Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 45

2012-08-02 13:23

Drazde,neatsiejamas dalykas?taip tu vadini neistikimybe?na nezinau nezinau,gal pas jus seimoje tai normalu,juk kiekviena seima gyvena savaip,jei nukrypo ar vyras ar zmona,ir jie vienas kitam atleido,tai ju reikalas,bet man tai niekad nebus priimtina,tik suzinociau,iskart skirybos,kaip minejau per daug save gerbiu,kad mane taip zemintu,aisku sunku,labai skaudu butu,bet neatleiciau niekada,nes kadanors tai pasikartotu,o tie neistikimybes punktai kurios isvardijai,tikrai nutinka realiai,bet tikiuosi to niekada nebus mano seimoj.Jeigu meile tikra jokiu nukripimu i kaire ar i desine neturetu buti,mes visad sakom,kad visi vyrai is prigimties vienodi,bet jei vyras visko gauna seimoje,jam nemanau kad kils mintis eiti kazkur,na bet buna ir taip,kad zmona per daug lepina vyra,tada jis iesko kitos todel,kad pavargo nuo to meilumo gal per daug visko kisama jam,net nezinau

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2012-08-02 14:08

Hmmm, aš ir nemanau, kad tai gali būt neatsiejamas dalykas, jei šeimoje  viskas gerai, jei abu gauna ko nori, tai kam eiti kažkur ieškot nuotukių. Šiaip jei kažkas negerai, tai irgi galima atsisėdus pasikalbėt, jei vyras kažko paprašytų, kodėl neįgyvendinus, aišku jei tas priimtina tau ir nėra nemalonu. Jei visada guli vienoj pozicijos, tai vyras tikrai nušuoliuos ten kur paįvarins jam tą rutiną. Bet kuriuo atveju aš ir neatleisčiau tokių dalykų, nes pirma reikia kalbėtis ir spręst, o įšeit tai lengviausias būdas. Vėliau sako, negavau to, ano tai ėjau ten kur davė, bet kalbėtis irgi reikėjo prieš išeinant.

O erotinės fantazijos nemanau, kad neištikimybė, dauguma apie kažką pafantazuoja, bet jei neįgyvendina su kitais tai nieko baisaus. Bent mano nuomonė.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-02 16:20

NEREIKIA TAIP PULTI, aš tik diskusijai iškėliau tokią hipotezę kad sulaukti jūsų minčių?

2012-08-02 16:23

Kodėl “neatsiejamą”?  “Aš!?  Niekada gyvenime!!” 

2012-08-02 20:00

Aš tai tikrai nepuolu ;) išreiškiu savo poziciją. Bet niekada nesakau niekada, nes nežinia  kaip gyvenimas viską pasuks, aišku geriau kad gyventume šeimose ir niekur neitume į šoną, bet ką gali žinot :) diskusijos lieka diskusijom.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2012-08-02 20:38

Turim du vaikus gyvenam jau santokoje 7 metai. Kai dukrytei buvo 2 metukai atsitiko krize šeimoje, vyras pradėjo gastraliuoti.. meluoti nebuti namie net savaitem nenakvoti.. aš buvau namie su vaiku.. atsimenu net per naujuosius metus vaias sirgo buvo temperatūra 39 o jis išvažiavo ir paliko mus .. na ka... gyvenom kaip bendroj virtuvei jis sake jog važinėja papildomai uždirbti pinigu atseit ten ir miega atsimenu tada sake jog baldus surinkinėja na ir pavarges o dar alaus išgeres lieka miegoti ten.. na ka ti[o veže man pinigus uždirbtus o pasirodo jis paskuijau kaip sužinojau nueminejo nuo mūsų bendros saskaitos ir čia buvo tipo jam sumokėti pinigai.. na jei trumpiau paskui radau sms su moterim bendrauja labai meilei jai buvo žodžiai parašyti kad myli ja ir panašiai jinai ji viresne,,galu gale viskas išaiškejo tada aš suradau sau vyra.. na tada baremes važiavom net skirtis bet pareiškimo tada taip ir nepadavem, mama jo net labai susirgo.. bet paskui kažkaip savaip viskas nusistovėjo jis man sake jog su ta moterim nieko nebuvo atseit raše jai nes gaila buvo na aišku aš tuo netikiu,.. bet na nežinau suejom mes vėl ir gyvenam ir antra vaika turim aišku tada visko buvo man net vaistai raminantis buvo išrašyti stiprus nes tada vyras 20000 iš saskaitos pašvarino.. likom be nieko, bet viska atleidau ir likom kartu dabar kieturese.. nežinau p[agalvojus suprantu kad iki šiol yra nuoskauda bet žinauu kad ir pati esu kalta, tiek žinau kad myliu ji ir turim šeima.. o iš kitos puses bijau pilna pasitiketi juo tai čia yra blogai, nes pasitikejjimas šeimoje tur būti

Jeigu jūs, pasižiūrėję į veidrodį, nieko ten nematote, reiškia jūs – neatkartojamas…

2012-08-02 21:45

tikiuosi jūsų išgyventa krizė sustiprins šeimą ir daugiau nepasikartos tokie nukrypimai... Viena, tai tiesa kad šeimos pagrindas ir yra pasitikėjimas vienas kitu...

2012-08-03 10:02

Šiaip kaip ir sako, svarbiausia pasitikėjimas, o jis būna ir negrįžta, tada gyveni pastovioj baimėj, jei tik pavėlavo, tai gal jau su kita, nepaskambino tai gal su kita užsiėmes, ir taip būna be galo sunku gyvent. Aš kai dar draugavau su draugu, po dvieju metu ir buvo sunku skirtis, bet aišku čia nesulyginsi su šeimomis kai jau vaikai yra. Bet skyriaus, nes žinojau, kad tas pasitikėjimas nebegrįš, o gyvent pastovioj baimej yra nemalonu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-08-18 20:55

Del nepasitykejimo ir pan,kai atrodo jog jei pavelavo 3 min ,jau reiskias su kita buvo,nu nenuvertinkit jus vyru taip,jei buvo viena kart pagautas,tai manu tikrai gudresnis patapo ir pasimoke is savo klaidu. Cia as apskritai imu toki varianta . Vistiek jei po pirmo kart neissikyre tokiu zmoniu keliai,tai jau kazkaip maskuotu jis ta savo antraja neistikimybe ir pan . O pastoviai gyventi bijant .Ko bijot ? Jei atleido neber jau ko bijot,jau viskas patirta,jau iskart turi but varintai kas bus jei bus ir pan .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 45

2012-08-20 13:46

As tokiose abejonese negaleciau gyvent,jei nepasitiki zmogum,tai normalaus gyvenimo nebus,o svaityti laika pastoviems barniams kur buvai su kuo ir kada pfff,tikrai ne man.Aisku gal tikrai yra tokiu vyru,kur suklyde suprato,kad blogai padare ir daugiau niekada to nedarys,bet cia vienetas tokiu,dazniausiai atleidus viena karta,jis vistiek anksciau ir veliau padarys ta ir vel,ta pati taikau ir moterims,nes ir moteru tokiu yra pilna.Manau labai daug priklauso nuo vyru ir moteru paraeities,kokie jie buvo paaugliai,kokie draugai jos supo,jei vyras ar moteris turejo daug vienkartiniu santykiu,tai nemanau,kad paskui visam gyvenimui atsiduos tam vienam zmogui,nors nuo charakterio priklauso,vieni subresta,kiti ir lieka viejavaikiski,nuotykiu ieskotojai...

7

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Edilija