Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-02 09:42

Ir kiek tokiu auginanciu,ir uzaugina.

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-09-02 10:22

labas rytas dar kaip kartais tiem vaikam ir geriau buna be teciu,juk vaiku nei nauda barnei namie,

2009-09-02 10:24

Izaja 2009 09 02    

labas rytas dar kaip kartais tiem vaikam ir geriau buna be teciu,juk vaiku nei nauda barnei namie,

aisku,ne i nauda-barniai,pykciai,mustynes

2009-09-02 10:46

bet kai pagalvoji kiek tokiu poru gyvena arba vienas arba kitas aina i sona o partneris ne nezino,pragyvena dauk metu vaikus uzaugina ir suzino kad visa gyvenima raguotas buvo

2009-09-02 10:53

nu nejau neimanoma itarti,kad vyras i sona eina?

2009-09-02 10:59

kiek girdejau  kad ira tokiu vyru slapuku,atrodo idealus vyras ir kas pasako kad tavo vyras neistikimas tai ta bobele gatava akis isdraskyt kas smeize jos geraji vyrely

2009-09-02 11:00

Izaja 2009 09 02    

kiek girdejau  kad ira tokiu vyru slapuku,atrodo idealus vyras ir kas pasako kad tavo vyras neistikimas tai ta bobele gatava akis isdraskyt kas smeize jos geraji vyrely

gavusi tokiu signalu,tikrai sumastyciau kokiu budu patikrinti

2009-09-02 11:05

as ir manau kad ranku sudejus nesedetciau,

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-02 11:29

o as manau kad reikia atsirinkti y kokius gandus reaguoti, o kokios tik pro ausis praleisti... mums vyro tipo "draugas" toky siurpriza buvo iskretes pirmaisiais  santuokos metais... tai dekui dievui suresgavau lb ramiai nors viduje tai viriau is pykcio... Net ir mergina buvo surasta kuri mane ytikinejo, jog miegojo su mano vyru... siaip baisus laikotarpis buvo tada buvo ir mano asaru ir vyro... o po kurio laiko tas zmogus mums sako: -geras bajaris buvo, ane? vyras jam tada y snuky gerai uzvaziavo... o prisimenu pasakiau tik tiek kai pati pamatysiu tai kelio atgal nebus, o pletkai - su  jais reikia lb atsargiai, nes kitam vyrui, kuris atsidaves seimai jusu tokie ytarinejimai arba vaidinimas sekliu morku, gali buti nesuprantas ir galite likti pacios ant ledo...

2009-09-02 11:34

pareigune 2009 09 02    

o as manau kad reikia atsirinkti y kokius gandus reaguoti, o kokios tik pro ausis praleisti... mums vyro tipo "draugas" toky siurpriza buvo iskretes pirmaisiais  santuokos metais... tai dekui dievui suresgavau lb ramiai nors viduje tai viriau is pykcio... Net ir mergina buvo surasta kuri mane ytikinejo, jog miegojo su mano vyru... siaip baisus laikotarpis buvo tada buvo ir mano asaru ir vyro... o po kurio laiko tas zmogus mums sako: -geras bajaris buvo, ane? vyras jam tada y snuky gerai uzvaziavo... o prisimenu pasakiau tik tiek kai pati pamatysiu tai kelio atgal nebus, o pletkai - su  jais reikia lb atsargiai, nes kitam vyrui, kuris atsidaves seimai jusu tokie ytarinejimai arba vaidinimas sekliu morku, gali buti nesuprantas ir galite likti pacios ant ledo...

jei nera pagrindo sekimui ir nepasitikejimui,tai ir nesekciau.bet jei paciai kiltu itarimu,tai imciausi priemoniu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-09-02 13:17

vat kai vyru pasitiki aklai, tai net ir matai, kad eina i sona, bet save itikineji, kad neina... itarinejau ir as saviski, bet nepavyko nieko irodyti. nes abu viska neige. nuo to laiko neziuriu i viska pro rozinius akinius, esu atsargi.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-02 13:31

jau y ka, y ka bet y savo vyra niekada pro jokius akinius neziurejau... nes paskui gali tekti ir nusivilti...o kai nuo pat pirmos dienos suvoki kad visi mirtingi esam su savo nuodemem praeitimi ir silpnybem - tai ir sugyventi eina...o kokio pagrindo reikia, kad pradetumet sekti? mums tai buve ir daugiau juokingu tokiu nutikimu... vyras su mano sese sedi mieste picerijoj ir lauke manes kol as grysiu is darbo ir prisijungsiu prie ju. skambina man mano pazystama ir sako: zinojai kad taviskis su mergom po miesta duodasi? nu ka galiu pasakyti mazas kaimas pas mus... :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2009-09-02 14:05

Manau tiek vieni tiek kiti neivertina to ka turi salia.O juk viska galima sugriauti per kelias minutes, tik ar verta.

gerai pasakyta!

2009-09-02 14:06

nu jei vyras pradetu uztrukineti darbe,kazkaip tai paslptingai mazetu pinigai,pradetu vienas iseidineti,po darbu su man nezinomais draugais uztruktu ir t.t.t,tai manau pradeciau tikrai kazka itarineti

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-02 14:12

O aš žinokit skaitau ir galvoju, kažin ar aš lėkčiau ką aiškintis, manau kad ne, jei išgirščiau iš šono , na bet lengva kalbėti kaip nėra buvę tokios situacijos, metrys labai įvairiai sureaguoja dėl tokių žinių . Tikiuosi neteks man tokių gyvenimo išbandymų

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-02 14:15

jofke 2009 09 02    

Na,as tai nesiterliojau,pamelavo ir jau viskas,gerai,kad dar net susituokt nespejom,nieko.Tai dabar mazyliu dziaugiuosi viena ir nieks nekvarsina galvos .

šaunuolė aš tokios pat nuomonės ir auginau sūnų viena kurį laiką, bet išsiskyriau dėl kitų priežaščių , o dabar turi tikrą tėtį kuris vertas to vardo, ne tas tėtis kur padaro, o tas kuris rūpinasi ir nuoširdžiai augina .

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-02 14:24

dabar nemažai tuokiasi jaunučiai, vos aštuoniolikos sulaukę, ir deja, dauguma išsiskiria (keletą porų pažįstamų turiu), o dėl ko skiriasi? ogi "neišsilakstę".. arba vienas, arba kitas, per pirmuosius santuokos metus į šoną nueina..

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-09-02 14:32

As tai irgi jauna istekejau, na bet santuoka tikrai nesiskundziu. O siaip jei tiksliai zinociau, kad mane vyras apgaudineja, tai iskart skirybos, o jei siaip tik kalbos eitu, tai tikrai pasistenkciau issiaiskint. Nes kartais buna nedoru zmoniu, kurie isskirt bando. Mane su vyru taip jau bande

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2009-09-03 17:37

Doriuks 2009 09 02    

Is kitos puses pritariu ir jofkei. Kad be vyro, jei jis tik baldas namie yra geriau. O dar jei ragus stato, meluoja, tai kam tada is vis reikalingas. MAnau kiekviena moteris gali uzzauginti vaika pati aisku jei finansai leidzia.

Na,pinigeliu visko reikia,bet aciu dievui pasitaupius buvau,o ir dabar jau padirbu,buna ir aukles reikia,o labai daug padeda mano brolis su broliene.Aukso zmones pas mane

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-09-03 20:02

teko man susidurt su tokiu faktu. nors buvau jau išsiskyrus su draugu ir maniau, kad jausmai jau išblėso, tačiau buvo labai skaudu. paskui apėmė baisus pyktis ir pasišlykštėjimas tuo žmogumi. manau, kad jei dabar taip padarytų mano vyras ir tą sužinočiau, kelio atgal nebebūtų. o atkeršijus geriau nepasidaro, tik atsiranda jausmas, kad susitepei ir esi tokia pat žemos moralės ir "purvina" kaip tas neištikimas šmikis.

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Elzė