Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-09-03 22:31

kabuke 2009 09 02    

dabar nemažai tuokiasi jaunučiai, vos aštuoniolikos sulaukę, ir deja, dauguma išsiskiria (keletą porų pažįstamų turiu), o dėl ko skiriasi? ogi "neišsilakstę".. arba vienas, arba kitas, per pirmuosius santuokos metus į šoną nueina..

manau amzius tam reiksmes neturi. eina sonan ir jauni, ir pagyvene. tik vyresni gal gudresni, jie sugeba viska paslepti...

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-04 08:31

bet yra daug ir jaunu pora,kurios susituokusios ilgain ir laimingai gyvena.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-09-04 08:46

sutinku,yra tiek jaunos poros,tiek pagyvenę,kurios susituokę krūvą metų,laimingai ir darniai gyvena.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-09-08 19:50

Paskaiciau,paskaiciau ir galvoju,o jei tai buvo vienas vienintelis kartas,o jus emet ir suzinojot,negi taip jau viska kas buvo nubrauksit lengva ranka ir viskas-skirybos? Juk mes visi klystam.Zinoma daug kas gali sakyti: buvo vienas,bus ir kitas kartas,bet jei po visu pirmu kartu taip pyktume iki skirybu,manau visai nebutu vedusiu poru. Neteko man to patirti,bet as nesu taip kategoriskai nusiteikusi,manau dar pabandyciau i situacija ir aplinkybes atsizvelgti.Visai kas kita kai suzinai,jog metu metus ir menesiu menesius buvai mulkinamas,tada jau tai jokio pasigailejimo net negali buti. Dar esu is vyro(ne savo) lupu girdejusi labai juokinga paaiskinima apie neistikimybe: tu metu metus valgai vien manu kose,atsiranda galimybe paragauti grikiu koses,bet jos paragaves supranti,kad ne taip jau blogai kasdien valgyti manus... Manu supratot apie ka as,man tada kazkaip nesinorejo net komentuoti

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-09 17:49

aišku kad nebrauksiu viena ranka vsio skirybos, bet jau kad juodai supykčiau tai tikrai, dar sukraučiau šmutkes ir duočiau mėnesį laiko pagalvoti ką jam reiškia mūsų šeima

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-09-10 09:24

o ka jus laikot neistikimybe, susirasymai per kompa, flirtas neiseinant is namu, sms, paprastas susitikimas, bucinys , apsikabinimas, lova, kai kiti pasako, kai pats prisipazista, ar kai akivaizdziai uztinki? kur ta riba, kai jau reikia skirtis? na vieni pvz mano, kad koks bendravimas internete ar siaip flirtas, kokie nors pajuokavimai tarkim paprastas buckis apkabinimas dar nera neistikimybe, o lova kai dalinasi jau taip, kitiems ir pazvelgimas jau neistikimybe

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-11-25 21:54

Daznai mes skundziames savo vyru demesio stoka,saltumu,bet matyt retai pagalvojam,kad jie tiesiog pavarge.O gal vis del to po tuo slepiasi kazkas daugiau,gal kas susiduret su vyro neistikimybe apie kuria vis gi suzinojot?

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-27 14:22

tiek jauni,tiek vyresnio amžiaus žmonės daro klaidų.Aš nesu ištekėjusi,bet turiu draugą su kuriuo esu 3metus ir 7mėn.ištikimybės klausimu abu turime kategoriškas nuomones,manau ir gerai.Mes branginame ir saugome tai,ką turime.Turbūt yra ir tokių kurie galvoja,atleido vieną kartą atleis ir kitą.Bet man nebebūtų pasitikėjimo tuo žmogumi,neduočiau pati sau ramybės,tai kam kankintis.Kad ir žmogus nebeitų į šoną,vis tiek visko prisigalvočiau,jei užtruktų ar pan.

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-11-27 14:38

na ir as prisijunksiu,manau kad tikra neistikimybe tada kada netik sugula i lova bet isduoda jausmais tai skaudziause kai tavo antra puse pradeda jaust meile kitam zmogui.

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-27 14:43

Aš bent jau norėčiau,kad pirma su manimi išsiskirtų,o po to tegul daro ką nori..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-11-29 19:11

Ar atleisti ar nubausti, sprendzia kiekviena skirtingai. Bet kaip neprileisti iki to, arba kaip tai istaisyti zino ne kiekviena. As susiduriau su sia situacija, todel ir ikuriau neformalu moteru kluba geisha.lt

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-11-30 12:38

Sveikos, na cia tas dalykas neistikimybe, kaip cia viena mamu sake kiekvienam neistikimybe yra skirtingai, vieniem flirtas jau yra neistikimybe, kitiek permiegojimas su kuta yra neistikimybe. ka galiu pasakyt kad pvz esu pati dabar keblioje situacijoje, nes visada sakiau, kad na reikia zmogui suteikti antra sansa, bet kai atsitiko taip, kad uzklupau savo vyra kompramituojancioi situacijoj su kita(draugo zmona) ir labai kompramituojancioi, aisku iejus i kajute ir tai pamacius pirma mintis bebejo kilo, kad jis man buvo neistikimas, bebejo tiek vienos puses tiek kitos yra gynimasis kad nieko nebuvo, na ir kaip sakoma uz rankos nepagautas ne vagis, taip, kad negaliu 100% garantuot, bet as pasakiau, kad jei ir kas buvo telieka jum abiem ant sazines, o as supykau uz tai ka maciau ko nemaciau tai telieka jiem ant sazines....Ir poto su vyru turejom labai rimta pokalbi po kurio pasakiau gerai viskas atleidziu ir pamirstam, bet deje(gal esu kvailas zmogus) bet kiekviena karta kai zinau kad jis vaziuos pas ta drauga(jie kartu dirba) kirba mintis kad vaziuoja ir pas ja, arba jei uztrunka mintys vel negeros lenda i galva na ir kiek bandau, kad taip negalvot atejus tokei va situacijei as vel imu galvot visokiu negerybiu....Taip kad atleist gal ir galima neistikimybe, bet pamirst manau nei viena moteris negaletu, kad jos vyras jei buvo neistikimas.....

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-11-30 15:19

taip,Karinukas,sitoj situacijoj apie pamirsima ir kalbos buti negali.Manau, saugodamas Jusu santykius ir seima,vyras pas ta drauga be zmonos t.y.Taves,vaziuoti neturetu.Jeigu jam atleidai,priekaistauti ir kapstytis tuose epizoduose kaip ir nebeiseina-juk atleista,bet pakalbeti apie tai,jog Tau neramu,kai jis ten lankosi vienas,turetumet.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-11-30 21:30

As tai irgi manau eiciau is proto pamacius saviski dviprasmiskoj situacijoj,ir manau,kad vargu ar sugebeciau save itikint,kad nieko nebuvo.O kitas dalykas kaip su juo miegoti kai mintys sukasi visai kita linkme.O jis kaip,lovos reikalai liko tokie patys ,ar geresni?Jei lovos reikalai gereja(kazkas pasake)tai reiskia vyras visokeriopai stengiasi nuslept esama padeti,atseit pas mus su zmona lovoj viskas puiku,ir jokiu kitu buti negali ,taip uzmigdomas budrumas.O po to tik bum!Viskas buvo taip saunu,o cia ziurek tu jau antra.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-12-01 10:03

na lovos reikalai liko toki patys, bet matai as esu toks zmogus perdaug atsargi kaip sako draugai.....o sita situacija tokia kebli....zinau, kad maciau ka maciau ir kaip ir jau sakiau kaip ir atleidau, kaip ir viskas gerai, bet va suzinojus, kad jis vaziuos pas ta drauga, ar kazkur netiketai uztrunka ir kad ir kaip save itikineciau bet vistiek mintys kyla negeros.....

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-12-01 11:42

na jei as savo vyra patverciau lovoje su kita tai butu sukrautos smutkes ir isspirtas pro duris,jau as nesicackinciau,ir cia negali buti jokiu atleidimu,tam ir yra santuoka kad be jokiu kvailiojimu,o jei nori varyt pas kita pirma tegu skiriasi ir varo,mes abu su vyru esam kategoriski siuo klausymu,mano vyras man yra pasakes,jei uztiktu lovoj su kitu nusautu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-12-01 12:03

ateja 2009 12 01    

na jei as savo vyra patverciau lovoje su kita tai butu sukrautos smutkes ir isspirtas pro duris,jau as nesicackinciau,ir cia negali buti jokiu atleidimu,tam ir yra santuoka kad be jokiu kvailiojimu,o jei nori varyt pas kita pirma tegu skiriasi ir varo,mes abu su vyru esam kategoriski siuo klausymu,mano vyras man yra pasakes,jei uztiktu lovoj su kitu nusautu

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-12-01 18:18

as tai ir neatleisčiau,kaip atėja sako sako sukraučiau visą mantą,tegul eina ten pas ją,jei šeimoje buvo blogai.

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-01 18:39

teėisingai,visiškai su jumis sutinku,nėra čia ko nuolaidžiauti,mes irgi turime turėti savo vertę.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-12-01 18:47

pagavojau nė nekraučiau daiktų pats rankas turi tegu dedasi.

kažin kaip būtų ištikrųjų jei tektų su tuo susidurti,dabar pagalvojam ką darytume tuo atveju.

3

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Raigardas