Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Strazdanėlės?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 174

2009-08-11 16:41

man nestumo metu labai padaugejo strazdaneliu ir jos ryskeja..kaip galima jas pasviesinti??? patarkite ...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-11 19:17

tai,kad nemanau,jog butina jas sviesinti,jeigu nedaug tai dar ir grazu.Palauk,po nestumo gal viskas atsistatys i vietas ,be to dar ir vasara,gal tiesiog nuo saules taip atsitiko.O pradejusi kistis anksciau nei reikia,gali tik pati sau pakenkti(turiu omeny veida)

2009-08-12 07:59

mamba 2009 08 11    

tai,kad nemanau,jog butina jas sviesinti,jeigu nedaug tai dar ir grazu.Palauk,po nestumo gal viskas atsistatys i vietas ,be to dar ir vasara,gal tiesiog nuo saules taip atsitiko.O pradejusi kistis anksciau nei reikia,gali tik pati sau pakenkti(turiu omeny veida)

kad begalo daug yra :( nu dar pabusiu akntri 2savaites :) gal  ir nuo saules bet ju pas mane buvo labai mazai :(

2009-08-12 10:16

O tu nebandei su daktare pasikonsultuoti,gal ji zino tokiu atveju.Pavyzdziui man jau po gimdimo labai daug apgamu ant kuno buvo isryskeje,bet veliau jie vel kazkaip ar sumazejo ar isbluko,tai gal tau tas pats.Siulyciau su daktare pasikalbeti visdelto

2009-08-12 14:12

mamba 2009 08 12    

O tu nebandei su daktare pasikonsultuoti,gal ji zino tokiu atveju.Pavyzdziui man jau po gimdimo labai daug apgamu ant kuno buvo isryskeje,bet veliau jie vel kazkaip ar sumazejo ar isbluko,tai gal tau tas pats.Siulyciau su daktare pasikalbeti visdelto

man kaip tik siandien pas daktare tai gal patars ak,bet nemanau nes as ne lietuvoj gyvenu.jiems cia labai grazu tos strazdaneles :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-12 15:00

aš per nėštumą turėjau veide raudonų dėmių, keleto strazdanėlių nieko nadariau po gimdymo ir kelių mėnesių dingo viskas, tad yra laiko palauk neerzink odos ji ir taip jautri.

2009-08-14 12:22

Na,va ir as ta pati juk sakiau

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
gustas