Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-12-03 19:32

yra toks posakis-jeigu nori būti laiminga 5minutes-keršyk,jei nori būti laiminga visą gyvenimą-atleisk...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-17 17:37

ingule 2009 12 03    

yra toks posakis-jeigu nori būti laiminga 5minutes-keršyk,jei nori būti laiminga visą gyvenimą-atleisk...

Ingule, labai geras posakis.. as nesenai pati pradejau gyventi nauja gyvenima visomis prasmemis. Neistikimybe, gal ir galeciau atleisti jei ji buvo vienadiene, o ne ilgi metai spaltymosi. Mes esame apie tai kalbeje. mano neistikimybe baigtusi blogai... o kaip butu is tikruju nezinau, iki to kad nueiti i kaire, tureciau nebemylti savo zmogu. O ka vyrai jaucia,kai leidziasi glostomi kitos moters, keliu minuciu malonumas negi sazines paksui negrauzia. Neteko patirti to jausmo.. tik galiu pagalvoti kas man butu .. galbut reiketu laiko suvokti kaip elgtis, ir daug kas priklausytu nuo mylimo zmogaus ar atgailauti ar prasytu atleidimo ...  jei sakytu,kad gyvenime to nebebus,ir tikrai nuosirdziai gailetusi atleisciau, tik pasitikejimo jau nebeliktu, o tai tas pats...kad meile jam nebebutu tokia stirpi kaip visada.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-02-17 17:53

As atleisciau tik karta ir jei jis is tiesu nuosirdziai gailetusi..O jei ir vel pasikartotu,net nesiaiskinus,daiktus sudeciau ir viso gero.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2011-02-19 19:51

ai,nebežinau,turbūt ir aš taip pasielgčiau

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2011-02-21 14:37

Sveikos,as neatleisciau,o mane tikriausiai uzmustu,siaip abu pavydus su lake vaizduote,tai stengiames nedaryt nieko kas net i dviprasmiska situacija butu panasu.

Dabar apie kitka,tai va,visos cia bandom pateisint ,kad vyru tokia prigimtis,jog jiem reikia eit kairen ir panasiai,vis lyginam su laukiniais gyvunais,o istikruju juk mes zmones,mes daug daugiau issivyste,mokam kontroliuot savo norus,jausmus ir t,t.,Pagal gamta moterys turetu issirinkt stipriausia patina,o kaip suzinot,cia jau reiketu pabuvot gerokai pasileidus,antra,moterys per vaisingas dienas nori visokiu maco ir panasiai,tai kudel musu nieks nepateisina jei eitumem,juk gamta taip sutvere,kad ieskotumem geriausios  spermos,kad palikuonys butu grazus ir sveiki. ir taip kekviena karta per vaisingas dienas

Tad reziume,neleiskim sikt ant galvu,toks vyras kuris pasidave karta,pasiduos ir kita,tik slepsis geriau ir kas zino ar nepaliks susisukus proteliui.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-02-21 17:01

trusawka 2011 02 21    

Sveikos,as neatleisciau,o mane tikriausiai uzmustu,siaip abu pavydus su lake vaizduote,tai stengiames nedaryt nieko kas net i dviprasmiska situacija butu panasu.

Dabar apie kitka,tai va,visos cia bandom pateisint ,kad vyru tokia prigimtis,jog jiem reikia eit kairen ir panasiai,vis lyginam su laukiniais gyvunais,o istikruju juk mes zmones,mes daug daugiau issivyste,mokam kontroliuot savo norus,jausmus ir t,t.,Pagal gamta moterys turetu issirinkt stipriausia patina,o kaip suzinot,cia jau reiketu pabuvot gerokai pasileidus,antra,moterys per vaisingas dienas nori visokiu maco ir panasiai,tai kudel musu nieks nepateisina jei eitumem,juk gamta taip sutvere,kad ieskotumem geriausios  spermos,kad palikuonys butu grazus ir sveiki. ir taip kekviena karta per vaisingas dienas

Tad reziume,neleiskim sikt ant galvu,toks vyras kuris pasidave karta,pasiduos ir kita,tik slepsis geriau ir kas zino ar nepaliks susisukus proteliui.

va cia tai teisybe kaip du kart du!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-21 18:09

Visada galvoju, kad jei diedas susirastų kažką, tai drugiškai palinkėčiau būti laimingam ir palydėčiau į jos glėbį su visam ..

Bet yra vienas bet.... visada labai lengva teoriškai kalbėti, o kaip būtų jei būtų nežinau.. Juk dažnai būna taip, kad net jau nebemylimo vyro negalim paleisti  - taigi mano "baldas" kodėl turėčiau kam nors atiduoti, man aišku nereikia bet neduosiu...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2011-02-21 20:39

Manau ,cia vienas is baisesniu dalyku,ir galvoju,kad ne viena negaletu pasakyti kas butu jeigu butu.Net galetum kuri laika gyventi kartu del vaiku ,ar del dar ko nors,bet tik as isivaizduoju ,kad jau miegoti tiesiogine prasme jau ko gero neiseitu,susivemciau garbes zodis.Galvoj tikriausiai tik ir suktusi mintis ,kad jis ciupinejo kazka kita,o dabar mane ,brr

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-02-22 10:18

Niekada,sakau tfu tfu tfu ... niekada negyvenciau del vaiku kartu,jiems tai tikrai nepades,tik bus blogiau,Jie labai gerai mato ir jaucia kas vyksta tarp tevu,tad jau geriau atskirai nei kartu ir pragare... Pati esu panasiai gyvenusi,zinau puikiai kas tai per jausmas,nenoriu,kad mano vaikai uzauge man sakytu ta pati ka as esu sakiusi savo mamai.Cia ne joks nepasiaukojimas,tik saves kankininmas ir dar vaiku traumavimas.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-22 15:03

Gal ne visi vyrai taip galvoja, manasis pajuokaudamas sako "tai dziaukis jei suzinosi,sakysi , o mano vyras saunuolis, patvarko ir kitas dar".. as tikiuosi ,kad  juokauja, nes tokio dziaugsmo ne viena nematytu...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2011-02-22 15:20

kai draugavau su pirmuoju savo bernu,vyras antras,tai anokia cia patirtis,bet va,kad buvau uz drauga gerokai jaunesne,berna galejau turet koki norejau,demesio visada per akis,bet va isdave po dvieju metu draugystes,sugule ir ka jis padarys jei kujlys ir nebuvo cia spontaniskai,nes parsiveze is komandiruotes vilniui i marijampole,atidulkino namuose,palikes ja atvaziavo pas mane,taciau as is akiu maciau,kad kazka padare,taip jam ir pasakiau,jis prisipazino,nu ir ka,atsisveikinau visam laikui,nors sliauziojo is paskos bile kiek,grasino visokiais dalykais,taciau tai buvo man nusispjaut,jei jis sugebejo viska nubraukt,nubraukiau ir as ir aciu dievui,nes kuilys kaip reta buvo,nuo pradziu sake,kad as tau pasakysiu kai busiu neistikimas,kaip pagalvoju,tai toks ir protas buvo dar kazka test,dar ir muses kelis kartus,nes paziurejau ne i ta puse.Tai va,blogai,kad supratau tai per velai,bet gerai,kad nebuvo pasekmiu ir atrodo niekas nepasikeite po neistikimybes,pati prisimenu ziurejau ir stebejausi,ir sveikas ir grazus,tik jau nutruke viskas buvo ir tiek.tevas irgi pasileidelis buvo,tad tikrai zinau jog nieks neprivers manes gyvent manes su izdaviku,o ir jauciu saves verte,kuri man neleis taip zemai pult.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-10 14:55

Kai vyrų pasiklausai, atrodo, kad ištikimų iš vis nėra Bnet mintimis visi pasvajoja apie svetimą moterį, jiems meilė ir aistra kažkokie atskiri dalykai - na ir kas, kad pasimylėsiu su kita, juk myliu tik tave? O man atrodo nesuvokiama, kaip galima mylėti vieną, o santykiaut su kita/kitu, gal kada pasikeis mano nuomonė, bet dabar nemanau, jei žmogui reikia kitų sijonų, reikės visada. Vienkartinių kartų, kurie daugiau nebepasikartos irgi nesuprantu, kaip galima daeiti iki lovos, jei myli kitą žmogų, kaip neprisiminti jo ir apsisukus nepasitraukti?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2011-09-10 22:52

Ta neistikimybe vyru nera jau tokia ir baisi, daznas vyras nueina i sona tik del ivairoves ar pramogos, bet sirdyje dauguma ju myli zmona tekini lekia namo ir ta moteris jiems nieko nereiskia apie tai jie nenori nei kalbeti nei diskutuoti nei teisintis,  nei atsiprasineti jie to nesureiksmina, kitaip sakant jiems tas nuejimas nieko nereiskia ir neturi nieko bendro su meile.Moteru neistikimybe daug baisesne jos jei jau eina tai ir prisirisa ir sirdi atiduoda ir tikra romana uzmezga, ne reta dar ir puikuojasi kad va koks tu prastas o anas tai demesi rodo saunus ir panasiai,pabrezia kad gali susirasti geresni, siekia kad jas pamiltu ir pacios isimyli, moteru neistikimybe dvasine buna ir tai joms tikrai daug reiskia.As atleisciau jei butu tik pramoga ar nuotykis aisku konfliktai priekaistai butu garantuoti  kuri laika kol praeitu pyktis, nuoskaudos,bet atleisti galeciau, lengva aisku sneketi kai tie dalykai is tikro neliecia, bet jei ilgalaike meiluze slapti santykiai tada jau tikriausiai neatleisciau, bet tokiu atveju abejoju ar vyrai ir patys nori tos taikos, juk jei ilgai bendrauja tai prisirisa isimyli ta kita tada gal jie tikrai ir nebenori tos esamos seimos, tektu rinktis ar eina pas ta kita ir gyvena ar lieka su manim ir ana pamirsta, bet kuri laika kartu negyventume tikrai.

2011-09-11 11:31

Tigre 2011 09 10    

Ta neistikimybe vyru nera jau tokia ir baisi, daznas vyras nueina i sona tik del ivairoves ar pramogos, bet sirdyje dauguma ju myli zmona tekini lekia namo ir ta moteris jiems nieko nereiskia apie tai jie nenori nei kalbeti nei diskutuoti nei teisintis,  nei atsiprasineti jie to nesureiksmina, kitaip sakant jiems tas nuejimas nieko nereiskia ir neturi nieko bendro su meile.

Bet kaip suvokti, jog tai nieko nereiškia ir jiems tai nereikšminga, tiesiog aistros išliejimas, įvairovė ir pan. vis tiek atrodo, jog kažką padarei negerai, kažkas tavyje blogai, tas jausmas niekur nedingsta, nors jei sako, jog tai jų problema, tikrai ne mūsų, kaip susitvarkyti su savim tokiu atveju

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2011-09-12 09:17

Paprastai isduotai pusei reaguoti ir neiseina tam reikia laiko , pasikalbeti is naujo pamilti paciai save ir lankytis pas psichologa iveikti nuoskaudas ,pykti, nepasitikejima savimi ir vyru, tik po ilgo laiko imanomi vel normalus santykiai, jei tokie epizodai kartojasi daznai tuomet normalus santykiai nebeimanomi, vyras turi matyti kiek skausmo sukele moteriai savo neapgalvotu poelgiu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-09-14 14:35

Kad ir 20 metų kartu prabūčiau su žmogumi, neištikimybės neatleisčiau... tą pačią dieną viską baigčiau...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 246

2011-09-14 18:53

yra aukso vertes posakis "niekada nesakyk - niekada " ... kas labai spjauna, po to tenka viska isgerti ... tuo jau isitikinta simta kartu ...

2011-09-14 19:36

Aš taip pat pritariu, kad negalima nieko kategoriškai tegti, nes nežinai, kada gyvenimas tave pamokys kitų tiesų :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 246

2011-09-17 22:24

butent ... esi jauna , visada sakai ne niekada, to nedaryciau ir neatleiciau ir panasiai , bet deja, gyvenimas pateikia daug staigmenu , su kuriomis po to tenka taikytis , aisku viskam yra ribos , bet grieztai spjauti kad ne , geriau to nedaryti ...

pvz. as , visada sakiau pas mane bus ne daugiau kaip du vaikai , susilaukiau dvieju ir jau zegnojausi , bet va kad nori  , trecias vaikutis jau sulauke metuku laiko , gerai kad gime is meiles , o ne buvo netyciukas ....

visada sakiau ir vos ne zegnojausi , neistikimybes neatleisiu ,...taip viena karta vienam draugui neatleidau kai buvau jauna , tada visas pasaulis buvo mano kol vaiku nebuvo  , isejau kaip stvovejau , bet kitam teko atleisti , nes mylejau ....  o dabar dziaugiuosi kad atleidau , mes jau desimt metu kartu , ir kuo tuoliau tuo labiau zidinys rusena , ....

va tau ir psjauk  i sulini ...

Paskutinį kartą redagavo: saulyte32 (2011-09-17 22:27)

2011-09-20 15:16

Šaunuolė saulyte :) Priėmei siunčiamus išbandymus, nepabėgai nuo jų ir dabar gali džiaugtis gražia šeimyna

5

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Gerda