tatuiruote panaikint? Siaip pati turiu ant sprando ir tikrai nesiruosiu naikint, tiesiog siaip idomu :D

2011-03-31 23:14

hmm.deja nezinau. paskambink kokiam tatuiruociu salonui,pasakys.kazkaip tai man dedasi kad naikinimas daugiau kainuotu nei padarymas.

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Kūno piešiniai...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
gabrielius