Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Vaikšto pirštų galais

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-12-16 17:59

Kazko ir manoji po namus pradejo eiti pirstu galiukais,bet tik dabar,pries kelias dienas pastebejau,bet ziema nelabai iseina po namus vaikscioti su auksta uzkulne batukais,na siltos kojines,maunasi ir visa kita

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-12-16 19:13

šuduks mums kuo toliau tuo labiau ant piršų galų vaikštom, eisim greitų laikų pas daktarę dar kartą konsultuotis man nieko gero čia nekvepia

2009-12-16 20:45

brazde 2009 12 16    

šuduks mums kuo toliau tuo labiau ant piršų galų vaikštom, eisim greitų laikų pas daktarę dar kartą konsultuotis man nieko gero čia nekvepia

Eisim ir mes kitoj savaitei pas savo daktare,tai reikes uzsiminti kad paziuretu,nors speju kad net neziurejus ji mus nusius masazu,va tada tai vargsim,nes manoji svetimu prisibijo

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-12-16 20:49

Masažai ir mankštos reikalingos jūsų panelėms, raumenukai gal įsitempe, gal vitaminų trūksta , gal mažai daržovių valgo mergaitės.

Teisingai pasikonsultuokite ir paprašykite siuntimo dėl masažų .

2009-12-16 20:55

kristulka26 2009 12 16    

Masažai ir mankštos reikalingos jūsų panelėms, raumenukai gal įsitempe, gal vitaminų trūksta , gal mažai daržovių valgo mergaitės.

Teisingai pasikonsultuokite ir paprašykite siuntimo dėl masažų .

Na fdarzoviu tai nemanau kad mums truktu,nes kasdien ju ir virtu ir zaliu valgom,as pastebejau,kad ji eina taip nuo tada,kai apmoviau tokias tapkutes po namus vaikscioti,na tokios minkstutes,tipo sokiu tapkytes,bet matyt reikes ju atsisakyti ir mauti kokias su uzkulniuku batelius,nors ir kaip nepatogu butu jai siuo metu laiku,o gal cia toks dabar laikas,nes viskas idomu,kur kas auksciau padeta,ten stiebiasi kad tik galetu pasiekt,paimt

2009-12-16 20:57

mes tai su bateliais vaikštom tikrai gerą pusdienį, na turėjom problemyčių jau ėjom į mankštas, o mums svetimi liuks nieko mes nebijome sako mano vaikas kaip čigoniukas nereik nei mamos nei tėčio kad tik kas su ja užsiema tai ir gerai

2009-12-16 23:16

brazde 2009 12 16    

mes tai su bateliais vaikštom tikrai gerą pusdienį, na turėjom problemyčių jau ėjom į mankštas, o mums svetimi liuks nieko mes nebijome sako mano vaikas kaip čigoniukas nereik nei mamos nei tėčio kad tik kas su ja užsiema tai ir gerai

Oi kaip tau pavydziu,na gal nenoreciau kad eitu su bet kuriuo ir bet kur,bet nors vietoje kad atsitrauktu nuo mamos kartais,but gerai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 807

2009-12-17 13:20

SVEIKOS MAMYTES,IR PAS MUS TA PATI BEDA,KAI PRADEJO VAIKSCIOT ANT PIRSTU GALU TAI EINA IKI SIOL,DABAR JAU 2M,NU NEPASTOVIAI TAIP EINA,BET PASITAIKO,GALVOJU GAL ISAUGS DAR,NES MASAZU KURSA JAU PRAEJOM,NELABAI JIS MUMS IR PADEJO

2009-12-17 20:36

papaskok gaugiau kiek laiko ėjote į masažus ir kokius pratimus darėte?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-12-17 20:44

Na mums ir ta pati problemele,vaiksto ant pirstu galiuku.Apmaunu lengvus su kietu paduku batukus,bet nepilnai pusdieni,paskui su vilnonem kojinytem vaiksto.Kita menesi eisim tik pas gydytoja,ziuresim ka ji mums pasakys.

2009-12-17 20:52

aš ir kitą savaitę papranešiu jei turėsim kokių žinių

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-12-17 22:43

Sveikos, na su sia problema susidurem ir mes mano mergina pradejo vaiksciot ir eina pirstu galais, net pastebiu kad kartais net stovedama stovi ant pirstu galu....Na bet buvom pas gydytoja ir mum sake, kad tiktai reikia nusipirkti batukus kietu padu ir su jeis jinai turi buti istisai, visa diena ir turetu praeit.,....tai dabar nupirkom batukus ir ziuresim ar praeis.....tikimes, kad praeis ir viskas bus gerai....

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-18 09:27

mano mergyte velokai pradejo vaikscioti... 1m ir beveik 2men. taciau dabar eina tvirtai deda kojyte. sakyciau jos ejimas panasus y slydima, kaip su slidem. :) net paziurejau, kad ji nemoketu eit pirstu galais nes is kart pargriutu. o sakykite gal namuose galima daryti masaziukus peduciu ir taip is kart stiprinti pedutes kad neprireiktu gydytoju. jei kuri mamyte buvo mankstukese gal gali pasidalinti pamokymais kaip teisingai darysi masaziuka?

2009-12-18 09:48

Pirštų galais darė linkę vaikščioti pilnapadžiai, čia reikėtu jau konsultuotis su chirurgu.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-18 10:52

gal kuri mamytes zinot ar plosciapadyste paveldima??? mano vyras ploksciapadis. bet kiek zinau visi vaikuciai gimsta ploksciapadziai, tik paskui pedyte susiformuoja y normalia... sako reikia vaikuciams leisti basomis vaikscioti po zole ant zemes (vasara aisku), taip pat reikia tinkamos avalynes ir t.t.

2009-12-18 10:58

Taip paveldima, mano pirmas sūnus pilnapadis ėjome pas gydytojus, sakė jūsų vaiko pėda tiktai paveldėta, bet jis paveldėjo iš tetos, mano mamos sesuo pilnapadė  o mažiukas lyg nebus pilnapadis.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 807

2009-12-18 11:02

LABAS RYTAS,MES I MASAZUS VAIKSCIOJOME APIE 3MEN,masaziste siunte i ortopedijos klinika,tai ten apziurejo ,su pedute viskas gerai,tikrai nebus pilnapadis,tokius padukus uzsisakem,kur i batukus reikia deti,kad visada kojyte butu tvirta,neleisti su kojinytem vaiksciot,zodziu,tvirtas pagrindas turi buti,nu ir ka laukiu toliau kol prades normaliai vaiksciot,tikekimes,kad isaugs ir bus viskas gerai su musu kojytemis

2009-12-28 10:13

Buvom pries sventes pas daktaryte savo,apziurejo tas kojytes,tai sake viskas gerai jom,paprasciausiai mergina labai jau smalsi ir nori but aukstesne kad pamatytu kas auksciau padeta yra,nupirkom batelius auksta uzkulne,kietu padeliu ir truputi didesnius kad tilptu su silta kojinyte,dabar lyg viskas gerai,nebevaiksto pasistiebusi ji mums

2010-01-11 16:18

na mes jau turim siuntimą iš daktarės, ir jau prisiregistravom klinikose o eilės tai Dieve gavom tik vasario 3 dienai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-02-23 14:27

Perskaiciau, isigandau. Mes irgi vaikstom ant pirstu galiuku, bet mes tik pradejom vaiksciot ,  gal praeis.. As galvojau, kad nuo vaikstyniu jis taip, priprato ir vaiksto.. Jis pirmus zingsniukus padare pries 2 sav.. Dabar jau 10 menesiuku.. Tikios atpras..

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Vaikšto pirštų galais

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Viktorija