Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-12-01 18:55

Na jei as buciau tiesiogei pagavus nusikaltimo vietoj(cia yra mano atveju) tai as taip pat nebuciau atleidus, bet nepagavau, bet kas sita situacija zino isamei ir as pati na duodu 70% kad jis man buvo neistikimas, bet nepagautas uz rankos ne vagis.....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-12-01 18:57

ir kaip tie vyrai (daugumai)sutverti kad jiems vienos mažai ir mažai

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-12-01 22:32

O tu jei ne paslaptis papasakok kaip ta situacija atrode,gal tiesiog pagauta isgascio apie galima neistikimybe neivertini realiai,gal is salies ziurint viskas atrodo visai kitaip.Gali pamatyt savo vyra apkabinus kita ir taip supanikuot,o kiti tik pirstu prie smilkinio pasukios.

2009-12-02 11:34

na jei buciau tik tai taip pagavus tai buciau nusijuokus ir viskas.....

Na buvo tokia situacija, kad kelemes i Lietuva keltu ir musu mergyte dar buvo vos 3men. na ir pries ivazevima i kelta gerai apsizodzevom su vyru masinoi, nes buvo vasara beprotiskaskarstis, vaikas kedutei kaista, klykia(nors ir isrenkta buvo) kondicionierius kaip tycia tos keliones metu nuluzo masinoi na zodziu katasrofa.....ir jis dar malasi tarp eiliu tai i viena tai i kita na ir apsizodziavom kad kiek galima sitaip ir beabejo ivazeve i kelta ir nueje i kajute nesikalbejau as su juo ir kadangi vaikas isvarges norejo miego sakau pabusim kajutei kol vaikas pamiegos ir tada eisim po laiva, parduotuves pasivaiksciot...Na bet kadangi su mumis kartu kelesi jo draugo zmona ir buvom visi vienoje kajuteje taigi jinai gal 15min. ten ikalbinejo mano vyra eit pasivaiksciot po kelta, parduotuves, o kad as galesiu paskui pati nueit kai vaikas atsikels, na aisku tada jau as supykau, nes vyras mano eme ir isejop su ja pasivaiksciot po kelta(na cia kaip ir nieko butu bet tuo momentu kai buvaui pikta tai sunervino) bet as likau su vaiku kajutei aisku vaikas isimiegojo ir jie gryzo po geru 2val. na aisku as apsirengiau vaika, pasiemiau ja ir isejau pasivaiksciot po kelta dar pries tai pakviesdaa vyra eiti kartu bet aisku gavau atsakyma, kad ne aciu as jau smagei pasivaiksciojau, dabar pagulesiu....na ir isejau viena su vaiku pasivaiksciot ir kaip tycia pasiemiau vezima, na kad lengviau butu bet nepagalvojau kad tai bus negera mintis, na ir po 1val. jau kai supratau kad cia su tuo vezimu nieko gero nebus nusprendziau parvest vezima i kajute ir palikt...Na ir nuejus prie savo kajutes pirmas dalykas as negalejau atrakinti kajutes duru su savo raktu(nors pries tai vsikas buvo puiku) o jas man atrakina is vidaus mano vyras. na ir pamatau toki vaizda: Mano vyras stovi pusnuogis su dzinsais neuzsektais, kurie preminarei nesenei tik uzsideti buvo, jinai guli lovoi, bet uzsiklojus iki pat virsaus ir neatsikloja ir plaukai suvelti toks vaizdas, kad miegojo geras 8val. ir abu toki pasimete, kad mnao vyras skuba detis baltinius ir netaip juos sakstosi, jinai guli ir nesikelia bet kalba ir jaucioasi kaip balsas virpa, na ir man paguldziu vaika ant savo lovos ir paprasius, kad ja paziuretu nes reikia vezima sulankstyt ir ivest, jinai atsikelia is tos lovos, jau galu gale atsikloja ir ka as pamatau kad jinai tiktai su maikute plonute ant sleikuciu ir apatineis(nors jinai i ta kelione isidejus buvo pizama nakciai miegojimui ilgus). Na tada jau pratrukau nezmoniskai, parveziau vezima, pasiemiau vaika ir isejau aisku kaip visose sitokiose situacijose vyras vejasi bando aiskint kad as viska tikrai netaip supratau kad netaip cia viskas buvo, nors dar pamirsau pasakyti viena fakta, kad lovoje mano vyro tikrai nebuvo guleta(kaip jis teige is pradziu kad eis pagulet) nes jinai buvo paklotai taip kaip ir kai atejom i kajute....

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-12-02 11:47

oi karina stiprus pas tave nervai,as buciau taip nutverusi tai ojojoio koks skandalas butu buves,buciau jau tos rupuzes ir vyreliui viska isklojus,idomu kas tada butu buve,kaip tavo vyrui butu reikeja paziureti i akis draugui ar bendradarbiui nzn,nesvarbu kad nepagautas,jei butu nieko nedares butu nelekes su pasiaiskinimais,butu saltai regaves,bet kokia kale ta bobse mato kad su mazu vaiku ir vyra kabina,as tokiai kutvelai bucia visas garbanas nurovusi

2009-12-02 13:51

nu zinai ateja jei ne mazas vaikas tuo momentu ant ranku tai as irgi nezinau kaip cia viskas butu pasibaige.....

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-12-02 13:55

As is viso pradedu manyti kad daugelis diedu masto ne galva o subine, nors labai norejosi tiketi kad taip nera.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-12-02 13:57

bet ir faktas tas kad tu duru negalejai atsidayti is lauko.jei jie tik taip nieko nebuvo,tai kam rakinti tas kajutes duris.nu idomi situacija.per lengvai jis issisuko

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-12-02 14:38

oi karina,tai nervai pas tave geri,bet zinok jai jis jau dare,daris ir toliau taip,ne sita boba tai kita bus,pas ji jau prote usprogramuota,mano tevas buvo toks,tik kai mes mazi buvom l prasem mamos,kad neissiskirtu,bet kai mes savo santuokas sukurem su broliu musu mama issiskyre,o tevas vede kita.

Neištikimybė

2009-12-02 15:44

Nu jo,argumentai rimti.As tokia isterike niekaip saves neitikinciau,kiad nieko nebuvo.O jos nereikia tampyti uz plauku,reikia jam duot garo,nes jis kuo puikiausiai zino,kad yra vedes ir dar turi vaika!O tu matyt laaabai stipriu nervu arba labai ji myli.Kad ir kaip tau atrodytu ismintinga jam atleisti,bet zinok dauguma vyru to nevertins ir netgi labiau dairysis i kitas ,nes jiems nereikalingos aukos,jie nori issukiu.O tu jo ar paklausei ar jis istiesu tave myli?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-12-02 16:45

Mhm,nu kad čia kaip ir viskas aišku....tikrai tu jį labai smarkiai myli.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-12-02 16:57

na as galiu pasakyti dar toki dalyka,kartais moterys bijo likti vienos ta prasme finansine prasme,mazi vaikai ,nera darbo,kartais gali buti ir del to kad bijo palikti vyra jei ir i sona eina bijo prarast pragyvenimo saltini,na kazkaip panasiai norejau pasakyti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-12-02 17:27

Bet koks atvėjis - reikia laiko - bet manau atleisčiau.. nežinau kaip ir kas būtų,., aišku siaubinga reakcija, kažkiek leiko reikėtu viska suprasti ir išanalizuoti, bet manau atleisčiau jei mylečiau, jei noretu grižti, negalečiau palikti.. na nežinau dabar taip galvoju.. aikšu gal ir prikalbėčiau visko, pati čemodaną sudečiau jam,..bet kažkaip galvoju vistiek būtume kartu

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-02 18:42

as ir manau kad reikia laiko kad bet koki sprendima priimti...

ir aplamai manau kad kiekvienas zingsnis turi buti apgalvotas ir subrendes laike...

nesakau kad reikia atleisti ar neatleisti... reikia isjausti ar pasitikesi tokliau ar ne ....

bet sprendimads turi buti.... vienoks ar kitoks ...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-12-02 19:43

Aš, tai nežinau ką daryčiau, jei pagaučiau saviškį su kita. Kažkada galvojau, kad išdrąskyčiau akis ir jam ir jai.. O dabar net nežinau (bet tikiuos, kad ir neteks sužinot, tfu tfu tfu).

Noriu papasakot tokį dalyką, viena moteris, iš artimos mano aplinkos,  gyvena su vyru jau apie 20metų. Pasirodo tas jos vyras jau su trečia jos drauge romaniūkštį susuka. Moteris įsikibus į vyrą, aš jį myliu, be jo negaliu ir viskas. Nežinau, kas per "draugės" tokios "geros" pas ją.. Ir kaip su tokiom po tokių dalykų bendraut.. Man taip - tikrai draugystej galas. O ten, lyg nieko nebuvo, kavutės vienos pas kitas, viskas normaliai. Žinokit, aš tikrai negalėčiau bendraut toliau.. O ir vyrą po tokių dalykų (tikrai nevienas kartas būta) ištrenkus būčiau iš namų, arba pati išėjus..

2009-12-02 20:00

Taip ,zinoma kalbeti lengva,kol tai nepaliecia paciu,bet visgi kiek teko bendrauti,kalbetis su vyrais priejau tokia isvada,kad jie nevertina moteru per daug (svelniai tariant)lendanciu jiems i sikna.Kad ir kaip sunku ,jautiesi nesuprasta,pazeminta ar galu gale kaltinanti save del to kas ivyko(o taip buna ypac daznai),bandyk kelt galva ir parodyt,kad  ir  be jo malones yra svarbiu dalyku.Jei jau is tiesu atleidai,daryk  ir elkis taip ,kad jis pats nenoretu nuo taves niekur pabegti ir netgi bijotu,kad tu jo nepaliktum.Visgi dar kart sakau,kad tai tik zodziai.Turiu tik man artimu zmoniu pavyzdi:jis ja isdave,ji aisku issiraudojo,bet paskui siuo klausimo tapo abejinga,o jo zodziais buvo pasakyta taip-kai supratau,kad jai galiu tap niekas ,issigandau ir supratau,kad be jos nieko taip stipriai nemyliu.Tai tik mazas laselis laimingos pabaigos,jei ranka prie sirdies pridejus galima sakyti,kad is tiesu atleidi mylimo zmogaus isdavyste.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-12-02 23:27

Oi mergaites,juk visa gamta taip jau suredyta ir vyras,kaip bet kuris kitas gyvas vyriskos lyties padaras gamtoje,yra tikru tikriausias patinas,kuriam rupi apvaisinti(patureti)kuo daugiau pateliu.Viena karta,kai man buvo panasi situacija ir delto teko priimti labai skaudzius man sprendimus,todel labai nuosirdziai pasikalbejau su savo gyd.ginekologeapie tuo metu skaudzius ivykius.Man istrigo jos zodziai,kad vyrai daznai buna neistikimi,ne todel kad nemyli zmonos ar nebutu brangi seima ir nenoretu jos issaugoti,o delto kad juos gamta taip sutvere "apeiti"kuo daugiau sijonu ir issikrauti fiziskai,daznai apakinti aistros ir be jokios meiles.Na,pasitaiko aisku gyvenime ramiu vyruku,vadinamu memiu,kurie tikrai nenuklys i sona...bet ju kogero yra labai jau mazai.

2009-12-03 16:09

Na  ar meme ar patinas reikalingas ,cia jau kiekvienos apsisprendimo reikalas,Man tai jau geriiau su meme,nei saves dalijimas su kitomis isivaizduojant ,kad taip ir turi buti  gyvenant su tikru vyru-patinu.Rodos ne dziunglese gyvenam.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-12-03 17:48

dziunglese ne dziunglese,bet visais laikais taip buvo ir bus,matyt.Pamenu dar vaikas buvau,kai mane palikdavo pas senelius kaime ir mociutei tekdavo senelio ieskoti ir per nasliu kaimyniu sodybas eiti.Toks arsus patinas buvo nuo jaunystes,kad ji ir krumuose su kokia kaimynka rasdavo,dar sake ir pacia ta meiluze apkule,kad sutrukde procesa...taip iki senatves ,kol jau dusti eme nuo lakstymu,begiojo per bobu sijonus.

Istrigo vienos jau pagyvenusios bendradarbes pamokymas,kai sveikinom kita bendradarbe atejusia i darba po savo tuoktuviu:atseit,vyra laikyk tvirtai uz pavadzio ir buk pati karsta ir aistringa,kad nuo to "reikalo"vaiksciotu sutinusiu pasididziavimu-tuomet apie kitas nebus laiko galvoti.Nezinau,gal tame ir yra kazkiek tiesos.Nes jeigu mums moterims daznai skauda galva ar jauciames pavargusios...tada jie iesko pailsejusiu ir sveiku.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-12-03 19:20

Manau, kad neatleisciau, nes pasitikejimo zmogumi nebeliktu :( , o tai jau griauna dvieju zmoniu rysi, juk yra sakoma, neimanomi jokie santykiai, kai nera pasitikejimo vienas kitu. Tai manau, kad neverta atleist, tas nepasitikejimas visada sirdi skaudins ir vis primins apie vyro neistikimybe. Bukim stiprios moterys, neatleiskim jiems :) jei myli, neis na leva :) jei nuejo, vadinasi tas rysys ne toks jau ir stiprus.

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
gabija