Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-08-12 17:54

Ka manote apie neistikimybe ir kodel jos vis daugeja,tiek vyrai tiek moterys nere  i svetima gleby,ir ar galetumet tai atleisti?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-12 18:25

Sunku į šį klausymą atsakyti kai nesu susidūrusi, bet kai jau turėsiu gyvenimiškos skaudžios patirties tad galėsiu pasakyti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-12 19:15

Atleisti tikrai neatleisčiau, žinau save , labai gerai pažystu save todėl tai kategoriškai kalbu . O dėl neištikimybės kodėl ji daugėja, atsakyčiau taip : žmonės palikę šalti, nebemoka vertinti vienas kito, visi pilni ambicijų, pykčio, neleidžia kvepuoti vienas kitam, skaičiuoja vienas kito pinigus ,dar galima daug vardyti ......... vienam ar kitam asmeniui visa tai babosta ir pradeda ieškoti nuotikių.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-13 06:48

neistikimybe slidus reikalas. kazkada buvau apsoliuciai kategiriskai, kad nuklydai skyrybos. o dabar nezinau kaip pasielgciau, bet yra sakoma, jei myli  - atleisi. nu gal ir atleisciau, jeigu tai butu vienkartinis atvejis, nebutu kazkokio pastovaus romano. na nezinau, daug mastyciau. jei vyrui daugiau nera ka priekaistauti - atleisciau. taciau jau santykiai manau pasikeistu musu, na jam paciam jau tada butu sunku su manim. jei mane yskaudina, tai tada ilgai tas zmogus kencia, uz viena man sukelta skaudul gali susilaukti eiles yskaudinimu. nezinau ar jis istvertu, nes tuomet jau kertu is sirdies kaip sakant. kodel daugeja tokiu atveju? nedarnios ir nestiprios seimos.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-13 09:32

Na anksciau maniau ,kad neatleisciau, bet dabar kiek pakeiciau nuomone, butu sunku, bet jei pajegciau viena karta atleisciau, pastoviu tokiu dalyku tikrai nepakesciau. Kodel atleisciau, todel ,kad jei seimoje viskas gerai zmogus taip nesielgs, gal as per daug bambejau, priekaistavau, nesupratau, neskyriau demesio, gal pati netycia stumtelejau ji link to.

2009-08-13 09:44

Tigre 2009 08 13    

Kodel atleisciau, todel ,kad jei seimoje viskas gerai zmogus taip nesielgs, gal as per daug bambejau, priekaistavau, nesupratau, neskyriau demesio, gal pati netycia stumtelejau ji link to.

Na tikrai kokie skirtingi visi žmonės, o aš nesuprantu tokių dalykų, jei bambu, ir t.t. reikia pas kitą gultis į lovą, tai galima susėsti ir kalbėti, sakyti tiesiai šviesiai galų gale, kad man jau atsibodo tavo bloga nuotaika, aš pavargau nuo tavo bambėjimų ir t.t. Manau kalbėjimas ir susikalbėjimas yra pats pirmas šeimoje , o ne gulimas į lovą vienos ar kitos pusės.

2009-08-13 09:55

Na , kurios saikingai bamba dar nieko, bet yra ir tokiu su kuriom gali sneketis, o jos vistiek kaltina, kaltina, pyksta, pacios tik teisios, moralu tenka klausytis po 4 val is eiles arba kasdien matyti susiraukusi veida,na neteisinu as tokiu poelgiu, bet manau, kad ir nuo moteru daug kas priklauso, ir juk kiekvienas gali suklysti,  bet jei tokios klaidos kartojasi, tai jau iprotis, tada skyrybos neisvengiamos.

2009-08-13 10:01

Tikrai taip yra pastovių bambeklių, bet yra ir vyrų žinok kurie moka prisitaikyti prie bambėjimų, ir moka susigyventi su tuo, o jei nepatinka reikia sakyti ir sakyti kaip vaikui po 1000 kartų , na taip klysti gali visi, bet tokių klaidų kategoriškai nesuprantu , na jau aš tokia, kategoriškas žmogus ir manes niekas negali perkalbėti .

2009-08-13 10:27

Pavydziu, tau kristulka, kad moki buti tokia kategoriska, matosi, kad esi su charakteriu, stipri moteris. as tokia buti nemoku.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-13 14:04

žinau tik vieną ir labai konkrečiai niekada neatleisčiau išdavystės ir kuo vėliau sužinočiau tuo prasčiau būtų...

o kodėl daugėja?.. ogi todėl, kad šiuo metu daug kas priverstas dirbti užsienyje gaunasi išsiskyrimai. o parodykit man nors vieną vyrą ,kuris ištvertų mėnesį be sexo... nėra tokių ir tikrai nebus... ne vieną tokį atvejį žinau.  o dar bedarbystė ir vyrų nenoras nieko keisti irgi varo į neviltį... va ir pas mane jei būtų lišnų pinigų eičiau į teismą... bet nėra iš ko susimokėti... taip ir tąsomės.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-08-13 14:05

o as jau toks zmogus atleisiu tik is isores o sirdyje visada prisiminsiu,gal net bandyciau atkersyti,kad pajustu savo kailiu ka tai reiskebeto manau kad neistikymybe skatina daukas,ir bambejimas,bet kitos moterys po gimdymo nenori ir myletis su vyru,arba tiesiok nelieka laiko vyru ,viska suryja namu ruosa.vyrai ir gi turi padet moterei o nepult ait i kaire.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-13 14:10

Izaja 2009 08 13    

o as jau toks zmogus atleisiu tik is isores o sirdyje visada prisiminsiu,gal net bandyciau atkersyti,kad pajustu savo kailiu ka tai reiskebeto manau kad neistikymybe skatina daukas,ir bambejimas,bet kitos moterys po gimdymo nenori ir myletis su vyru,arba tiesiok nelieka laiko vyru ,viska suryja namu ruosa.vyrai ir gi turi padet moterei o nepult ait i kaire.

Tai jau tikrai. . Pagavau as saviski su kazkokia ozka susitikinejant aiskina kad nieko nedare, bet, man atrodo kad jis galvoja kad as moteris su vistos smegenelem, isoriskai atleidau, bet viduje . Nezinia kaip bus ir kiek viskas tesis.Gyvenam kartu bet...labai jau banguotai o apie pasitikejima ne minties, as jau tokia-jei pasiko atleidimo nelauk, bet yra vaikas, yra kurtas sioks toks gyvenimas, kartu, o jei ir toliau taip eisis-yra dvi puses kaire ir desine.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-13 14:22

nežinau ką reiktų daryti jei būtų tokia situacija,galvoju kad neatleisčiau aš jam.klausiau pas vyrą ar nekyla mintis pasukti į šoną?o jis pasakė,namie gaunu viską ko reikia,tai kam ieškoti kitur.tikiuosi taip ir bus.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 55

2009-08-13 14:49

Sveikutes,manau galima atleisti neistikimybebet nebebus pasitikejomo artimu zmogum ir sunku poto gyventi kartu.Jei myli tai viska atleidi.

neturi vaiku,neturi nieko...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-13 15:23

Na nenoriu sutikti su posakiu jei myli viską atleisi. Manau meilė ir turi turėti ribas nes po kurio laiko nepajusi kai atsisės tau ant galvos

2009-08-13 15:58

istikruju tai vyrai greit pripranta jei jau begalo myli atleidai kelis kartus tai ir ais kai suo atitrukes nuo pavadelio.Ir galvos kad visada atleisi vostik pasakys ATSIPRASAU AS TAIP PADARIAU IS MEILES TAU .

2009-08-13 16:50

Kuria  diena su drauge isejo kalba apie neistikimybe, tai priejom tokios isvados -kad 80 procentu vyru vis del del vienokiu ar del kitokiu priezasciu yra neistikimi. Bet pateisinu tik ta neistikimybe kurios nezinai, bet jei vyras  ar moteris nesugeba eiti i sona nesuzinant partneriui, tada geriau visai neiti ypac jei galvoji su tuo zmogum toliau gyventi.

Bet man iskilo toks dalykelis, mes kalbam ko gero daugiausia apie vyru neistikimybe, o pagalvojot kiek daug is tikro eina moterys i sona, tik tas dalykas nera taip afisuojamas. Patikekit kiek internetineiuose portaluose kur yra pazintys uzsiregistrave yra istekeje moterys, o kiek ju eina  i sona tai net baisu. Manau tiek vieni tiek kiti neivertina to ka turi salia.O juk viska galima sugriauti per kelias minutes, tik ar verta.

2009-09-01 22:47

materu vistiek maziau aina i sona negu vyru,kitos mano kad jau vyras apgavo tai reike irmoterei vyra apgaut

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2009-09-02 00:38

Na,as tai nesiterliojau,pamelavo ir jau viskas,gerai,kad dar net susituokt nespejom,nieko.Tai dabar mazyliu dziaugiuosi viena ir nieks nekvarsina galvos .

2009-09-02 09:40

Is kitos puses pritariu ir jofkei. Kad be vyro, jei jis tik baldas namie yra geriau. O dar jei ragus stato, meluoja, tai kam tada is vis reikalingas. MAnau kiekviena moteris gali uzzauginti vaika pati aisku jei finansai leidzia.

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Neištikimybė

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Sandra